VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.

+4
Cengizhan Barut
Mustafa Adlin
BurakOZ
pilot
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR
Mustafa Adlin

Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.    Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 EmptyC.tesi 26 Ekim 2013, 13:22

Hah. Tamamdır uçuş planlarınıda buldum.

1. Yöntem :
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresine girdikten sonra üstteki arama kısmına " Pegasus Airlines" yazıp hiçbirşeye tıklamadan bekleyince tesciller geliyor pilot hocam.

2. Yöntem (Bence bu daha kolay kahkaha) :

" [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] " adresinde tüm Pegasus uçaklarını bulabilirsin pilot hocam.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ayrıca MyCargo Airlines ın planlarınıda buldum bu sitede. ACT Airlines da mevcut ama uçuş kaydı yok.

" [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] " burada en aşağıya indiğinizde TC-ACG ve TC-ACF yazan yere tıkladığınızda uçuş kayıtlarını görebilirsin pilot hocam. Sanırım uçaklar Saudi Arabian Airlines ta olduğu için gözüküyor kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.    Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 EmptyPaz 27 Ekim 2013, 02:36

Bu kadar mükemmel ve özveriyle yaptığınız, epey zaman harcadığınız araştırma için teşekkürler Mustafa hocam. +thanks
Pegasus Boeing737-500 - Yeni Boyama ; bunun tescilini/tescillerini ben de bilemiyorum hocam. Zaten şu an Pegasus filosunda bu uçak uçmuyor.
Pegasus planlarına ve My Cargo/ACT uçuş kayıtlarına hemen bakıyorum.
Tekrar teşekkürler.

Verdiğiniz şu linkteki [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]  Pegasusu uçakların en altındaki TC-CCP ve TC-CP* ile başlayan uçaklar sanırım Pegasus kargo uçaklarının tescilleri?. Olabilir mi acaba?..

Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR
Mustafa Adlin

MesajKonu: Geri: Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.    Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 EmptyPaz 27 Ekim 2013, 08:53

Pilot hocam cargo uçağı mı değilmi bilemiyorum. Ama resimlerine baktım cargo uçağı değiller sanırım.

TC-CCP
Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 70203_1381257152

TC-CPA
Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 29317_1379268850

TC-CPB
Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 12682_1373635875

TC-CPC
Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 96538_1381416306

TC-CPD
Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 39285_1376370702

TC-CPE
Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 17568_1381673621

TC-CPF
Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 62212_1380818694

TC-CPG
Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 79177_1375569926

TC-CPI
Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 93546_1380636713

TC-CPJ
Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 63311_1375522175
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.    Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 EmptyPtsi 28 Ekim 2013, 00:02

Paylaşımınıza sağlık Mustafa hocam. Her paylaşımınız birbirinden mükemmel. Ne diyeceğimi bilemiyorum doğrusu..
Resimlerinizden gördüm ki; Pegasus airlines şirketinde CARGO uçağı yokmuş!.
Doğru mu, EY! Pegasus VA'cılar!?.. Hepsi VASP'ta başlarını kuma gömmüşler, gıkları bile çıkmıyor. Bizlere; "-Yırtınsınlar, uğraşsınlar!.. Zırnık bilgi vermeyiz!" mi diyorlar acaba?..
Neyse Mustafa hocam, biz kendi yağımızla kavrrulalım.. Ne bulabilrsek, onlarla şdare edelim.
AMMA; paylaşımdan sonra birnin bile gıkı çıkarsa, kendini kapı dışında görecektir.
Şimdiden bağırıyoruz; Pegasus ile ilgili 2013 AI planlar varmı?, Hangileri güncel uçaklar? diyoruz. Ama senden başka benimle ilgilenen yok. Daha sonra çıkıp ta ;"- vay efendim, bu uçak güncel değildi, planlarda bu satır yoktu!" falan diye biri çıksın.. Bak o zaman ben neler yapacağım..

Mustafa hocam. senin boyadığın AI uçaklardan Yeni-güncel pegasuslar ile planları hazırlıyorum. Boyadığın uçaklar aynen yukarıdaki gibi güncel . Tekrar ellerine kollarına sağlık ..

Ayrıca Tamer hocam da bu ara, Pegasus güncel kullanılacak uçak filosu isyitor. Burasını, son eklediklerini görmesi lazım. Tamer hoca için pegasus filosu boyayacak painterkerimizin eklediğiniz (tescilli) gerçek fotoları örnek alması gerekir.

