VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Okul için bir simulatör Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Okul için bir simulatör

+8
d-mod
astana
pilot
Haluk
Mert YILDIRAN
Özgür Kiraz
mertkarslioglu
Kaan Özgel
12 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Kaan Özgel

Okul için bir simulatör Empty
MesajKonu: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 13:04

Merhaba sevgili hocalarım,arkadaşlarım sonunda simulatör için okul müdürümü ikna ettim ve kurumumuz bu iş için yaklaşık 20 ile 25 bin dolar arası bütçe ayırdı sizce bu iş için kimden yardım almalıyım yardımlarınızı acilen bekliyorum bakarsınız güzel bişey yaparsak sizleride davet ederim.Ayrıca bu kokpit işi bittikten sonra sky türk'te yayınlanan Take off programınıda davet etmeyi planlıyoruz.Kurumum bana güvendi ve bu işte bütün sorumluluğu bana verdi onlar için güzel birşeyler yapmam gerekiyor

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

En son Kaan Özgel tarafından Çarş. 03 Ağus. 2011, 15:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mertkarslioglu
Pilot-4

Pilot-4
mertkarslioglu

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 13:40

liseyemi yapıyorlar bu sımulatoru kolejmi bu okul 25000 olar bütçe :)
Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Kaan Özgel

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 14:01

Aynen hocam 25000 dolar bayaadır söyleniyorum müdüre, sonunda hadi yap bakalım dedi varmı bildiğiniz?
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 15:01

Çıkıntılık yapmak istemem ama Sky Türk'teki programın adı Take Off. Geçenlerde hediye kazandığım için adını öğrendik mecburen ::)

Hakikaten, devlet okulu mu bu, neresi? Neyse, kurun, televizyon programını da çağırın da biz de görelim ekrandan kahkaha
mertkarslioglu
Pilot-4

Pilot-4
mertkarslioglu

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 15:28

Hocam duyduğum kararıyla B737 panelleri internette satılıyor overhead panel falan 5000 dolar diye gördümüştüm bir bakarsanız yabancı kaynaklara bulursunuz projeksiyon monitörler falanda eklenirse hemen hemen 15000 dolar tutar heralde
Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Kaan Özgel

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 15:29

Hocam kanaltürk'teki programla karıştı. Okulda özel hocam ama baya uğraştım ikna etmek için bakalım artık uğraşıcaz ama değecek..
Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Kaan Özgel

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 15:31

mertkarslioglu demiş ki:
Hocam duyduğum kararıyla B737 panelleri internette satılıyor overhead panel falan 5000 dolar diye gördümüştüm bir bakarsanız yabancı kaynaklara bulursunuz projeksiyon monitörler falanda eklenirse hemen hemen 15000 dolar tutar heralde

Malesef hocam biz kokpiti tamemen yaptıracağız kalıp dahil keşke 15000 dolar civarında olsa varsa bildiğiniz link atın ben iletişime geçiyim
Mert YILDIRAN
Systems Optimist

Systems Optimist
Mert YILDIRAN

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 15:34

Hocam eğer burada link vermek serbestse size link sunabilirim...B737 kokpiti yapan bir abimiz var hemde bunları hava yolu şirketlerinin talebi doğrultusunda yapıyor yanlış hatırlamıyorsam fiyatı 10.000 lira civarındaydı adres ve link vermek serbestse size web sayfasının adresini sunabilirim...

Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Kaan Özgel

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 15:36

Hocam bana pm'den atarsanız çook sevinirim kahkaha
Mert YILDIRAN
Systems Optimist

Systems Optimist
Mert YILDIRAN

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 15:38

Hocam pmde size adresi verdim gerçekten kaliteli ve gerçekçi yapıyor yapan kişi...Sahsen konuşmuşluğumda vardır kendisiyle PMdeki adresten iletişime geçebilir oradaki ürünleri inceleyebilirsiniz.
Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Kaan Özgel

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 15:55

Hocam bu adamlar kafayı yemişler zaten ozan denilen biri var orada çok havalı konuşuyor bana 115 BİN TL'lik bir rakam çıkardı sanırım adam kazıklamaya çalışıyor böyle bir fiyata aylık uçak kiralarız.Ülkemizde sahtekar çoook....
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 16:02

Size şöyle bir şey lazım hocam.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Kaan Özgel

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 16:09

Haluk demiş ki:
Size şöyle bir şey lazım hocam.

Aynen hocamda nasıl bulucaz yapıcaz?
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 16:22

Bu ve benzeri siteler yardımcı olabilir

pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 16:36

Kaan hocam, konuya PM'niz ile yeni vakıf oldum..
Home kokpit yapan veya ücretle yapıp satan firmaların adreslerini vermek niye yasak olsun..
Bakınız kaptanlarım;
Ücretli ürünlerin para ile satılan yerlerin adreslerini forumda vermek SERBEST!.. Çünkü o linke veya adrese gidip para ile satın alacaksınız ve o tasarımcı para kazanacak, emeğinin karşılığını alacak.
ANCAK;
Bu ücretli ürünleri çalıp veya para ile alıp ta, daha sonra ÜCRETSİZ şekilde dağıtan linkleri yazmak YASAK!...Çünkü adamın emeği bir kere alınmış ve sonra herkese bedava dağıtılmak isteniyor. İşte bu yasalara ve kurallarımıza aykırı!...

Yasal ve ücretli ürünlerin linklerini verme konusu, sanırım anlaşılmıştır!...

