VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)

5 posters
YazarMesaj
Onur Aşkın
Pilot-3

Pilot-3
Onur Aşkın

Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) Empty
MesajKonu: Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)   Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) EmptyC.tesi 29 Ekim 2011, 12:55

Yeni Boyama Çalışmam... Sitede Turkish Airlines'ın yeni default! boyamasının olmadığını fark ettim eğer varsada göremedim. Birşeyler yapmaya çalıştım umarım beğenirsiniz...

Boeing B737-800winglett_Default-FsX 3D-Virtual Cockpit
Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)
For FSX, ONLY TEXTURE

CREDITS :
Microsoft
Boeing B737-800w-VC
Model Designers........................: Microsoft
Flight Dynamics Designer............: Microsoft
Turkish Airlines Painter By.................: Onur Aşkın

* Uçak,default FsX'teki B737-800w. üzerinden boyandığından sadece FsX'te kullanılabilir.
* Uçak "Virtual Kokpitli" dir!. :helal!:
* ZIP içinde "texture.Turkish" klasörü vardır.
* Orijinal "Aircraft.CFG" dosyasındaki düzenlemenin yapılması için açıklama TXT'si, RAR içindedir!.

Resimler:

Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) 3

Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) 4

Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) 5

Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) 1

Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) 2

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link: http://www.4shared.com/file/GCvnhe60/Turkish_Airlines_-_TC-JFU.html

-
Onur Aşkın
Pilot-3

Pilot-3
Onur Aşkın

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)   Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) EmptyC.tesi 29 Ekim 2011, 13:32

yukarıda tc-jhj yazmışım afedersiniz tc-jfu olacaktı bir yanlışlık olmuş ::)
Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Kaan Özgel

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)   Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) EmptyC.tesi 29 Ekim 2011, 16:27

Onur hocam öncelikle sizi kutlarım çok güzel bir boyama (+) Yanlış yazınızıda düzelttim

Saygılar
Onur Aşkın
Pilot-3

Pilot-3
Onur Aşkın

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)   Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) EmptyC.tesi 29 Ekim 2011, 17:09

Teşekkürler Kaan Hocam...
enesyildirim
Teacher Pilot

Teacher Pilot
enesyildirim

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)   Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) EmptyC.tesi 29 Ekim 2011, 17:40

Güzel olmuş ellerinize sağlık ::)
Onur Aşkın
Pilot-3

Pilot-3
Onur Aşkın

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)   Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) EmptyC.tesi 29 Ekim 2011, 18:12

Önemli değil iyi uçuşlar
enesyildirim
Teacher Pilot

Teacher Pilot
enesyildirim

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)   Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) EmptyC.tesi 29 Ekim 2011, 18:20

kahkaha
Selim ŞAHİN
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Selim ŞAHİN

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)   Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) EmptyC.tesi 29 Ekim 2011, 21:29

Onur hocam. Paylaşım için teşekkürler. İlk boyama çalışmanız zannediyorum. En azından bizim forumumuzda paylaştığınız ilk boyama galiba. Ancak bir kaç küçük çapak gözümüze çarptı. TURKISH AIRLINES yazısında ki bir iki küçük düzensizlik örneğin. Birde sanki yazı puntosu ile renkleri gerçeğe göre biraz farklı. Daha önemliside hocam, bu uçakta lale deseni yok. Kuyrukta ki logoyuda bir kez daha gözden geçirmekte yarar var. Beni yanlış anlamayın lütfen. Maksadım gözünüzden kaçmış olabilecek bu küçük çapakları farkettirmek. Bunlar dışında çok güzel. (+)'lar eklendi. Devamını bekliyoruz. Kolay gelsin.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)   Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) EmptyPaz 30 Ekim 2011, 00:53

Bir de ben görebilseydim çapakları?.. "Hızlıresimyükle" sitesi yine yapacağını yapnmış!.. Bir daha bu siteye yüklemeyin arkadaşlar resimlerinizi.. İkide bir kesiklik yapıyorlar.."Imageshak" şimdilik en iyiler arasına girdi.Ayrıca "Multi Upload" olayına girmiş. Yani, BİR'den çok resimler yükleyebiliyorsunuz. Imageshack'a üye olursanız daha çok imkânlar sağlıyor..

