VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Eğitim Uçuşu - 1 Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Eğitim Uçuşu - 1

+2
pilot
Recep ÇALKAN
6 posters
YazarMesaj
Recep ÇALKAN
Pilot-3

Pilot-3
Recep ÇALKAN

Eğitim Uçuşu - 1 Empty
MesajKonu: Eğitim Uçuşu - 1   Eğitim Uçuşu - 1 EmptySalı 06 Eyl. 2011, 12:26

Hocalarım ve arkadaşlarım.. `` Öneri;Eğitim Uçuşu`` başlıklı konumuz da bir eğitim uçuşu gerçekleştirmek için öneri sunmuştum.. Bu konu altında eğitime katılmak isteyen pilotlarımızın müsait olduğu bir tarih kararlaştırarak bu öneriyi gerçeğe dönüştürmek için katılımcılarınımızla beraber bir tarih belirleyelim. Katılmak isteyenler bir gün belirterek ortak bir tarihte uçuşumuza başlamak dileğiyle.. Saygılar..
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

Eğitim Uçuşu - 1 Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim Uçuşu - 1   Eğitim Uçuşu - 1 EmptySalı 06 Eyl. 2011, 18:55

Nasıl?, arkadaşlar.. katılmak isteyen ve gün-saat belirlemek isteyen varmı aramızda?..

Recep hocam, bu arada "Eğitim Uçuşu" başlıklı konuları burada "VFR/IFR/OFFLINE Uçuşlar" bölümümüzde olması daha uygun olacağından buraya taşıdım. Sanırım sizce de uygundur?.Saygılar.
Mertcan UZUN
Teacher Pilot

Teacher Pilot
Mertcan UZUN

Eğitim Uçuşu - 1 Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim Uçuşu - 1   Eğitim Uçuşu - 1 EmptySalı 06 Eyl. 2011, 19:56

Hocam Hafta İci Benim İcin uygun Boeinglerle Formasyan ucusu yapabiliriz Sizi Gpsden Rota ayarlarını detayı detayına ögretebilirim bu arada Bu arada Biz Her aksam kendi aramızda online ucus yapıyoruz katılmak isterseniz. Bana Özel msj yada bu Konu Üzerine yorum Atın Facebook Yada Msn adresinizi Özelden bana verin Ben size Ulasırım... Saygılar.
Recep ÇALKAN
Pilot-3

Pilot-3
Recep ÇALKAN

Eğitim Uçuşu - 1 Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim Uçuşu - 1   Eğitim Uçuşu - 1 EmptyÇarş. 07 Eyl. 2011, 00:13

evet arkadaşlar ilk öneriyi ben sunayım ben vardiyalı çalışıyorum ve bu hafta öğlen 3 ten sonra hep müsaitim perşembe günü 21:00 uygunmudur ? Pilot hocam siz nasıl uygun gördüyseniz hiç farketmez.. ve sizi kaptan hoca olarak başta görmek isteriz.. Capkınboncuk hocam teklifiniz için teşekkür ederim neden olmasın zevkle katılırım hemde
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

Eğitim Uçuşu - 1 Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim Uçuşu - 1   Eğitim Uçuşu - 1 EmptyÇarş. 07 Eyl. 2011, 00:31

Herkes buraya uygun saatlerini yazsın bakalım. Çoğunluk olarak hangi saatler belirlenecekse ona göre kendimizi uydurmaya çalışırız. Kaptan hocayı hiç sorma, karabatak maşallah. kahkaha bayram kutlamasını yaptı gitti...Kimbilir bir daha ne zaman gelir, Allah bilir.
Mert YILDIRAN
Systems Optimist

Systems Optimist
Mert YILDIRAN

Eğitim Uçuşu - 1 Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim Uçuşu - 1   Eğitim Uçuşu - 1 EmptyPerş. 08 Eyl. 2011, 16:12

Saat 9dan sonra müsaitim hocam bende bana akşam uyar :)
Recep ÇALKAN
Pilot-3

Pilot-3
Recep ÇALKAN

Eğitim Uçuşu - 1 Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim Uçuşu - 1   Eğitim Uçuşu - 1 EmptyPerş. 08 Eyl. 2011, 16:17

evet arkadaşlar akşam 21:30 müsaitmiyiz katılmak isteyenler aramızda tecrübeli bir pilot hocamızın olması lazım tabi hocamız kim olacak ::)
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

Eğitim Uçuşu - 1 Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim Uçuşu - 1   Eğitim Uçuşu - 1 EmptyPerş. 08 Eyl. 2011, 18:51

İletişimi nasıl sağlayacaksınız? TeamSpeak kurarsanız iyi olur... Anında canlı yayın! Tavsiye ederim.
Recep ÇALKAN
Pilot-3

Pilot-3
Recep ÇALKAN

Eğitim Uçuşu - 1 Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim Uçuşu - 1   Eğitim Uçuşu - 1 EmptyPerş. 08 Eyl. 2011, 19:45

hocam pek fazla talep olmadı sanırım organizasyonu iptal etmek zorunda kalacağız baksanıza..
Mertcan UZUN
Teacher Pilot

Teacher Pilot
Mertcan UZUN

Eğitim Uçuşu - 1 Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim Uçuşu - 1   Eğitim Uçuşu - 1 EmptyPerş. 08 Eyl. 2011, 20:27

Hocam biz online ucuş yapıyoruz her akşam size gelin dedim ama ::) sadece recep hocamız yolları ::)
Mert YILDIRAN
Systems Optimist

Systems Optimist
Mert YILDIRAN

Eğitim Uçuşu - 1 Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim Uçuşu - 1   Eğitim Uçuşu - 1 EmptyPerş. 08 Eyl. 2011, 21:33

Hocam bana uygundur 21:30 :)
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

Eğitim Uçuşu - 1 Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim Uçuşu - 1   Eğitim Uçuşu - 1 EmptyC.tesi 10 Eyl. 2011, 00:29

Ahh Ahh Vaktim Olsa Katılmak İsterdim Ama Pek Vaktim Olmuyor...

Eğitim Uçuşu - 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri
»  6. Geleneksel Bahar Uçuşu Etkinliği (IVAO)
» 18 Mart Şehitleri Anma Uçuşu Etkinliği
»  [01 MAY |17.30z] [TR] Saga Virtual Airlines 9. Geleneksel Bahar Uçuşu
» FSAirlines Eğitim 1