VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)

+58
GKHN737
resul-36
dincer_deri
ferituyar
YALÇIN KESER
kadir yavuzer
semihatakan18
batugul35
efe00
cem_hosgor
tamer40
atabayergenekon
Emre Kuyumcu
boldpilot
Ayhann
Ahmet Salih
atabey
Alper2590
Burakkaan
batu1993
ataberk001
Hüseyin Subaşı
cetindagbatu
gokceuzunay
velican35
ilter71
Muhammet
ahmet44
Oguzhan
adarcebe
munirderya
ünsal_satar
Yiğit Erk
emresancaktar
ardamert
klavier
Onur Aşkın
Recep ÇALKAN
Mertcan UZUN
Mert YILDIRAN
Mehmet Kartal
astana
quqla
basay71
ÇAĞATAY ARSLAN
assayin
adondecuir
mustafa_aykın
caner kaptan
Özgür Kiraz
Kahraman Pilot
Codablack
skoksal
Selim ŞAHİN
mertkarslioglu
d-mod
dincman
pilot
62 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  Empty
MesajKonu: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyCuma 07 Ocak 2011, 03:22

-

Boeing B737-800winglett_Default FsX_Virtual Cockpit
Turkish Airlines TC-JGA MALATYA

For FsX, ONLY TEXTURE

CREDITS :
Microsoft
Boeing B737-800w-VC
Model Designers........................: Microsoft
Flight Dynamics Designer............: Microsoft
TC-JGA Painter By.....................: Pilot (VAPS)

* Uçak,default FsX'teki B737-800w. üzerinden boyandığından sadece FsX'te kullanılabilir.

* Uçak "Virtual Kokpitli" dir!. :helal!:

* ZIP içinde "TEXTURE.THY-Malatya" klasörü vardır.

* Orijinal "Aircraft.CFG" dosyasındaki düzenlemelerin yapılması için "Yükleme Açıklaması" ismindeki TXT de ZIP içindedir!.

DOWNLOAD:

Linkleri Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link to view!
Mesajınız en az 10 kelimeden ve anlamlı cümlelerden oluşmalıdır!
(Your message should be at least 10 words and meaningful phrases!)

THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  D99b2984

Screenshots:

PAINT_THY
http://www.ressim.net/61/upload/add8d8e0.jpg
THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  Add8d8e0

REAL-THY
http://www.ressim.net/61/upload/0d4c7e79.jpg
THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  0d4c7e79

http://www.ressim.net/61/upload/32c20759.jpg
THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  32c20759

-

En son pilot tarafından Perş. 21 Nis. 2011, 01:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
dincman
Pilot-1

Pilot-1
dincman

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyCuma 07 Ocak 2011, 04:42

Yakında fsx e gececeğimden uçak faydalı olacaktır. çok güzel görünüyor.Elinize kuvvet,gözünüze sağlık hocam.yüklemeyi açıkladığınız için teşekkürler.
d-mod
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
d-mod

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyCuma 07 Ocak 2011, 18:42

hocam gene süper bi çalışma yapmışın eline sağlık.(+) lar şelale :) :)
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyCuma 07 Ocak 2011, 18:49

Rica ederim kaptanım.
Sitemizde FsX için en çok eksikliği hissedilen ve olmayan bir uygulama idi. Güle güle kullanın.
ZIP içindeki "yükleme açıklaması", FsX'e diğer default livery (farklı boyama textureleri) yüklemeleri için "ORTAK-Örnek" açıklamadır!..
d-mod
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
d-mod

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyCuma 07 Ocak 2011, 18:55

saol hocam.şimdi iniyor iner inmez yüklücem oyuna.
hocam bişey daha sorim.ben mvt ile ilgili bişey yaptım ondan sora yüklediğim şeyi sildim bu sefer 737ler gözükmemeye başladı oyunda.napmam lazım acaba bunun için....
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyCuma 07 Ocak 2011, 19:03

d-mod demiş ki:
hocam bişey daha sorim.ben mvt ile ilgili bişey yaptım ondan sora yüklediğim şeyi sildim bu sefer 737ler gözükmemeye başladı oyunda.napmam lazım acaba bunun için....

