VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Prepar3d Fatal Error Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Prepar3d Fatal Error

3 posters
YazarMesaj
Emin Yilmaz
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Emin Yilmaz

Prepar3d Fatal Error Empty
MesajKonu: Prepar3d Fatal Error   Prepar3d Fatal Error EmptyC.tesi 30 Kas. 2013, 05:50

Arkadaslar yaklasik 5 gundur yeni versiyon ile cebellesiyorum. Yeni golge efekti cok guzel, fps acisindan FsX'ten bir farki yok, ancak ekranin titremesi daha az, goruntu kaymak gibi kayiyor.

Ancaaak, tahminim ilk surum olmasinin da etkisiyle, program bir suru fatal error veriyor. Ozellikle ana menu tiklandigi zaman, ucuslari yukledigim zaman vs. fatal error aliyorum. Su haliyle bana FsX'in ilk ciktigi hali hatirlatiyor. Zamanla degisik tweak'ler, yontemler gelistirilecektir elbet ama simulatorunuzden memnunsaniz an itibariyle almanizi tavsiye etmiyorum. En azindan ilk guncellemeye kadar beklenebilir.
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: Prepar3d Fatal Error   Prepar3d Fatal Error EmptyC.tesi 30 Kas. 2013, 11:36

FS2004 e gelin hocam ağız tadıyla uçarsınız. :heytBe!: 
Emin Yilmaz
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Emin Yilmaz

MesajKonu: Geri: Prepar3d Fatal Error   Prepar3d Fatal Error EmptyC.tesi 30 Kas. 2013, 15:46

Fs2004 var zaten hocam::D  Ancak sadece Tongass Fjords, Misty Fjords ve Glacier Bay, bu uc scenery'de ucuyorum. Ucu de FsX kalitesinde zaten. Bir de Nvidia Inspector'le FsX'te yapamadigim kadar yuksek bir Antialiasing ayari yapiyorum, FsX'ten daha guzel gozukuyor.

Onun disinda Prepar3d 1.4 hala yuklu ve masallahi var. Cessna Grand Caravan'la dunya turundayim ama cok agir ilerliyorum. Japonya'yi 16 ucusta ancak bitirdim. Bu gidisle turum bir seneden fazla surer heralde.

Versiyon 2.0 guzel ozelliklerle cikti ama yeni ciktigi icin simdilik bir suru eksigi var. Yavas yavas onun da huyunu suyunu ogreniriz.
Tdeger
Pilot-1

Pilot-1
Tdeger

MesajKonu: Geri: Prepar3d Fatal Error   Prepar3d Fatal Error EmptyC.tesi 30 Kas. 2013, 19:19

Ben bu şekilde bir hata almadım. Yani şöyle, eğer görüntü ayarlarını cok açarsanız ozaman alıyorsunuz bu hatayı ama aksi takdirde almıyorsunuz. GÖrüntü ayarlarından HDR'i devre dışı bırakıp tekrar deneyin düzelicektir muhtemelen..
Emin Yilmaz
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Emin Yilmaz

MesajKonu: Geri: Prepar3d Fatal Error   Prepar3d Fatal Error EmptyC.tesi 30 Kas. 2013, 19:44

Sizde problem cikarmadiysa kismetiniz varmis hocam. Lockheed Martin'in resmi forumunda ve Avsim'de de yaziyorum, bir suru insan bu fatal error'lardan muzdarip. Bazi konfigurasyonlarda hic problem yasanmazken, digerlerinde surekli problem cikiyor. Buyuk ihtimalle hardware driver'lari ile falan alakali ama daha yeni ciktigi icin cozemediler. Yakinda belli olur problemin kaynagi.

Prepar3d Fatal Error
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PMDG ve P3D Hakkinda
» Prepar3d Tanitim
» Prepar3d 2.0 Cikiyor
» Prepar3d 2.0 Ilk Degerlendirme
» Prepar3d 2.1 Yamasi