Bu konuda ise, hani kapıya şıkışınca söylenir derler ya.. Önceden haberimiz olsaydı daha sıkı bir araştırma yaptıktan sonra okula söz verilebilirdi. Ama geç te kalınmış sayılmaz..
Home kokpit konusunda halen Almanya'da bulunan ve epeydir bu konuyla içli-dışlı olan "gokturk78" kaptanımızla PM ile konuşmanızı öneririm.Veya email de atabilirsiniz.Profil sayfasına girerseniz adresi orada var. Ayrıca bir takım kokpit yapım girişimleri de olmuştu. Hem Almanyada her çeşit parçalar, daha rahat bulunabilir.
Yine, daha başka araştırmalar da hep birlikte yapalım arkadaşlar. Saygılar.

Size bir tarih verildi mi?.. yani, şu tarihe kadar yapın diye?...

Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Kaan Özgel

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 17:07

Hocam en azından pazar'a kadar elimde bir takım yazılı belge olması gerekiyor ki müdür'e göstericek şeylerim olsun çünkü pazar günü bir görüşmemiz var..
astana
Pilot-2

Pilot-2
astana

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 19:32

hocam benim bildiğim bir kişi var kendini bu konuya adamış biri hatta asıl işi reklamcılık Vatan gazetesinin pazar ekinede çıkmış Ozan Şaylı diye biri benim facebook arkadaşlarımda var kendide B737 kokpiti yapıyor ki süperde yapıyor şimdiye kadar 25 milyar kadar para harcamış(yurtdışından getirmiş bazı parçaları)isterseniz size özel atayım kişiye özel de yapıyor diye biliyorum
Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Kaan Özgel

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 19:41

astana demiş ki:
hocam benim bildiğim bir kişi var kendini bu konuya adamış biri hatta asıl işi reklamcılık Vatan gazetesinin pazar ekinede çıkmış Ozan Şaylı diye biri benim facebook arkadaşlarımda var kendide B737 kokpiti yapıyor ki süperde yapıyor şimdiye kadar 25 milyar kadar para harcamış(yurtdışından getirmiş bazı parçaları)isterseniz size özel atayım kişiye özel de yapıyor diye biliyorum

Hocam sanalkokpit.com ona ait o kişi bana 115 bin tl fiyat çıkardı
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 19:43

Kaan hocam, bir de Taner Sevim hocamızın "Ev Kokpiti" konusunda çok detaylı bir Forum sitesi de var. Taner hocamız buraya da kayıtlı. VAPS'tan geliyorum derseniz çok yardımcı olacaklarına eminim. Taner hocaya da benden selâm!.
(Link, anasayfamızın solundaki "Connection Links" 'te de yazıyor.)
Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Kaan Özgel

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 19:55

pilot demiş ki:
Kaan hocam, bir de Taner Sevim hocamızın "Ev Kokpiti" konusunda çok detaylı bir Forum sitesi de var. Taner hocamız buraya da kayıtlı. VAPS'tan geliyorum derseniz çok yardımcı olacaklarına eminim. Taner hocaya da benden selâm!.
(Link, anasayfamızın solundaki "Connection Links" 'te de yazıyor.)

Hocam taner hocayla nasıl iletişim kurucam bulamadım.siz yardımcı olabilirmisiniz??
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 20:10

ben de şu an Forumlarına girmeye çalıştım ama hata alıyorum. Kendisinin email adresini bulup, hemen size bildireyim.
Ayrıca Foruma da üye olmanızı tavsiye ederim. Çok yardımcı olacak arkadaşlar var..
Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Kaan Özgel

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 20:58

Teşekkürler hocam
astana
Pilot-2

Pilot-2
astana

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 21:38

hocalarım size bir şey danışmak istiyorum ben joistik olarak [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bunu kullanıyorum ama eve ev kokpiti de düşünüyorum yaptırmayı sizce devam etmeli miyim yoksa ev kokpiti mi düşünmeliyim fiyatı ne kadardır ev kokpitinin bana yardım eder misiniz

Not:konu ev kokpitinden açıldığı için yeni konu açmak istemedim
Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Kaan Özgel

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 22:02

astana demiş ki:
hocalarım size bir şey danışmak istiyorum ben joistik olarak [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bunu kullanıyorum ama eve ev kokpiti de düşünüyorum yaptırmayı sizce devam etmeli miyim yoksa ev kokpiti mi düşünmeliyim fiyatı ne kadardır ev kokpitinin bana yardım eder misiniz

Not:konu ev kokpitinden açıldığı için yeni konu açmak istemedim

Hocam ben iki gündür araştırıyorum sizin joistiğinizi uygun olarak ekran bilgisayar hariç 6 bin tl'ye yaparsınız
astana
Pilot-2

Pilot-2
astana

MesajKonu: Geri: Okul için bir simulatör   Okul için bir simulatör EmptyÇarş. 03 Ağus. 2011, 22:20

bilgisayar laptop hocam laptopun altında soğutucu var laptopu dümenin üstüne koyup öyle uçuyorum bana göre yarı simülasyon şekilde

bilginiz için teşekkür ederim hocam

Okul için bir simulatör
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Flight Simulator'ü bırakıyorum.
» FSX için joystick?
» Joystick için Önerileriniz
» [ÇÖZÜLDÜ]:Simülatör Saati Sorunu ve Çözümü!
» Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?