Resimleri gördükten sonra ŞELÂLER yaparım hocam. Boyama işine el attığınız için sizi kutlar, teşekkür ederim. Çalışmalarınızın devamını bekleriz hocam.
Onur Aşkın
Pilot-3

Pilot-3
Onur Aşkın

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)   Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) EmptyPaz 30 Ekim 2011, 06:17

Selim ŞAHİN demiş ki:
Onur hocam. Paylaşım için teşekkürler. İlk boyama çalışmanız zannediyorum. En azından bizim forumumuzda paylaştığınız ilk boyama galiba. Ancak bir kaç küçük çapak gözümüze çarptı. TURKISH AIRLINES yazısında ki bir iki küçük düzensizlik örneğin. Birde sanki yazı puntosu ile renkleri gerçeğe göre biraz farklı. Daha önemliside hocam, bu uçakta lale deseni yok. Kuyrukta ki logoyuda bir kez daha gözden geçirmekte yarar var. Beni yanlış anlamayın lütfen. Maksadım gözünüzden kaçmış olabilecek bu küçük çapakları farkettirmek. Bunlar dışında çok güzel. (+)'lar eklendi. Devamını bekliyoruz. Kolay gelsin.

Selim Hocam,
1- Ben bundan önce 3 tane boyama yapmıştım sunum kötü olduğu için beğenilmemişti.
2- Turkish Airlines yazısını Pilot Hocamın "All THY logos (New Tail)" resiminden yaptım. Yoksa banada biraz sönük durdu bunu kabul eddiyorum. Yalnız asla ve asla Pilot Hocama burda Turkish Airlines Yazınız kötü olmuş diye bir makastım da yok.
3- 2. ve 3. resimlere dikkatli bakarsanız kanadın hemen arkasında gözüküyor kahkaha
4- Kuyruğada gelirsek ben çok güzel bir şekilde yerleştiriyorum. Fakat Fsx'in default uçağına gelirsek nedense bu şekilde çıkıyor biraz yamuk gibi altları.
Ne olursa olsun beğenmenize sevindim teşekkürler...
Onur Aşkın
Pilot-3

Pilot-3
Onur Aşkın

MesajKonu: Geri: Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)   Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) EmptyPaz 30 Ekim 2011, 06:35

pilot demiş ki:
Bir de ben görebilseydim çapakları?.. "Hızlıresimyükle" sitesi yine yapacağını yapnmış!.. Bir daha bu siteye yüklemeyin arkadaşlar resimlerinizi.. İkide bir kesiklik yapıyorlar.."Imageshak" şimdilik en iyiler arasına girdi.Ayrıca "Multi Upload" olayına girmiş. Yani, BİR'den çok resimler yükleyebiliyorsunuz. Imageshack'a üye olursanız daha çok imkânlar sağlıyor..

Resimleri gördükten sonra ŞELÂLER yaparım hocam. Boyama işine el attığınız için sizi kutlar, teşekkür ederim. Çalışmalarınızın devamını bekleriz hocam.

Pilot Hocam,
Vallah Hocam tek yükleyebildiğim yer hızlı resim yükle, nedense imageshack'da üye olduğum halde uyarı veriyor ne uyarısı bu anlamadım... Mesala şimdi sizin için bir daha denedim imageshack'da gene olmuyor neyse sol tarafata site isimleri görüyorum iniyoruum. Ressim.net İnşallah olur.

Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) Ac4e1aad
Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) 2bbd17b6
Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) B555e1d1
Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) 283296c1
Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX) 04163e70

Turkish Airlines - Elazığ(TC-JFU)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Turkish Airlines(TC-JHU)_Premium Partner_Borussıa Dortmund_B737-800w-VC'li_(Default FsX)
» Turkish Airlines_(TC-JHL)_"Globally Yours"_B737-800w-VC'li_(Default FsX)
» SKY Airlines (TC-SKH)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)
» SKY Airlines(TC-SKS)_B737-800w-VC'li_(Default FsX)
» Turkish Airlines_(TC-JHL)_Ünye_B737-800w-VC'li_(Default FsX)