VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)

+51
fatihergin
zafergungor
Batuhan Özden
CanBerk
Emin Yilmaz
caner kaptan
cem_hosgor
BurakOZ
Muhammet Özcan
boldpilot
YALÇIN KESER
Özgür Kiraz
Uğur Avcı
gkaraca172
Ayhann
mustafa_aykın
Mustafa Adlin
erdener
birand
mustafaa
Halil Ibrahim Sarıkaya
alacakaptan
alicanlakott2
Tolga Tunç
Ersin Akbulut
Yakup Karakas
adarcebe
yigita
burakyildiz98
Alper2590
d-mod
velican35
Alp Deniz Şenyurt
marslan
ilter71
Onur Aşkın
EniGmaLTBA
musallat258
batu1414
astana
Mert Irtem
ibrahim
klavier
Muhammet
Salih BAŞPINAR
malioguduc
tamer40
basay71
Kubilay
pilot
ünsal_satar
55 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
ünsal_satar

Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  Empty
MesajKonu: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyPerş. 19 Nis. 2012, 18:23

Boeing B737-800W_Default FsX_Virtual Cockpit

Turkish Airlines TC-JHL Globally Yours

For FsX, ONLY TEXTURE
Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  Qw08c

CREDITS :
Microsoft

Boeing B737-800W
Model Designers........................: Microsoft
Flight Dynamics Designer............: Microsoft
TC-JHL Painter By.....................: Ünsal Satar

*Uçak, FsX'teki default Boeing 737-800'ün üzerinden boyandığından sadece FsX'te kullanılabilir.
*Uçak "Virtual Kokpitli" dir!.
*ZIP içinde "Texture.TC-JHL" klasörü vardır.
*Orijinal "Aircraft.CFG" dosyasındaki düzenlemelerin yapılması için "aircraft_OKU!" ismindeki TXT de ZIP içindedir!.

Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  Qq63gTEST edildi!..
KEYİFLİ UÇUŞLAR!...

Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  Qw0c4

Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  Qw092

Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  Qw09j

Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  Qw09t

Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  Qw0bc

Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  Qw0bt

Linkleri Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link to view!

Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  Quhz4

En son ünsal_satar tarafından Paz 28 Tem. 2013, 15:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyPerş. 19 Nis. 2012, 18:25

İlk BASAN benim.Yorumları da yazıyorum.
Vallahi DOĞRU biliyorum... ki; VAPS, gizli yetenekleri çıkartan mükemmel bir site olduğunu dışardan YAN gözle bakınca dahi anlaşılıyor.
BRAVO Ünsal hocam , vallahi BRAVO!..Sizler boşuna "Paint Chief Assistan" yapılmamışsınız..Yönetim, birşeyleri kaşfetmekte üstadmış.. Ama sizler, "Boynuz , kulağı geçer!" misali, bana bile parmak ısıttıran bir boyama olmuş..
Default FsX olmasına ve bu boyamayı kullanamayacağıma rağmen bütün bunları niye yazıyorum acaba?.. Çünkü beğendim. Çünkü; "epremsoft" hocamızla başlayan, yetenekli kaptanlarımızı kaşfetmek, onlara destek vermek ve yeteneklerin daha da iyi yerlere yükselmelerini görmek, başarılarını görmek bize büyük onur ve kıvanç veriyor. Bunu dillendirmesem, gözlerim açık giderdi. yazmam lazımdı..
Buraya, VAPS'a siz , Ünsal hocam gelmeden önce HİÇ uöçak boyadınız mı?..Cevabı ben vereyim; HAYIR!.. Demek VAPS, bir şeyler öğretiyormuş, gizli kalmış yetenekleri ortaya çıkartabiliyormuş..
Başlangıç, tanıtım ve CRETIDS bölümü harika olmuş. YapAmayanlara örnek olsun.. Yapamayanlar diyorum, yapmayanlar değil.
Ellerine , gözlerine sağlık Ünsal hocam. Mükemmel!...

DÜZELTME:
-------------

Bu "JHL" tescilli uçağın önceki Burun ismi neydi arkadaşlar?.. Merak ettim şimdi..
-
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
ünsal_satar

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyPerş. 19 Nis. 2012, 19:08

Evet hocam haklısınız VAPS ile tanışmadan önce boyamanın 'b' sinden anlamıyordum VAPS olmasaydı bu boyama çıkmazdı, sizlerede çok teşekkür ederim.Sizlerin beğenisi beni daha çok boyama yapmaya teşvik ediyor

Uçağın burun ismi ÜNYE, fakat gerçek boyamada yazmamışlar bende yazmadım, zaten JHL tescilli uçağımızda filoya son katılan uçaklarımızdan
Normal olarak TC-JHL ÜNYE boyamamda sitede mevcut

Not:Pilot hocam sizden ricam var, başlıkta bi hata yapmışım, Persone"l yazmışım zahmet olmaz ise Personel" olarak düzeltebilirmisiniz, tırnağı içeriye almışım farkında olmadan ::)
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyPerş. 19 Nis. 2012, 19:33

Düzeltildi.
Kubilay
Pilot-1

Pilot-1
Kubilay

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyPerş. 19 Nis. 2012, 19:42

hocam ellerinize, kollarınıza, emeğinize sağlık gerçekten harika bir iş çıkarmışsınız çok teşekkürler
basay71
Pilot-4

