VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta] Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta]

5 posters
YazarMesaj
efe00
ADMIN

ADMIN
efe00

POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta] Empty
MesajKonu: POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta]   POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta] EmptyPerş. 25 Haz. 2015, 00:02

Ne zamandır skin yapmıyor, hazıra konuyordum kahkaha Ama hazıra konmanın da bir sonu varmış kahkaha

POSKY'nin 737-800 uçağı için THY boyaması yaptım. Olabildiğince gerçekteki ölçülere göre yapmaya çalıştım. Henüz BETA aşamasında. Hataları söylerseniz onları düzeltip bir sürprizle yayınlayacağım göz_kırpma

Fotoğraflar:
POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta] VVJLRZ
POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta] VEBLlz
POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta] Laq4Xo
POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta] RQbVam
POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta] G51AD5

NOT: Uçak FSX:Steam Edition'da denenmiştir.

Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR
Mustafa Adlin

MesajKonu: Geri: POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta]   POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta] EmptyPerş. 25 Haz. 2015, 01:01

Elinize sağlık Efe hocam gayet güzel olmuş fakat birkaç tane ince detay var kahkaha

THY boyamalarında uçağın alt kısmı gri oluyor. Bazı uçakların paintkitinde bunu yapmak zor oluyor ( Zamanında çok uğraşmıştım kahkaha )

Kuyruktaki THY logosunun dış beyaz çemberi ince olmuş gibi sanki

Hocam birde kuyruğun altındaki tescilde JFN, kanattaki tescilde JNU yazıyor. Uçağın burun ismini okuyamadım. İsmi Bitlis ise tescil JFN olacak.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta]   POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta] EmptyPerş. 25 Haz. 2015, 01:08

Teşekkürler hocam. +thanks
Diğer üstadlarımızın da yorumlarını bekliyoruz. Bravo!

En son pilot tarafından Perş. 25 Haz. 2015, 02:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
efe00
ADMIN

ADMIN
efe00

MesajKonu: Geri: POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta]   POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta] EmptyPerş. 25 Haz. 2015, 01:30

Mustafa hocam yorumlarınız için teşekkürler :)

Alt kısım için biraz uğraşacağım sanırım evet kahkaha ama photoshopda o alanı seçip, griye boyayıp layer'i de multiply yaparsam olur gibi geliyor bana? doğru mudur?

THY logosunun büyüklüğü nasıl peki hocam? bana biraz büyük gibi geldi :) çemberini kalınlaştırmayı deneyeceğim

hocam gerçek resimlere bakarak yapıyordum, en güzel resim JNU'nun du ona bakıyordum, sonra bir ara JFN'ye baktım kahkaha karışmış sanırım o arada kahkaha düzeltirim onu sorun değil

Pilot hocam sizin yorumunuz için de teşekkürler :) sizin görebildiğiniz hata var mı Mustafa hocanın dediklerinden başka?
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
ünsal_satar

MesajKonu: Geri: POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta]   POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta] EmptyCuma 24 Tem. 2015, 02:10

Teyyarenin bi tarafı neden gri acaba

Wingletlerde ki THY logosuna biraz daha önem göster gerçek fotolara bakarak milimetrik olarak çalış her detaya dikkat et Bravo!

Kuyruk logosuda Mustafa hocamın dediği gibi sıkıntılı logoda tam olmamış çemberide kalılnlaştır bence göz_kırpma

TURKISH AIRLINES yazısınıda koyulaştır hafiften

Lale figürü ve bayrak çok güzel yerleştirmişsin eline sağlık Bravo!

Ahh ahh ne çok boyardım bunları eskiden üzgün :heytBe!:
MuraTetik
Pilot-1

Pilot-1
MuraTetik

MesajKonu: Geri: POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta]   POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta] EmptyC.tesi 25 Tem. 2015, 13:04

öncelikle eline sağlık ben boyama konusunda iyi değilim o yüzden o konuda fazla yorum yapamam ama bu konuda uzman olanlar yapıyo zaten. ama yukarıda hocamız yazmış zaten uçaktaki JNU'ları JFN yaparsan hem ikilem ortadan kalkar hemde uçak tamamen doğru olmuş olur Bravo! Bravo!

POSKY 737-800 THY Uçağı [Beta]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türk Yıldızları Beta Versiyon
» Nasıl Uçağı Indiririm?
» SunExpress 20. Yıl Uçağı Simmer Sky Boeing 738 WL TC-SUO
» Dromader PZL M-18 THK zirai ilac ucagi
» T.C. Vip Uçağı Skysipirt B747-800I TC-TRK