Tekrar teşekkürler hocam. +thanks
Yukarıdaki CCP ve CP? tescillerini AI planda kullanayım mı hocam?. Bunlar günceldi sanırım.
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR
Mustafa Adlin

MesajKonu: Geri: Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.    Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 EmptyPtsi 28 Ekim 2013, 00:24

Sen bilirsin pilot hocam. Sana en kolayı nasılsa öyle yap TC-CCP ve TC-CP* uçaklarını kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.    Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 EmptySalı 29 Ekim 2013, 00:18

Valla, ben burdan senin nezninde herkese (fazlasıyle Pegasus-VA elemanlarına) şimdiden soruyorum. Yukarıda yazdığım gibi; bunları paylaşıtığım zaman biri çıkar da bu uçaklar, tescilleri ve planları hakkında ortaya bir zehir atarsa, vay onun başına gelene!.. Henüz tükürük kurumadan Pegasus-VA'dan birileri veya güncel uçaklar hakkında bilgileri bilen birileri doğru dürüst cevaplar yazarsa ne alâ.. Sonradan "eski dondan şey çıkar gibi" burnunu çıkartırsa yandı gülüm ketan helva.. kahkaha Burada ikimiz, kimsenin ilgi alanına girmediği veya bu alanda bilgisiz, yetersiz olduğu konuda ne kadar çok bilgiye sahipmişiz. Baksana kimseden ses seda çıkmadığına göre, bizden başka kimsenin ANLAMADIĞI bir konu bu galiba?..Yahut, biz başka bir lisanda konuşuyoruz sanırım. Kimseden bir fikir veya zikir çıkmadığına göre..Buradaki pegasus-VA elemanlarına sesleniyorum.
Artılar verildi hocam Bravo! +thanks

Şu pegasus elemanlarını bir kontrol edeyim. VAPS'ta bakalım kimler pegasus-VA'da uçak haydıyor?. Kuyruklarına birazcık basayım da canları acıyınca bu sayfada cıyaklarlar. kahkaha

En son pilot tarafından Salı 29 Ekim 2013, 00:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.    Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 EmptySalı 29 Ekim 2013, 00:21

Pilot hocam ben şuan Ali Camat kaptanımızdan gelecek maili bekliyorum.Haber alır almaz size ileteceğim.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.    Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 EmptySalı 29 Ekim 2013, 00:27

Sizi biliyorum hocam.. Ben de sizin gibi, ondan gelecek cevabı beklemekteyim. Bu arada yukarıdaki mesajıma ilave yaptım, kalın harflerle. Bakalım kimler görecek canı acımadan.. kahkaha

PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN
PETER

MesajKonu: Geri: Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.    Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 EmptySalı 29 Ekim 2013, 12:09

En son yaptığım planlar PEGASUS YAZ 2012 kullanıyorum, bunları da paylaştım ilgili bölümde, kaybolmadıysa (ki ben bulamadım) hortlatmak lazım. :)

pilot demiş ki:
Sıra geldi Pegasus'lara...
AI-Pegasus_2013 planları için kullanacağımız Pegasus uçaklarının şu an gerçekte güncel uçaklar arasında aşağıya yazacaklarım var mıdır?, yok mudur?.. Cevap yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Buradaki linkten  http://www.flypgsva.org/index.php/Content/AircraftsList  güncelleri öğrendik ama, belki aşağıdakilerden bazıları da halen çalışıyordur.

Ekim-2013 itibarı ile aşağıdaki Pegasusu uçakları halen var mıdır?
------------------------------------------------------------
Pegasus Boeing737-300 - Yeni Boyama,
Pegasus Boeing737-300 - Eski Boyama_ TC-TJB
Pegasus Boeing737-400 - BEKO_ TC-APD
Pegasus Boeing737-500 - Yeni Boyama,
Pegasus Boeing737-500 - Referans_ TC-AAF
Pegasus Boeing737-500 - Eski Boyama_ TC-AAD
Pegasus Boeing737-800 - BEKO_ TC-APU (Wingletsiz)
Pegasus Boeing737-800w - Dedeman_ TC-APJ
Pegasus Boeing737-800w - Eski Boyama_ TC-AAP

Ayrıca, elimde 2011 planları var. Güncel Pegasus planlarını bulamadım. Peter hocama göz kırpayım, belki bulabilir. göz_kırpmakahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.    Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 EmptyÇarş. 30 Ekim 2013, 00:45

Aynen hocam. Ben de Pegasus_2013-2014 plan çalışmalarında şu sayfada paylaştıklarınızı kullanacağım: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]  (sayfa hortlatılmıştır!. Download Linki yok, ekleyebilirsiniz.)
Sadece TC-AZP (ASYA) için 2013 planı oluşturuyorum. Sefer yerleri, günler ve kalkış kodlarını temin ettim..
PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN
PETER

MesajKonu: Geri: Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.    Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 EmptyÇarş. 30 Ekim 2013, 09:52

Ben de bugün YAZ 2012 tekrar eklerim, en son yaptığım planlar.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.    Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.  - Sayfa 2 EmptyÇarş. 06 Kas. 2013, 02:21

Teşekkürler Peter hocam. +thanks
Tamer hocam da Ali Camat hocamızdan Pegasus'ta uçan uçakların bilgilerini benimle paylaştı. Bunu da hatırlatayım. Tamer hocamıza ve Ali Camat hocamıza da teşekkürlerimizi iletiyoruz. +thanks

Listedeki NOKSAN Güncel YENİ boyamalar hangileridir?.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Bi bombası noksan..
» QANTAS harici diğer Australia Hava Yolları hangileridir?..
» Yapmayi dusundugunuz ve/veya yapacaginiz boyamalar
» yeni uçak kaydetme (yeni boyama)
» 28 adet –kaliteli farklı uçak model, boyamalar (fs9)boeing-airbus mix