Pilot-4
basay71

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyCuma 20 Nis. 2012, 09:35

İşte beklediğim model emeği nize sağlık
tamer40
Pilot-4

Pilot-4
tamer40

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyC.tesi 21 Nis. 2012, 01:02

eline saglik hocam
malioguduc
Pilot-1

Pilot-1
malioguduc

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyC.tesi 21 Nis. 2012, 10:45

zamanınıza , emeğinize sağlık muhteşem olmuş
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
ünsal_satar

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyPaz 22 Nis. 2012, 03:44

Baya FSX kullanan hocam varmış sevindim
VAPS'ta yalnız değilim ohh şükür kahkaha

Boyamalarımı kullanabilecek birilerin olması ne mutlu + beğenmeleri kahkaha
Salih BAŞPINAR
Pilot-3

Pilot-3
Salih BAŞPINAR

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyPaz 22 Nis. 2012, 07:04

Paylaşım için teşekkürler Ünsal hocam.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyPaz 29 Nis. 2012, 16:58

paylasim icin tesekkurler
Muhammet
Pilot-1

Pilot-1
Muhammet

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyC.tesi 05 Mayıs 2012, 08:36

Default üzerine yapmanız beni çok sevindirdi çünkü posky hiç güzel değil :)
klavier
Pilot-2

Pilot-2
klavier

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyC.tesi 05 Mayıs 2012, 18:42

hocam çok güzel olmuş ellerinize sağlık başarılarınızın devamı dilerim saygılar :)
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
ünsal_satar

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyC.tesi 05 Mayıs 2012, 23:32

Alıntı :
Default üzerine yapmanız beni çok sevindirdi çünkü posky hiç güzel değil :)

Aynen katılıyorum hocam Default uçakların boyamalarını bulmak çok zor nette
FSX ve Default üvey evlat gibi nedense
Bende bu olaya çok sinirlendiğimden VAPS sayesinde boyamayı öğrenip kendi boyamalarımı yapmaya başladım
POSKY konusunda aynı fikirdeyiz, hem uçağın kendisi hemde modellemesini pek beğenmiyorum ben
İFly deseniz ücretli PMDG'de aynı şekilde ücretli ve bilgisayarımın gücü malasef bu uçaklara yetmiyor
Bu sebeble Default uçaklar candır can kahkaha

Alıntı :
hocam çok güzel olmuş ellerinize sağlık başarılarınızın devamı dilerim saygılar :)

Çok sağolun klavier hocam İşte_BU!
ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief
ibrahim

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyC.tesi 05 Mayıs 2012, 23:39

Ünsal hocam, boya tenekelerine bulandığım için ::) ileti yazmaya fırsatım olmuyor. Ellerinize sağlık...
Mert Irtem
WEB-Researcher

WEB-Researcher
Mert Irtem

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyPaz 06 Mayıs 2012, 12:26

ellerinize sağlık
astana
Pilot-2

Pilot-2
astana

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyPerş. 10 Mayıs 2012, 20:57

tebrik ederim hocam başarılarınızın devamını dilerim
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyPerş. 10 Mayıs 2012, 21:00

müthiş olmuş zor bir çalışma olsa gerek emegine saglık

FORUM KURALLARI GEREĞİ AVATAR YÜKLEMEK ZORUNLUDUR (ADMIN)!
batu1414
Pilot-1

Pilot-1
batu1414

MesajKonu: TEŞEKKÜRLER   Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyC.tesi 12 Mayıs 2012, 11:44

uçağı uçurmak için sabırsızlanıyorum çok teşekkürler kahkaha
musallat258
Pilot-2

Pilot-2
musallat258

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyÇarş. 16 Mayıs 2012, 16:43

Müthiş,ellerinize sağlık.
EniGmaLTBA
Pilot-1

Pilot-1
EniGmaLTBA

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyPaz 20 Mayıs 2012, 14:43

tek telimeyla harika, bravo... :)
Onur Aşkın
Pilot-3

Pilot-3
Onur Aşkın

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyC.tesi 26 Mayıs 2012, 11:38

çok uzuuuuuuuun bir aradan sonra tekrar burdayım :) teşekkürler hocam güzel olmuş..
ilter71
Pilot-1

Pilot-1
ilter71

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyC.tesi 26 Mayıs 2012, 16:03

Resimler harika görünüyor, ellerinize sağlık yenilerini bekliyoruz, teşekkürler.
marslan
Pilot-1

Pilot-1
marslan

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyCuma 01 Haz. 2012, 14:31

elinize emeğinize sağlık. kendi alanlarımızda kendi uçaklarımızla uçmak gibisi yok
Alp Deniz Şenyurt
Teacher Pilot

Teacher Pilot
Alp Deniz Şenyurt

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)    Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)  EmptyC.tesi 02 Haz. 2012, 20:58

Teşekkürler hocam elinize sağlık bizde bi painter olamadık gitti ama hadi neyse artık... :|

Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Turkish Airlines(TC-JHU)_Premium Partner_Borussıa Dortmund_B737-800w-VC'li_(Default FsX)
» Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)
» Turkish Airlines_(TC-JFM)_Niğde_B737-800w-VC'li_(Default FsX)
» SKY Airlines(TC-SKS)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)
» SKY Airlines (TC-SKH)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)