VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
[VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri  Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

[VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri

4 posters
YazarMesaj
Yiğit BİLGİÇ
Pilot-1

Pilot-1
Yiğit BİLGİÇ

[VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri  Empty
MesajKonu: [VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri    [VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri  EmptySalı 23 Nis. 2013, 13:15

NOT:ALTYAZILARI GÖRMEK İÇİN ÇÖZÜNÜRLÜK AYARI YANINDAKİ BUTONA BASIN. CC YAZIYOR BAZEN ÜSTÜNDE.
Herşey sevmekle başlar. Çocukluğumuzda aşık oluruz çoğumuz uçaklara. O yüzden bu çevirimi 23 nisan 2013 günü olan bugün çocuklara armağan ediyorum
Tam olarak bazı terimlerin Türkçe karşılığı onu anlatabilecek şekilde olamasada bazı yerleri ingilizce olarak vererek çevirdim. İyi seyirler efendim :D

Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: [VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri    [VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri  EmptySalı 23 Nis. 2013, 13:19

Elinize kolunuza sağlık Yiğit hocam. İngilizce seyretmiştim videoyu, çok faydalı bu sitenin videoları kahkaha İlk artınız da benden oldu haliyle kahkaha
enesyildirim
Teacher Pilot

Teacher Pilot
enesyildirim

MesajKonu: Geri: [VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri    [VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri  EmptySalı 23 Nis. 2013, 18:54

Hocam elinize kolunuza sağlık diğer bölümleride size zahmet çevirirseniz kahkaha
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: [VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri    [VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri  EmptySalı 23 Nis. 2013, 19:05

Teşekkürler Yiğit hocam aynen böyle devam edin siz, iyi gidiyor. kahkaha :+1T:
Yiğit BİLGİÇ
Pilot-1

Pilot-1
Yiğit BİLGİÇ

MesajKonu: Geri: [VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri    [VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri  EmptySalı 23 Nis. 2013, 21:53

Özgür Kiraz demiş ki:
Elinize kolunuza sağlık Yiğit hocam. İngilizce seyretmiştim videoyu, çok faydalı bu sitenin videoları kahkaha İlk artınız da benden oldu haliyle kahkaha
Teşekkür ederim. Evet çok fazla kişi izlemiştir iyi yapıyorlar. Pranus u severim iyi cocuktur :D
Yiğit BİLGİÇ
Pilot-1

Pilot-1
Yiğit BİLGİÇ

MesajKonu: Geri: [VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri    [VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri  EmptySalı 23 Nis. 2013, 21:53

enesyildirim demiş ki:
Hocam elinize kolunuza sağlık diğer bölümleride size zahmet çevirirseniz kahkaha
Zamanım oldukça işte birşeyler yapıyorum. İstek varsa alıyım. Ayrıca böyle iyi değilmi :D
Yiğit BİLGİÇ
Pilot-1

Pilot-1
Yiğit BİLGİÇ

MesajKonu: Geri: [VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri    [VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri  EmptySalı 23 Nis. 2013, 21:55

Haluk demiş ki:
Teşekkürler Yiğit hocam aynen böyle devam edin siz, iyi gidiyor. kahkaha :+1T:
Teşekkür ederim. Banada faydalı oluyor özellikle Listening ve Speaking olarak. Non native lisansları duymak iyidir. Seneye kısmetse başlıyoruz Amerika da eğitime okulumda Native American öğrenci pek fazla yok hatta hiç yok :) hintlilerin o müthiş aksanlarına bayılıyorum saygılar :))
enesyildirim
Teacher Pilot

Teacher Pilot
enesyildirim

MesajKonu: Geri: [VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri    [VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri  EmptySalı 23 Nis. 2013, 22:42

Yiğit BİLGİÇ demiş ki:
enesyildirim demiş ki:
Zamanım oldukça işte birşeyler yapıyorum. İstek varsa alıyım. Ayrıca böyle iyi değilmi :D
Hocam vallahi çevirebilsem çevircemde sadece anlayabiliyorum o teknik ifadeleri arada ki İngilizce kelimeler zor kısmetse bu yaz dil kursuna gidicem.+Yurt dışı olabilir.

[VIDEO-Eğitim]; 737 Cold and Dark to Taxi Baltic Aviation Çeviri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [VIDEO-Eğitim]; Chart Okuma Baltic Aviation Çeviri
»  PMDG 737 800 Cold And Dark to Taxi Türkçe
» Boeing 737-800 ilk çalıştırma ( cold&dark) -1
» Video-Eğitim: A319_Wilco_Kalkış ve İniş eğitimi
» [VIDEO-Eğitim]; Yeni Bir Seriye Başlıyorum -PMDG ile Full Uçuş-