MVT-Moving Vaps Tool, FsX'teki bazı uçaklara uyum sağlamıyor. Bundan dolayı, FsX'e veya herhangi bir programın orjinal klasörlerine bir eklenti veya ilaveler yapmadan önce, değiştirelecek orijinal dosya ve klasörlerin yedeklerini almak gerekir.
Sitemizin kuralları gereği, Flight Simulator ve diğer bütün üCRETLİ programların orijinal dosyalarının Paylaşımı da YASAK olduğundan, şayet yaptığınız uygulama ile orijinal dosyalar hasara uğradıysa bir yerlerden mutlaka bu orijinal dosyaları temin etmeniz gerekir.Veya FsX'i yeniden kurmanız..Başka yol maalesef bulamıyorum. Saygılar.
d-mod
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
d-mod

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyCuma 07 Ocak 2011, 19:05

pilot demiş ki:
d-mod demiş ki:

MVT-Moving Vaps Tool, FsX'teki bazı uçaklara uyum sağlamıyor. Bundan dolayı, FsX'e veya herhangi bir programın orjinal klasörlerine bir eklenti veya ilaveler yapmadan önce, değiştirelecek orijinal dosya ve klasörlerin yedeklerini almak gerekir.
Sitemizin kuralları gereği, Flight Simulator ve diğer bütün üCRETLİ programların orijinal dosyalarının Paylaşımı da YASAK olduğundan, şayet yaptığınız uygulama ile orijinal dosyalar hasara uğradıysa bir yerlerden mutlaka bu orijinal dosyaları temin etmeniz gerekir.Veya FsX'i yeniden kurmanız..Başka yol maalesef bulamıyorum. Saygılar.

fsx'i baştan yüklemek en mantıklısı o zamn.saol hocam gene yardıma koştun...
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyCuma 07 Ocak 2011, 19:25

d-mod demiş ki:

Hiç yüklemeye başlamadan BİR DAKİKA kaptanım!
Madem FsX'i sileceksiniz. Daha önce önerdiğim gibi Fs2004'ü kurunuz..Göreceksiniz ki hiç bir sorun yaşamayacak, FS'de kısa zamanda daha da ileriye gideceksiniz. Aynı zamanda birçok güzel eklentilere de sahip olacaksınız.Fs 9'u öneririm.
Sitemizde %80-85 sorunlar sürekli FsX'ten çıkıyor. Ben de bu versiyona alışık olmadığımdan sınırlı olarak cevaplar verebiliyorum. Ailemiz içinde FsX'i kullanan ve süper bilgilere sahip olan kaptanlarımız olmasına rağmen NEDENDİR bilinmez, sizlerin FsX sorunlarınıza çözüm sunmaktan kaçındıklarını görüyorum. Belki de çok önemli işleri olduğundan zaman harcayamıyorlar.
Bu nedenlerle, Fs2004 en iyi ÇÖZÜM!.
mertkarslioglu
Pilot-4

Pilot-4
mertkarslioglu

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyCuma 07 Ocak 2011, 19:51

Çok ilginçtirki sırf scenery ve uçaklarından dolayı fs2004 e bir sempati besliyorum ve fsxde yaşadığım problemlerden dolayı 2004 emi geçsem diye düşünüyorum fsxdeki hangi hataları düzeltmek için bu spler çıktı anlayamıyorum
d-mod
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
d-mod

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyCuma 07 Ocak 2011, 19:58

pilot demiş ki:
d-mod demiş ki:

Hiç yüklemeye başlamadan BİR DAKİKA kaptanım!
Madem FsX'i sileceksiniz. Daha önce önerdiğim gibi Fs2004'ü kurunuz..Göreceksiniz ki hiç bir sorun yaşamayacak, FS'de kısa zamanda daha da ileriye gideceksiniz. Aynı zamanda birçok güzel eklentilere de sahip olacaksınız.Fs 9'u öneririm.
Sitemizde %80-85 sorunlar sürekli FsX'ten çıkıyor. Ben de bu versiyona alışık olmadığımdan sınırlı olarak cevaplar verebiliyorum. Ailemiz içinde FsX'i kullanan ve süper bilgilere sahip olan kaptanlarımız olmasına rağmen NEDENDİR bilinmez, sizlerin FsX sorunlarınıza çözüm sunmaktan kaçındıklarını görüyorum. Belki de çok önemli işleri olduğundan zaman harcayamıyorlar.
Bu nedenlerle, Fs2004 en iyi ÇÖZÜM!.

fsx baya sorun çıkartıyor.zaten fsx sildim tam yüklemeye başlıyordum birdaha.fs2004 ü indirip denim.en azından denemekten kimseye zarar gelmez zaten
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyCuma 07 Ocak 2011, 23:13

mertkarslioglu demiş ki:
Çok ilginçtirki sırf scenery ve uçaklarından dolayı fs2004 e bir sempati besliyorum ve fsxde yaşadığım problemlerden dolayı 2004 emi geçsem diye düşünüyorum fsxdeki hangi hataları düzeltmek için bu spler çıktı anlayamıyorum

"spler" ?..Ne demek?..Biraz açıklar mısınız?..
mertkarslioglu
Pilot-4

Pilot-4
mertkarslioglu

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyC.tesi 08 Ocak 2011, 00:26

service pack
Selim ŞAHİN
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Selim ŞAHİN

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyC.tesi 08 Ocak 2011, 18:58

Emeği geçen tüm kaptanlarımıza, hocalarımıza çoooook teşekkür ederim.!. Ellerinize sağlık!
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyC.tesi 22 Ocak 2011, 03:18

cooldominant demiş ki:
Çok güzel olmuş,ellerinize sağlık.Böylesine emek verilmiş bir model ile uçmanın zevkini tatmak isterim doğrusu.

