VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Türk Yıldızları Beta Versiyon Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Türk Yıldızları Beta Versiyon

5 posters
YazarMesaj
TUAF-Tora
Vaps Designer

Vaps Designer

Türk Yıldızları Beta Versiyon Empty
MesajKonu: Türk Yıldızları Beta Versiyon   Türk Yıldızları Beta Versiyon EmptyPtsi 14 Eyl. 2009, 13:10

Türk Yıldızları Akrobasi Timi Gösteri Uçağı NF-5A Beta Versiyon

Türk Yıldızları Beta Versiyon Tantmresmi

İNDİR

(Kurulumu .exe şeklindedir)
epremsoft
ADMIN

ADMIN
epremsoft

MesajKonu: Geri: Türk Yıldızları Beta Versiyon   Türk Yıldızları Beta Versiyon EmptySalı 15 Eyl. 2009, 03:54

Saolasin Tora Hocam Iste Bunu bekliyordum senden tesekkurler.
TUAF-Tora
Vaps Designer

Vaps Designer

MesajKonu: Geri: Türk Yıldızları Beta Versiyon   Türk Yıldızları Beta Versiyon EmptySalı 15 Eyl. 2009, 13:16

Betasıyla bir süre idare edin.Full gelince bayram edersiniz :D
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Türk Yıldızları Beta Versiyon   Türk Yıldızları Beta Versiyon EmptySalı 15 Eyl. 2009, 17:08

İşte Tora hocam..Bir iş, ancak bu kadar mükemmel olur..Ellerine sağlık hocam.Süper çalışma ..
(+)lar şelâle...
Full'u bekleyeceğiz..Kolay gelsin.
TUAF-Tora
Vaps Designer

Vaps Designer

MesajKonu: Geri: Türk Yıldızları Beta Versiyon   Türk Yıldızları Beta Versiyon EmptyÇarş. 16 Eyl. 2009, 00:15

Teşekkürler
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Türk Yıldızları Beta Versiyon   Türk Yıldızları Beta Versiyon EmptyÇarş. 16 Eyl. 2009, 03:09

Güzellll! Saol Tora.
rybantics
INACTIVE

MesajKonu: Geri: Türk Yıldızları Beta Versiyon   Türk Yıldızları Beta Versiyon EmptyPtsi 01 Şub. 2010, 21:57

Herşey çok güzel. :) Ama panel olmaması biraz kötü olsada bu uçakla uçmak çok güzel bir duygu. Birde bir gösteri uçağı için yavaşlama ve durma mesafesi bana çok uzun geldi. Sizce bu normal mi? LTBE'nin kısa pistinde duramadım. Fakat uzun olanda durmak pistin sonlarına doğru mümkün oldu...
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Türk Yıldızları Beta Versiyon   Türk Yıldızları Beta Versiyon EmptySalı 02 Şub. 2010, 02:00

Cybernetics hocam.
Uçağın aircraft.CFG ve AIR dosyalarındaki [Brake] satırlarındaki bilgileri düzenleyerek çok daha kısa mesafelerde durmak mümkün."Fren basınç" ayarlarını air dosyasından yapılabilir.
Ancak air dosyasını ancak o dosyada uzman olan kişilerin kurcalaması daha uygundur.Çünkü yapılan değişikliklerin geridönüşü olmayabilir.

Hemen açtım air dosyasını..Altından girdim üstünden çıktım Brake'in.O zamanlar biraz da acemiyim ya..Satırlardan Fuel-yakıt pompa kapasitisini de kısmışım mı nedir?, bir sonraki test uçuşumda "F4" tuşu ile max. gaz verdim bizim ata..Yok, 125 knottan yukarı çıkamıyor.Neyse sonunda Yakıt düzenlemesini de yaptık ta,uçak normale gelmişti.

En son pilot tarafından Paz 11 Mart 2012, 19:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
rybantics
INACTIVE

MesajKonu: Geri: Türk Yıldızları Beta Versiyon   Türk Yıldızları Beta Versiyon EmptySalı 02 Şub. 2010, 12:02

Uzman olmadığım için pek karıştırmak istemiyorum. Ayrıca fren değerleri ne şekilde olmalı onuda bilmiyorum. Ama ayarlamaya çalışacağım... :)
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Türk Yıldızları Beta Versiyon   Türk Yıldızları Beta Versiyon EmptySalı 02 Şub. 2010, 16:00

Hocam, öncelikle kurcalanacak dosyanın bir yedeğini, kopyasını aldıktan sonra değişiklik yapınız.Sonradan asıl dosyayı kaybetmek te var.. Dikkat ediniz!.
TUAF-Tora
Vaps Designer

Vaps Designer

MesajKonu: Geri: Türk Yıldızları Beta Versiyon   Türk Yıldızları Beta Versiyon EmptySalı 02 Şub. 2010, 18:12

Cybernetics demiş ki:
Herşey çok güzel. :) Ama panel olmaması biraz kötü olsada bu uçakla uçmak çok güzel bir duygu. Birde bir gösteri uçağı için yavaşlama ve durma mesafesi bana çok uzun geldi. Sizce bu normal mi? LTBE'nin kısa pistinde duramadım. Fakat uzun olanda durmak pistin sonlarına doğru mümkün oldu...

Full versiyonda en kalitelisinden bir VC göreceğiz.Yakın zamanda paylaşacağım onuda.Üzerinde çalışıyorum zaman buldukça.
fxraryd
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: Türk Yıldızları Beta Versiyon   Türk Yıldızları Beta Versiyon EmptySalı 02 Şub. 2010, 20:16

rybantics
INACTIVE

MesajKonu: Geri: Türk Yıldızları Beta Versiyon   Türk Yıldızları Beta Versiyon EmptyÇarş. 03 Şub. 2010, 12:10

Teşekkürler. :) Güzelmiş...

Tora hocam betadaki bir sorun da full flap açınca uçak yere yöneliyor direkt. Bunuda bir gözden geçirmenizi tavsiye ederim... :) Saygılar.
fxraryd
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: Türk Yıldızları Beta Versiyon   Türk Yıldızları Beta Versiyon EmptyÇarş. 03 Şub. 2010, 12:33

Full flap açılınca paraşüt açılmış oluyor.Simgeye de bakarsan benim gönderdiğim panelde.F5 tayyarelerinde full flap pozisyonu 50 derecedir.

Türk Yıldızları Beta Versiyon
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CN-235 Türk Yıldızları Kargo Uçağı Boyaması
» F-16 Solo Türk for FS2004!
» POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta]
» Türk Jet Takımı
» TÜRK HAVA KUVVETLERİ C-47