VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.

+89
muzafferhatirnaz
erdener
Volkan
Hüseyin Demircan
Koray41
salihcagan
Yekta
batu1993
Bhdr Özalay
MURAT OK
Aykutarslan23
sami caskurlu
Guven Ertas
anilumutozlu
ozcanerkocak
akın
erkann006
dincer_deri
cihan55
neco
kazım aslan
coufer
Emin Yilmaz
gorkemuzun
Muhammet Özcan
kartalaytas
cemozgecen
mustafademir
Ahmet Salih
Bartu Özkara
UgurDeniz
E. Cagri SEN
Burakkaan
yusuf738
Ö.Savaş
Mustafa Adlin
emrecan37
umut tekin
Semihvardar
Eren Çevik
musti26
nipo
ahmet alpman
yigitciftci
gokhangokcinar
byturkman
cankaptan
Hüseyin Subaşı
enesyildirim
Alp Deniz Şenyurt
Ahmet Cengiz
Adriana Mejia Garcia
mert şişko
Mert Irtem
Bilal Yeniçeri
OmerYucebas
sertacgencer
altancelik82
Yunus Piyade
pilotgokhan
Sedat
emresancaktar
Özgür Kiraz
Salih BAŞPINAR
ALIIHSAN
Sabri Sorgut
ibrahim
BurakYilmaz
klavier
enisynb
Turan ÖZTÜRK
Mert YILDIRAN
Cpt.Cihan
harun26180
Recep ÇALKAN
hasanöztürk
pilot
memo1998
boeing737
caner kaptan
aarslan
orhanyavuz
hknpal
Orhan Merinc
kadirsariaslan
Tufan KORKMAZ
Haluk
Erdinç TURKAN
PETER
93 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Recep ÇALKAN
Pilot-3

Pilot-3
Recep ÇALKAN

Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyPaz 31 Tem. 2011, 19:25

hemen indirip deniyorum görüntüler gerçekten güzel teşekkürler
harun26180
Pilot-1

Pilot-1
harun26180

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyC.tesi 06 Ağus. 2011, 11:14

Paylaşım için teşekkürler hocam...
Cpt.Cihan
Pilot-1

Pilot-1
Cpt.Cihan

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyC.tesi 06 Ağus. 2011, 16:01

ilginç birşeye benziyor hocam ama baya işe yarar birşey indirelim bakalım
Mert YILDIRAN
Systems Optimist

Systems Optimist
Mert YILDIRAN

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyC.tesi 06 Ağus. 2011, 16:03

teşekkürler paylaşım için :)
Turan ÖZTÜRK
Pilot-1

Pilot-1
Turan ÖZTÜRK

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyC.tesi 06 Ağus. 2011, 23:28

Paylasiminiz icin tesekkürler hocam bi deneyelim bakalim :)
enisynb
Pilot-1

Pilot-1
enisynb

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyPaz 07 Ağus. 2011, 14:12

paylaşım için çok teşekkürler uzun zamandır böyle bir program arıyordum .
klavier
Pilot-2

Pilot-2
klavier

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyPtsi 08 Ağus. 2011, 17:59

Eyvallah paylaşım için teşekkürler çok işime yarayacak bu program (+)lar senin olsun :)
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyPtsi 08 Ağus. 2011, 19:02

Uygunsuz cevaplar silinmiştir!.
Lütfen ciddi olalım ve daha nazik sözcükler seçelim!..

En son pilot tarafından Ptsi 31 Ekim 2011, 17:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BurakYilmaz
Pilot-1

Pilot-1
BurakYilmaz

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyPtsi 08 Ağus. 2011, 22:01

İşe çok yarar bir program. Teşekkürler.
ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief
ibrahim

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyCuma 26 Ağus. 2011, 22:07

paylaşım için teşekkürler emeğinize sağlık hocam.
Sabri Sorgut
Pilot-4

Pilot-4
Sabri Sorgut

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyPtsi 31 Ekim 2011, 14:45

Teşekkürler
ALIIHSAN
Pilot-1

Pilot-1
ALIIHSAN

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyPtsi 31 Ekim 2011, 15:19

Evet. Linki (linkler ilk sayfada verilmiştir) ve bu forum sitesinden hem patch ini ve de kendini dovnload ediyorsunuz.Linki (linkler ilk sayfada verilmiştir) Ayrica yine bu forum sayfasinda belirtilen (linkler ilk sayfada verilmiştir) linkten Dünya haritasi üzerindeki elevation profillerini de download etmek gerekiyor galiba.

Düzenleme yaptım, müsaadenizle, gereken linkler zaten ilk sayfada verilmiştir ve linklerde "HIDE" sistemi uygulanmaktadır

Eklemek isterim ki, yükseltme profilleri, programın çalışması için gerekmez, sadece seçenektir, lakin, indirmekte fayda var. Uçuş planlama için güzel bir ayrıcalıktır.

Saygılarımla.
Salih BAŞPINAR
Pilot-3

Pilot-3
Salih BAŞPINAR

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyPtsi 31 Ekim 2011, 16:26

@PETER hocam linkini vermiş olduğunuz bu değerli paylaşım için teşekkür ederim. :afro:
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyPtsi 31 Ekim 2011, 17:12

Pekiii arkadaşlar,.. herkes (ben de dahil) teşekkürlerimizi sunduk. Ancak bu programı indirip te kullanan olmadı mı hiç?..Kullanan varsa, buraya resimlerini, planlarını , çıktıysa sorunları yazarsanız, bizlerde hem yardımcı olur, hem de paylaşımın kullanıldığını görüp memnun oluruz. Paylaşımın İŞE, DİŞE yaradığını anlar, boşuna paylaşım yapmadığımıza seviniriz.
PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN
PETER

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyPtsi 31 Ekim 2011, 17:44

Galiba sadece ben kullanıyorum, her uçuşta. Özellikle hareketli harita beğendim. FS EARTH gibi yazılımı bilen varsa, bahsettiğimden anlar. Yatay yer yüksekliği uçuş profilin gözüktürmesi de yararlı. Plan çıktısı örneği paylaştım zaten. SID, STAR uygulaması da var. Ama bu zaten yazdım ilk sayfada. Sanırım kendi kendimize, paylaşıyoruz. kahkaha
Kullanma kılavuzu tercüme etmeyi düşündüm, lakin vazgeçtim, nedeni ortada. :pale:
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyPtsi 31 Ekim 2011, 18:11

NEEE?..Vaz mı geçtiniz?..Hocam en azından benim için ÇOK önemli olan birşey bu!..
Lütfen tercümeye devam edin ve alalım.. Ben istiyorum!..
Evet, kendin pişir, kendin ye! yapıyoruz, kullanıldığı gösterilmediği için...Veya "-Körler, Sağırlar.. Birbirini ağırlar!" kahkaha
Ben tasarımlardan ve şimdiki rahatsızlığımdan göz açtığımda, fırsat bulduğumda bu eklentimi 2-3 kez kullanabildim ama pek de bilinçli sayılmaz. Kılavuzu Türkçe okuyabilirsem daha iyi olacak şüphesiz..

Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyPtsi 31 Ekim 2011, 19:16

Vallaha şu anda kuruyorum, daha doğrusu kurdum, ne olduğunu anlamaya çalışıyorum ::)
PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN
PETER

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyPtsi 31 Ekim 2011, 19:47

:lol:
emresancaktar
EDITOR

EDITOR
emresancaktar

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyPtsi 31 Ekim 2011, 20:29

Bende kurdum hocam paylaşım için teşekkür ederiz ancak benim bilgisayarımın özellikleri için biraz ağır geldi program ve baya bir kastı. Açıkcası FSX ile birlikte açmaya cesaret bile edemedim. Ancak çok güzel bir program gerçekten araştırdıkça hayran kalıyorum.

En son emresancaktar tarafından Cuma 11 Kas. 2011, 00:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN
PETER

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyPtsi 31 Ekim 2011, 20:43

Direkt internetten bağlantılı olduğu için olabilir. Google maps.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptySalı 01 Kas. 2011, 05:29

Haydi Peter hocam, tercümeyi bekliyoruz. kahkaha
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptySalı 01 Kas. 2011, 08:18

Vallaha dün kurcaladım programı (kurcalarken tamir için bir bilgisayar geldi, gelmez olaydı), önceden hazırlamış olduğum PLN dosyasını üzerine yükledim, FS9'daki veritabanımı aktardım, harita üzerinde gayet güzel gösteriyor, nasıl ve nereye gideceğimi. ILS yaklaşmalar, VOR istasyonları, NDB ve havaalanları gibi tüm bilgiler de gözüküyor. Yine de kullanımını tam çözemedim. Kapsamlı araştırmam lazım ama bende de grip başladı, akşam zor bakarım gibi ya hayırlısı.
Sedat
Pilot-4

Pilot-4
Sedat

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptySalı 01 Kas. 2011, 11:47

Paylaşım için teşekkürler hocam.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyÇarş. 02 Kas. 2011, 00:40

Yine mi hastalık geliyor Özgür hocam?.. Bıktık vallahi.. VAPS, sapır-sapır döküldü geçenlerde.. Allah'tan bende sadece öksürük kaldı ..şimdilik tabi.. İlerki günler ne gösterir bilinmez. Bayramı hastalıksız geçirelim de...
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.   Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı. - Sayfa 2 EmptyÇarş. 02 Kas. 2011, 08:18

Hafiften grip başladı, hanımdan bana ve oğlana geçti. Biz neyse de çocuk olmasın diye uğraşıyoruz şu anda... Çabuk atlatırım, huyumdur ama sert geçer bende. Dinlenme imkanım pek olmuyor, normalde grip ve benzeri hastalıklar, ilaçla bir haftada, dinlenerek 7 günde geçer kahkaha

Uçuş planlama ve hareketli harita yazılımı.
2 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» SIMBRIEF - ÇEVRiMiÇi UÇUŞ PLANLAMA ÇÖZÜMÜ - FS2004, FSX
» B737NG, M.SOFT EXCEL BAZLI UÇUŞ YAKIT PLANLAMA, DiSPEÇ VE PERFORMANS HESAPLAYICI
» VFR Uçuş dökümanı...
» [VIDEO-Eğitim]; PMDG 737 Full Uçuş Serisi -2- FS2Crew ile Uçuş
» Traffic addonu yükledikten sonra senaryolar ve harita karışıklığı hakkında