VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
(IVAO) MTL Yüklenirken Hata Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

(IVAO) MTL Yüklenirken Hata

4 posters
YazarMesaj
eunver
LAWYER/Avukat

LAWYER/Avukat
eunver

(IVAO) MTL Yüklenirken Hata Empty
MesajKonu: (IVAO) MTL Yüklenirken Hata   (IVAO) MTL Yüklenirken Hata EmptySalı 09 Tem. 2013, 10:16

Kaptanlarım merhabalar. Yaklaşık 2 hafta önce IVAO üzerinden güzel güzel uçarken çok yavaş açıldığı gerekçesiyle FS9'u makinemden kaldırıp bir daha yükledim. IVAP'ı yükledim, sorunsuz yüklendi fakat tam MTL yüklenirken hatayla karşılaşıyorum. Daha önce de yüklemiştim fakat sorun çıkarmamıştı. Hata şöyle:

"Error downloading latest MTL version"

İnternetimde hiç bir sıkıntı yok, güvenlik duvarı falan da oldukça esnek.

Teşekkür ediyorum
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: (IVAO) MTL Yüklenirken Hata   (IVAO) MTL Yüklenirken Hata EmptySalı 09 Tem. 2013, 10:31

Merhabalar Enver hocam.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu adreste de görebilirsiniz (IVAO VID ve web site şifresiyle foruma girmek zorundasınız, okumak için) ama kısaca sorunun ne olduğunu anlatayım:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresi bizim MTL yüklediğimiz adrestir. Geçen hafta, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresinde bir sorun oluştu, bir iki gün siteye giremedik. Sorun düzeldi lakin MTL sitesini unutmuşlar anlaşılan. Özetle sorunu yaşayan tek kişi siz değilsiniz. Problemin düzeltilmesi gerekiyor. Çalışmalar devam ediyor. Açıldığı bilgisi gelirse paylaşırım ama yukarıdaki adresi takip etmenizi öneririm. Kolay gelsin.
eunver
LAWYER/Avukat

LAWYER/Avukat
eunver

MesajKonu: Geri: (IVAO) MTL Yüklenirken Hata   (IVAO) MTL Yüklenirken Hata EmptySalı 09 Tem. 2013, 10:44

Özgür Hocam teşekkür ediyorum. Ben de dün bu saatlerde IVAO birimlerine e-mail atmıştım bu konuyla ilgili, artık bekleyeceğiz MTL sayfası onarılana kadar.

Tekrar teşekkür ediyorum, hayırlı ramazanlar.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: (IVAO) MTL Yüklenirken Hata   (IVAO) MTL Yüklenirken Hata EmptyPerş. 11 Tem. 2013, 11:18

Bahse konu olan sorun, dün gece itibariyle çözülmüş olup sorunsuz çalışması gerekmektedir. Denemedim ama forum öyle diyor.
eunver
LAWYER/Avukat

LAWYER/Avukat
eunver

MesajKonu: Geri: (IVAO) MTL Yüklenirken Hata   (IVAO) MTL Yüklenirken Hata EmptySalı 16 Tem. 2013, 03:29

Evet Özgür hocam, paketi bu sabah denedim, sorunsuz çalışıyor.
erkann006
Pilot-2

Pilot-2
erkann006

MesajKonu: Geri: (IVAO) MTL Yüklenirken Hata   (IVAO) MTL Yüklenirken Hata EmptySalı 16 Tem. 2013, 17:21

bende yeniden fsx kurdum ivap kuruldu ama mtller çok yavaş yükleniyor ve hata veriyor önceden öyle yapmıyordu şuan yine mtllerde sorun mu var acaba
enesyildirim
Teacher Pilot

Teacher Pilot
enesyildirim

MesajKonu: Geri: (IVAO) MTL Yüklenirken Hata   (IVAO) MTL Yüklenirken Hata EmptySalı 16 Tem. 2013, 17:39

IVAO serverlarında bir sorun vardı çözüldü artık indirebilirsiniz ancak yavaş inmesi kesinlikle internet hızınızdan kaynaklanıyor server ile hiçbir alakası yok...
erkann006
Pilot-2

Pilot-2
erkann006

MesajKonu: Geri: (IVAO) MTL Yüklenirken Hata   (IVAO) MTL Yüklenirken Hata EmptySalı 16 Tem. 2013, 18:58

şuan düzeldi gayet hızlı bi şekilde indiriyor :D

(IVAO) MTL Yüklenirken Hata
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» IVAO MTL
» IVAO ATC
» AEROSOFT Antalya scenery hata
» "Prepar3D" yükledim, hata alıyorum.
» IVAO İlk Giriş