Keyifli uçuşlar hocam.
Avatarınızı profil sayfanızdan lütfen değiştiriniz!.
Profil sayfanıza nasıl gideceksiniz?: https://vaps.hooxs.com/t835-profil-ymza-sayfanyzyn-guncellenmesi
skoksal
MODERATOR

MODERATOR
skoksal

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyPaz 23 Ocak 2011, 04:15

Hocam;

Ellerinize sağlık.Herzaman ki gibi çok şık olmuş . Birde SKY AIRLINES B737_800 DEFAULT boyaması yapsanız fsx için mümkünmüdür acaba?

Teşekkür ederim.

Bu arada cooldominant kaptanım uyaryı dikkate almıştır herhalde?
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyPaz 23 Ocak 2011, 14:19

Merhaba hocam.Beğendiğinize sevindim. Keyifli uçuşlar dilerim.
SKY?..Hallederiz hocam, sorun değil. Bu ara, önümde bir hayli fazla tasarım var. En kısa zamanda yapmaya çalışacağım. Saygılar hocam.

Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyPaz 23 Ocak 2011, 17:26

harika görünüyor.
d-mod
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
d-mod

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyÇarş. 26 Ocak 2011, 23:21

kaptanım acaba linki yenileyebilirmisin?
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyPerş. 27 Ocak 2011, 02:03

d-mod demiş ki:

Linkte sorun bulamadım Doğuş hocam. Şimdi test ettim. çalışıyor. Yalnız "Download" a bastıktan sonra 50 sn. beklemeniz gerekiyor. 50 sn. sonra "Click hereto start you Download" yazan yere tıklayabilirsiniz.
Yine de sizde sorun çıkartıyorsa, başka bir yere Upload yaparız. Tekrar deneyin lütfen.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyPerş. 27 Ocak 2011, 15:19

hakan400 demiş ki:
teşekürler. busite gerçekten çok kaiteli.eğitim konusunda oldukça başsrılı.üye oldoğum için şanslıyım.

Teşekkürler kaptanım.
Bu arada Avatarınızı da değiştirirseniz Daha Kaliteli OLACAK!..
d-mod
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
d-mod

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyPerş. 27 Ocak 2011, 21:49

pilot demiş ki:
d-mod demiş ki:

Linkte sorun bulamadım Doğuş hocam. Şimdi test ettim. çalışıyor. Yalnız "Download" a bastıktan sonra 50 sn. beklemeniz gerekiyor. 50 sn. sonra "Click hereto start you Download" yazan yere tıklayabilirsiniz.
Yine de sizde sorun çıkartıyorsa, başka bir yere Upload yaparız. Tekrar deneyin lütfen.

evet link çalışıyor kaptanım.o zaman bişey oldu heralde çalışmadı...
Codablack
Pilot-1

Pilot-1
Codablack

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyPtsi 07 Şub. 2011, 18:37

Elinize sağlık, Paylaşım için teşekkürler.
Kahraman Pilot
Pilot-2

Pilot-2
Kahraman Pilot

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyC.tesi 26 Şub. 2011, 14:40

Çok güzel olmuş hocam elinize sağlık

Daha öncede indirdim fakat silinmişti. Tekrar indiriyorum

+
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyC.tesi 26 Şub. 2011, 15:17

Elimde varsayılan 737-800 için THY boyaması vardı ama uçağın ismi yazmıyordu onda da. Bunda varmış, eldekiyle değiştiriyorum (gerçi varsayılan uçağı pek kullanmıyorum ama olsun).

Yalnız merak ettiğim, simülatördeki 737-800 uçaklarıyla gerçekte resmi verilen Malatya uçağının kanatları farklı. 737-400 kanatlarıyla aynı duruyor. Simülatör bunu yanlış mı dizayn etmiş? Anadolu Jet'in afişlerindeki (gerçi bizim buraya ATR72-500 vermişler ama) uçak ise simülatördeki 737-800 uçaklarının neredeyse bir benzeri. Fark nedir?

Emeği geçenlere teşekkür ederim.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyC.tesi 26 Şub. 2011, 17:09

Evet hocam, bu uçak defaulttan boyandığı için FsX'te microsoft uçağın kanat dizaynını böyle yapmış. Saygılar.

THY-Malatya(TC-JGA)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» SKY Airlines (TC-SKH)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)
» THY_Barcelona_B737-800w._(Default FsX)
» AnadoluJet_Silifke(TC-JHJ)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)
» Onur Air-(TC-OAG)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)
» SKY Airlines(TC-SKS)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)