VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri

+2
Mert YILDIRAN
Recep ÇALKAN
6 posters
YazarMesaj
Recep ÇALKAN
Pilot-3

Pilot-3
Recep ÇALKAN

Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri Empty
MesajKonu: Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri   Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri EmptyPerş. 01 Eyl. 2011, 13:35

Öncelikle hayırlı bayramlar değerli kaptanlarım hocalarım ve arkadaşlarım.. Daha önceden yapıldımı bilmiyorum ama bir eğitim uçuşu yapsak diyorum hem sizlerin tecrübesi hemde acemi kaptanlarımız için bulunmaz kaftan olur. Cessna tarzı uçakla pratik eğitimin ardından yolcu uçaklarıyla eğitimi tamamlarız dedim fikrimce.. E tabi bunun için sabırlı hocalarımızın olması lazım ::) Fsx multiplayer özelliğiyle forumun kararlaştırdığı herhangi bir gün duyuru yapılarak bu eğitim organizasyonu na katılmak isterim saygılarımla...
Mert YILDIRAN
Systems Optimist

Systems Optimist
Mert YILDIRAN

MesajKonu: Geri: Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri   Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri EmptyPerş. 01 Eyl. 2011, 15:23

Bende katılıyorum sonuçta az yada çok bilgimiz var ama bu şekilde bilgimiz dahada katlanır veyahut çoğalır yani çok iyi bir fikirdir hocam :)
Recep ÇALKAN
Pilot-3

Pilot-3
Recep ÇALKAN

MesajKonu: Geri: Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri   Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri EmptyCuma 02 Eyl. 2011, 11:11

hımm pek ilgi çekmedi sanırım yada uğraşılmak istenmedi..
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri   Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri EmptyCuma 02 Eyl. 2011, 12:44

Bence şu bayram tatilinin bitmesini bekleyin. Epeyce kişi girmiyor, normaldir.
Mertcan UZUN
Teacher Pilot

Teacher Pilot
Mertcan UZUN

MesajKonu: Geri: Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri   Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri EmptyCuma 02 Eyl. 2011, 17:45

Buyrun girelim yapalım teamspeak yada ventrillo konusma programlarıyla hem ses yardımıylada kolaylık olur. Gerci Bu aralar ben mesgulum fmc yi ögreniyorum ::)
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri   Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri EmptyCuma 02 Eyl. 2011, 21:37

Olabilir, yalnız katılacakların boş vaktinin çakışması gibi bir problem var.
Recep ÇALKAN
Pilot-3

Pilot-3
Recep ÇALKAN

MesajKonu: Geri: Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri   Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri EmptyCuma 02 Eyl. 2011, 23:48

ayrı bir başlık açılır yada bu başlık altında herkesin katılımıyla bir tarih belirlenir bir günlük olay olmaz zaten misal 1 aya sığdırılır bu ve günleri burada belirleriz
Mert YILDIRAN
Systems Optimist

Systems Optimist
Mert YILDIRAN

MesajKonu: Geri: Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri   Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri EmptyC.tesi 03 Eyl. 2011, 00:04

Akşamları olursa katılım daha fazla olur gibime geliyor hocam sonuçta çoğunluk öğrenci kesim sanırım :)
Recep ÇALKAN
Pilot-3

Pilot-3
Recep ÇALKAN

MesajKonu: Geri: Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri   Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri EmptyC.tesi 03 Eyl. 2011, 01:19

valla hocam benim işte vardiyalı gece gündüz farketmiyor artık herhangi bir günde karar veririz umarım
Mert YILDIRAN
Systems Optimist

Systems Optimist
Mert YILDIRAN

MesajKonu: Geri: Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri   Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri EmptyC.tesi 03 Eyl. 2011, 11:58

Olur hocam sizde haklısınız tabiki çalışan hocalarımızı da zorlamayacak bir zaman olsun :)
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri   Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri EmptyPtsi 05 Eyl. 2011, 02:41

Güzel bir öneri Recep hocam, teşekkürler.
Ancak "Toplantı Organizasyonları" konusu gibi, kararlaştırılacak uçuş günleri ve yorumlara ilişkin konuyu "Genel Forum" bölümümüzde açabilirsiniz..Konuyu okuyan kaptanlarımız, önerilen ve kararlaştırılacak tarihe göre katuılabilirler. Katılımın yüksek olacağı kanaatindeyim. Sevgiler.
Recep ÇALKAN
Pilot-3

Pilot-3
Recep ÇALKAN

MesajKonu: Geri: Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri   Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri EmptyPtsi 05 Eyl. 2011, 23:23

pilot demiş ki:
Güzel bir öneri Recep hocam, teşekkürler.
Ancak "Toplantı Organizasyonları" konusu gibi, kararlaştırılacak uçuş günleri ve yorumlara ilişkin konuyu "Genel Forum" bölümümüzde açabilirsiniz..Konuyu okuyan kaptanlarımız, önerilen ve kararlaştırılacak tarihe göre katuılabilirler. Katılımın yüksek olacağı kanaatindeyim. Sevgiler.

anlaşıldı hocam isterseniz siz taşıyın bu konuyu oraya yada ben ayrı bir başlık mı açayım?
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri   Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri EmptySalı 06 Eyl. 2011, 01:15

Ben mesajımı yazdığım anda buraya şu anki bölüme taşımıştım .
Evet, ayrı başlık olarak "Eğitim Uçuşu-1" diye başlıkla bu bölümde açacağınız konuda uçuş tarihini kararlaştırabilir, yorumlarda bulunabiliriz.. Kolay gelsin.

Öneri; Eğitim Uçuşu etkinlikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eğitim Uçuşu - 1
»  6. Geleneksel Bahar Uçuşu Etkinliği (IVAO)
» 18 Mart Şehitleri Anma Uçuşu Etkinliği
»  [01 MAY |17.30z] [TR] Saga Virtual Airlines 9. Geleneksel Bahar Uçuşu
» FSAirlines Eğitim 1