VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
MCP Panel Arkaplan Aydınlatması Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

MCP Panel Arkaplan Aydınlatması

3 posters
YazarMesaj
CanerAcar
Pilot-1

Pilot-1
CanerAcar

MCP Panel Arkaplan Aydınlatması Empty
MesajKonu: MCP Panel Arkaplan Aydınlatması   MCP Panel Arkaplan Aydınlatması EmptyÇarş. 27 Eyl. 2017, 21:53

Merhaba abilerim kardeşlerim. Kendim mcp paneli yapmaya çalışıyorum. Elektronik ve program kısmı tamam ama tek panel görüntüsü kaldı. Düz bir şekilde yapmakta istemiyorum. Pleksiglass lazer kesim ve boyama yapan yerlere mail attım çizimleri ve istediğim şeyi anlattım 1 tanesi dönüş yaptı oda 1 tane üretmiyoruz dedi. Sizlerin bu konuda bir fikri varmı yada bu şekilde çıktı alabileceğim bir yer? Kafamda şöyle birşeyde var pleksiglass alıp kestirip evdeki yazıcıdan yapıştan film etiket kağıtları var şeffaf veya arkası beyaz olan ikiside elimde var ordan çıktı alsam 2-3 tane üst üste yapıştırsam acaba gri bölgeler ışıgı geçirirmi? Üst üste yapıştırmakta zor olacak ama denemek lazım.
Aslında şöyle birşeyde çok iyi olur. İsmini tam bilmiyorumda genelde ikaz veya gösterge panellerinin ön yüzünde siyah bir etiket var. Tamamen siyah olan etiket led ile arkadan aydınlatınca istenilen yerden ışık geçiriyor ondan yapan yer bulsam oda iyi olurdu :)
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: MCP Panel Arkaplan Aydınlatması   MCP Panel Arkaplan Aydınlatması EmptyPerş. 28 Eyl. 2017, 00:27

Merhaba hocam. Panel işi ile uğraşan arkadaşlar, online oldukları zaman mutlaka size yardım edeceklerdir.
Saygılar.
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: MCP Panel Arkaplan Aydınlatması   MCP Panel Arkaplan Aydınlatması EmptyCuma 06 Ekim 2017, 11:22

Caner hocam merhaba, aynı sıkıntı bende de var hazır bir şey bulamadım hepsi kafamda ama mcp için bir şey bulamadım youtube dan videolar bakıyorum belki fikir alırım diye.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tabii bunu koymak için evde yer açmak lazım. düsünceli
CanerAcar
Pilot-1

Pilot-1
CanerAcar

MesajKonu: Geri: MCP Panel Arkaplan Aydınlatması   MCP Panel Arkaplan Aydınlatması EmptyPtsi 09 Ekim 2017, 09:28

Karar verdim 3d printer yapıcam, parçaların bazılarını Çin' den sipariş ettim. Onlar gelene kadar geri kalan parçaları Türkiye'den toplayacam. Bittikten sonrada 3d parçaları basıp cnc ye çevirip pleksiglassı tamamen boyayıp cnc ile boyayı kazıyacam. Şimdilik öyle düşünüyorum. Zaten 3d printer yapmayı düşünüyodum öncelik sıramı değiştirdim. 😁
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: MCP Panel Arkaplan Aydınlatması   MCP Panel Arkaplan Aydınlatması EmptyPtsi 16 Ekim 2017, 22:12

Kolay gelsin o zaman Caner hocam bizimle de resimli olarak paylaşırsın.

MCP Panel Arkaplan Aydınlatması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Taxi2Gate" de Pist aydınlatması nasıl düzeltilir?
» B777-3ER Panel
» fsx-f18 panel sorunu
» Boeing 737 800 Panel ayarlama 2
» Siyah Panel Sorunu