AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )

Paylaş | 

Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)

Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    19/4/2012, 16:23

Boeing B737-800W_Default FsX_Virtual Cockpit

Turkish Airlines TC-JHL Globally Yours

For FsX, ONLY TEXTURE

CREDITS :
Microsoft

Boeing B737-800W
Model Designers........................: Microsoft
Flight Dynamics Designer............: Microsoft
TC-JHL Painter By.....................: Ünsal Satar

*Uçak, FsX'teki default Boeing 737-800'ün üzerinden boyandığından sadece FsX'te kullanılabilir.
*Uçak "Virtual Kokpitli" dir!.
*ZIP içinde "Texture.TC-JHL" klasörü vardır.
*Orijinal "Aircraft.CFG" dosyasındaki düzenlemelerin yapılması için "aircraft_OKU!" ismindeki TXT de ZIP içindedir!.

TEST edildi!..
KEYİFLİ UÇUŞLAR!...

Linkleri Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link to view!

En son ünsal_satar tarafından 28/7/2013, 13:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    19/4/2012, 16:25

İlk BASAN benim.Yorumları da yazıyorum.
Vallahi DOĞRU biliyorum... ki; VAPS, gizli yetenekleri çıkartan mükemmel bir site olduğunu dışardan YAN gözle bakınca dahi anlaşılıyor.
BRAVO Ünsal hocam , vallahi BRAVO!..Sizler boşuna "Paint Chief Assistan" yapılmamışsınız..Yönetim, birşeyleri kaşfetmekte üstadmış.. Ama sizler, "Boynuz , kulağı geçer!" misali, bana bile parmak ısıttıran bir boyama olmuş..
Default FsX olmasına ve bu boyamayı kullanamayacağıma rağmen bütün bunları niye yazıyorum acaba?.. Çünkü beğendim. Çünkü; "epremsoft" hocamızla başlayan, yetenekli kaptanlarımızı kaşfetmek, onlara destek vermek ve yeteneklerin daha da iyi yerlere yükselmelerini görmek, başarılarını görmek bize büyük onur ve kıvanç veriyor. Bunu dillendirmesem, gözlerim açık giderdi. yazmam lazımdı..
Buraya, VAPS'a siz , Ünsal hocam gelmeden önce HİÇ uöçak boyadınız mı?..Cevabı ben vereyim; HAYIR!.. Demek VAPS, bir şeyler öğretiyormuş, gizli kalmış yetenekleri ortaya çıkartabiliyormuş..
Başlangıç, tanıtım ve CRETIDS bölümü harika olmuş. YapAmayanlara örnek olsun.. Yapamayanlar diyorum, yapmayanlar değil.
Ellerine , gözlerine sağlık Ünsal hocam. Mükemmel!...

DÜZELTME:
-------------

Bu "JHL" tescilli uçağın önceki Burun ismi neydi arkadaşlar?.. Merak ettim şimdi..
-
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    19/4/2012, 17:08

Evet hocam haklısınız VAPS ile tanışmadan önce boyamanın 'b' sinden anlamıyordum VAPS olmasaydı bu boyama çıkmazdı, sizlerede çok teşekkür ederim.Sizlerin beğenisi beni daha çok boyama yapmaya teşvik ediyor

Uçağın burun ismi ÜNYE, fakat gerçek boyamada yazmamışlar bende yazmadım, zaten JHL tescilli uçağımızda filoya son katılan uçaklarımızdan
Normal olarak TC-JHL ÜNYE boyamamda sitede mevcut

Not:Pilot hocam sizden ricam var, başlıkta bi hata yapmışım, Persone"l yazmışım zahmet olmaz ise Personel" olarak düzeltebilirmisiniz, tırnağı içeriye almışım farkında olmadan ::)
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    19/4/2012, 17:33

Düzeltildi.
Kubilay
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    19/4/2012, 17:42

hocam ellerinize, kollarınıza, emeğinize sağlık gerçekten harika bir iş çıkarmışsınız çok teşekkürler
basay71
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    20/4/2012, 07:35

İşte beklediğim model emeği nize sağlık
tamer40
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    20/4/2012, 23:02

eline saglik hocam
malioguduc
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    21/4/2012, 08:45

zamanınıza , emeğinize sağlık muhteşem olmuş
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    22/4/2012, 01:44

Baya FSX kullanan hocam varmış sevindim
VAPS'ta yalnız değilim ohh şükür kahkaha

Boyamalarımı kullanabilecek birilerin olması ne mutlu + beğenmeleri kahkaha
Salih BAŞPINAR
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    22/4/2012, 05:04

Paylaşım için teşekkürler Ünsal hocam.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    29/4/2012, 14:58

paylasim icin tesekkurler
Muhammet
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    5/5/2012, 06:36

Default üzerine yapmanız beni çok sevindirdi çünkü posky hiç güzel değil :)
klavier
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    5/5/2012, 16:42

hocam çok güzel olmuş ellerinize sağlık başarılarınızın devamı dilerim saygılar :)
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    5/5/2012, 21:32

Alıntı :
Default üzerine yapmanız beni çok sevindirdi çünkü posky hiç güzel değil :)

Aynen katılıyorum hocam Default uçakların boyamalarını bulmak çok zor nette
FSX ve Default üvey evlat gibi nedense
Bende bu olaya çok sinirlendiğimden VAPS sayesinde boyamayı öğrenip kendi boyamalarımı yapmaya başladım
POSKY konusunda aynı fikirdeyiz, hem uçağın kendisi hemde modellemesini pek beğenmiyorum ben
İFly deseniz ücretli PMDG'de aynı şekilde ücretli ve bilgisayarımın gücü malasef bu uçaklara yetmiyor
Bu sebeble Default uçaklar candır can kahkaha

Alıntı :
hocam çok güzel olmuş ellerinize sağlık başarılarınızın devamı dilerim saygılar :)

Çok sağolun klavier hocam İşte_BU!
ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    5/5/2012, 21:39

Ünsal hocam, boya tenekelerine bulandığım için ::) ileti yazmaya fırsatım olmuyor. Ellerinize sağlık...
Mert Irtem
WEB-Researcher

WEB-Researcher

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    6/5/2012, 10:26

ellerinize sağlık
astana
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    10/5/2012, 18:57

tebrik ederim hocam başarılarınızın devamını dilerim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    10/5/2012, 19:00

müthiş olmuş zor bir çalışma olsa gerek emegine saglık

FORUM KURALLARI GEREĞİ AVATAR YÜKLEMEK ZORUNLUDUR (ADMIN)!
batu1414
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: TEŞEKKÜRLER   12/5/2012, 09:44

uçağı uçurmak için sabırsızlanıyorum çok teşekkürler kahkaha
musallat258
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    16/5/2012, 14:43

Müthiş,ellerinize sağlık.
EniGmaLTBA
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    20/5/2012, 12:43

tek telimeyla harika, bravo... :)
Onur Aşkın
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    26/5/2012, 09:38

çok uzuuuuuuuun bir aradan sonra tekrar burdayım :) teşekkürler hocam güzel olmuş..
ilter71
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    26/5/2012, 14:03

Resimler harika görünüyor, ellerinize sağlık yenilerini bekliyoruz, teşekkürler.
marslan
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    1/6/2012, 12:31

elinize emeğinize sağlık. kendi alanlarımızda kendi uçaklarımızla uçmak gibisi yok
Alp Deniz Şenyurt
Teacher Pilot

Teacher Pilot

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    2/6/2012, 18:58

Teşekkürler hocam elinize sağlık bizde bi painter olamadık gitti ama hadi neyse artık... :|

Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki