VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim

+3
pilot
Özgür Kiraz
mehmetunahan
7 posters
YazarMesaj
mehmetunahan
Pilot-1

Pilot-1
mehmetunahan

TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim Empty
MesajKonu: TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim   TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim EmptyPaz 20 Eyl. 2015, 16:58

Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim   TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim EmptyPaz 20 Eyl. 2015, 20:51

Alpha Sim için mi bu Mehmet hocam? Öyleyse elimde bu model var ve böyle bir boyamaya ihtiyacım var.

Teşekkürler şimdiden.
mehmetunahan
Pilot-1

Pilot-1
mehmetunahan

MesajKonu: Geri: TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim   TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim EmptyPaz 20 Eyl. 2015, 21:09

hocam alphasim için :)
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim   TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim EmptyPaz 20 Eyl. 2015, 22:13

Teşekkürler Mehmet hocam. Konu başlığını düzelttim ve 3 mesajı tek mesajda birleştirdim. Elinize sağlık. İsrail, BM boyamaları vardı, mecburen onları kullanıyordum...
mehmetunahan
Pilot-1

Pilot-1
mehmetunahan

MesajKonu: Geri: TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim   TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim EmptyPaz 20 Eyl. 2015, 22:20

rica ederim hocam bu arada elimde jandarma çalışmasıda mevcut
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim   TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim EmptyPaz 20 Eyl. 2015, 23:28

"UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim" elimde olmasa da Mehmet hocama bu çalışmasından dolayı teşekkür ederim. +thanks
MURAT OK
ADMIN

ADMIN
MURAT OK

MesajKonu: Geri: TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim   TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim EmptyPtsi 21 Eyl. 2015, 08:21

Mehmet hocam Paylaşım için teşekkür ederiz. +thanks +thanks
mehmetunahan
Pilot-1

Pilot-1
mehmetunahan

MesajKonu: Geri: TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim   TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim EmptyPtsi 21 Eyl. 2015, 12:21

teşekkürler hocalarım
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim   TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim EmptyPerş. 24 Eyl. 2015, 20:29

mehmet hocam ellerinize sağlık, yalnız sağ taraftaki bayrak ters onu düzeltirseniz sevinirim, bmp dosyasını fix olarak hazırlayıp sunum yapabilirsiniz, teşekkürler.

NOT: 1. SS de çok net belli oluyor.
efe00
ADMIN

ADMIN
efe00

MesajKonu: Geri: TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim   TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim EmptyPaz 27 Eyl. 2015, 17:55

Hocam güzel olmuş elinize sağlık. Fakat gerçek resimlere bakıp oradan referans alarak yaparsanız daha iyi olur. Meselâ Türk bayrağı'nın olmaması lazım. Gövde kapısı üzerindeki K.K.K yazısının olmaması lazım. Kamuflaj boyaması sizin yaptığınız gibi altı-üstü farklı renk değil de aynı renk olması lazım.

Son anlattığımı tam anlatamamış olabilirim, kusura bakmayın kahkaha

Ama gene de ortada emek var +1
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim   TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim EmptyPtsi 28 Eyl. 2015, 00:52

Gerçeğinde olmasa da hem KKK yazacak, hem de TÜRK Bayrağı konacak hocam.
efe00
ADMIN

ADMIN
efe00

MesajKonu: Geri: TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim   TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim EmptyPtsi 28 Eyl. 2015, 01:14

Tabiki de hocam ama ben gerçekçilik açısından söyledim, yanlış anlaşılmasın.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim   TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim EmptyPtsi 28 Eyl. 2015, 01:22

Ben de "başka açıdan" yazdım zaten hocam. göz_kırpma Bravo!
adarcebe
Pilot-3

Pilot-3
adarcebe

MesajKonu: Geri: TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim   TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim EmptyPaz 27 Kas. 2016, 00:03

LİNK ÖLÜ !
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim   TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim EmptyPaz 27 Kas. 2016, 02:26

adarcebe demiş ki:
LİNK ÖLÜ !
"mehmetunahan" hocamız geldikten sonra linki düzeltebilir hocam. Saygılar.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim   TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim EmptyPaz 04 Ara. 2016, 22:33

Mehmet Tunahan hocamızdan konu başlığında link yenilenmişdir.
adarcebe
Pilot-3

Pilot-3
adarcebe

MesajKonu: Geri: TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim   TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim EmptyPaz 04 Ara. 2016, 23:08

Mehmet hocam boyama çok başarılı ! Fakat kapı üstündeki K.K.K yazısı olmamış. ''Neyi olmamış ?'' Dersen, olay şu evet gerçek helikopter üzerinde kuyruk bölümünde ''Türk Kara Kuvvetleri'' yazıyor. Fakat kapı üstünde yazmıyor. Benimki sadece bir yorum. Ama boyama güzel elinize sağlık Bravo! Bravo! Bravo! Bravo! Bravo!
mehmetunahan
Pilot-1

Pilot-1
mehmetunahan

MesajKonu: Geri: TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim   TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim EmptySalı 06 Ara. 2016, 00:56

Yaptığınız yorumlar için çok teşekkür ederim. Hatalarımı düzeltmeye çalışacağım. :) yaparken daha dikkatli olacağım.
adarcebe
Pilot-3

Pilot-3
adarcebe

MesajKonu: Geri: TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim   TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim EmptySalı 06 Ara. 2016, 00:58

Mehmet hocam. Ayriyetten ben boyamayı kuramadım bilginiz olsun. P3D kullanıyorum jandarma boyamasını kurdum. Fakat bunu beceremedim.
mehmetunahan
Pilot-1

Pilot-1
mehmetunahan

MesajKonu: Geri: TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim   TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim EmptySalı 06 Ara. 2016, 01:05

Hocam daha önce hiç P3D kullanmadım. Tavsiye olarak jandarma ile texture dosylarını değiştirmenizi öneririm belki çalışır.

TÜRK KARA KUVVETLERİ SKORSKY UH-60 BLACKHAWK Alpha Sim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TÜRK KARA KUVVETLERİ JANDARMA UH-60 BLACKHAWK (Alpha Sim)
» TÜRK HAVA KUVVETLERİ C-47
» Türk hava kuvvetleri C-130 CAPTANSİM
» Türk Hava Kuvvetleri KC-135 (TuAF)
» ALPHASİM F-4 PHANTON TÜRK HAVA KUVVETLERİ