VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
IVAP yükleme hatası Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

IVAP yükleme hatası

3 posters
YazarMesaj
turgutrgl
Pilot-1

Pilot-1
turgutrgl

IVAP yükleme hatası Empty
MesajKonu: IVAP yükleme hatası   IVAP yükleme hatası EmptyPtsi 17 Ekim 2016, 20:38

Merhabalar,
ben 12 sene sonra tekrar online uçuş yapmak için fs2004 yükledim daha sonra IVAP yüklemek üzere IVAO softwear linkinden gerekli kurulumları yaptım ancak mtl kurlumu bitip ok dediğim zaman CreateProcess failed code 740 hatası bildirdi bununla ilgili yardım alabilirmiyim şimdiden çok teşekkür ederim.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: IVAP yükleme hatası   IVAP yükleme hatası EmptyPtsi 17 Ekim 2016, 23:28

Merhaba Turgut hocam. Online uçan kaptan arkadaşlarımız mutlaka size yardımcı olacaklardır.
Saygılar.
turgutrgl
Pilot-1

Pilot-1
turgutrgl

MesajKonu: Geri: IVAP yükleme hatası   IVAP yükleme hatası EmptySalı 18 Ekim 2016, 00:58

Çok teşekkür ediyorum umarım bir yardım alabilirim çünkü gerçekten biran önce online uçuşlara başlamak istiyorum ve bir çok şeyi de unutmuşum. Teşekkür ederim tekrar
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: IVAP yükleme hatası   IVAP yükleme hatası EmptySalı 18 Ekim 2016, 10:13

Böyle bir hata hiç almadığım için sebebini de bilmiyorum, kaldırıp kurulum sıralamasına dikkat ederek yeniden kurmanızı tavsiye ederim Turgut ederim hocam.
turgutrgl
Pilot-1

Pilot-1
turgutrgl

MesajKonu: Geri: IVAP yükleme hatası   IVAP yükleme hatası EmptySalı 18 Ekim 2016, 13:24

FS 2004 ü mü kaldırıp hepsini yeniden yüklememi öneriyorsunuz Haluk Hocam bu arada ilginize çok teşekkür ederim
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: IVAP yükleme hatası   IVAP yükleme hatası EmptyÇarş. 19 Ekim 2016, 09:25

FS değil ivao ile alakalı olanları kastettim, video fsx için siz fs2004 için olan ivap client'ı indireceksiniz yanlışlık olmasın.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
turgutrgl
Pilot-1

Pilot-1
turgutrgl

MesajKonu: Geri: IVAP yükleme hatası   IVAP yükleme hatası EmptyÇarş. 19 Ekim 2016, 12:58

Sorun ortadan kalktı ama bu sefer de fs açtığımda içinde ivao yok hocam 3 gündür gece gündüz uğraşıyorum ama yapamadım üzgün yapacak bir şey yok yardımlarınız ve önerileriniz için çok teşekkür ederim
Sevgiler
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: IVAP yükleme hatası   IVAP yükleme hatası EmptyPerş. 20 Ekim 2016, 11:40

Üst bar da ( alt tuşu ile açılıyordu sanırım ) addons veya modules olacaktı onun içine bakın hocam orada olması lazım. ( benim fs 9 yanlışlıkla gitti henüz kurmadım o yüzden yerini kesin söyleyemiyorum.)
turgutrgl
Pilot-1

Pilot-1
turgutrgl

MesajKonu: Geri: IVAP yükleme hatası   IVAP yükleme hatası EmptyCuma 21 Ekim 2016, 11:12

Çok teşekkürler sorunu çözdüm nasıl derseniz gerçekten bilmiyorum :) herkese çok teşekkür ederim göklerde görüşmek üzere

IVAP yükleme hatası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» IVAP FSX'te full screen modda görünmüyor
» ORBX FTX Trees HD Yükleme Hatası
» Fsx ivap
» Ivap Add-ons Sekmesinde Yok
» FS9 IVAP sorunu.