VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Uçaklar üzerindeki görüntü kirliliği Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Uçaklar üzerindeki görüntü kirliliği

2 posters
YazarMesaj
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

Uçaklar üzerindeki görüntü kirliliği Empty
MesajKonu: Uçaklar üzerindeki görüntü kirliliği   Uçaklar üzerindeki görüntü kirliliği EmptyPtsi 05 Nis. 2010, 12:07

Değerli arkadaşalarım, yaptığınız işin ne kadar zor olduğunu biliyorum, ve bunun bilinci içersindeyim,yalnız çizimlerde bazen çok yanlış görüntülere sepeb olan çizimler var, defalarca uyardım,ama bakıyorum kimse dikkate almıyor, kafasına göre çizip ortaya birşeyler çıkarıyor, bence yanlış, örneğin, dikey stabilizeye bakıyorum, aynı ablem gövde üzerinde ters, çok çirkin bir görüntü oluyor, daha bunun gibi birkaç tane daha var, yaa arkadaşlar cidden üzülüyorum, sanki baştan sağma, biran önce bitsin diye yanlış yapılan çizimler hiçde hoş değil, diyorumki, çizimi bitirdiğinizde finişi yapmadan bizler bir görelim, yanlışlar varsa yazalım,varsa şayet düzeltildikten sonra, son kontolları yapılır, ondan sonra yaptığınız çizimi kendi adınızla takdim edersiniz,doğrusuda budur.
Arkadaşlar, eleştri oladan doğruyu bulamazsınız, yanlışlarınızı düzeltemezsiniz,yanlış yapılan çizimler sizi büyültmez aksine küçültür.Umarım bu yazımdan sonra bazı şeyleri dikkate alırsınız.
Sizlere bu yazıyı yazmakdaki amacım sizlere verdiğiniz emeğe saygı gösterip ortaya daha güzel ve doğru çizimler yapmanız.Yazdığım yazıdan sonra bu uyarıya uyan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.Hepinize kolay gelsin.Saygılar.

Sevgili admin, konuyu yanlış yere açtıysam düzeltirseniz sevinirim.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

Uçaklar üzerindeki görüntü kirliliği Empty
MesajKonu: Geri: Uçaklar üzerindeki görüntü kirliliği   Uçaklar üzerindeki görüntü kirliliği EmptyPtsi 05 Nis. 2010, 14:20

Son derece haklısınız hocam.Bu mesajınızla ne kadar dikkatli ve araştırmacı olduğunuz anlaşılıyor.Bazen "kadı kızında da olabilecek" minicik hatalar painter'lerimizin gözünden kaçabiliyor.Bu konudaki hassasiyetinize saygı duyuyor, dile getirdiğiniz için de teşekkür ediyorum.
Bu durumda, daha önce boyanan uçaklarımızın hangilerinde hata çıktıysa ilgili sayfaya yazarsanız, zamanımız elverdiğinde düzenleyebiliriz.
Geçen bir yazınızı gördüm.TC-JND_Antalya uçağındaki Lâle logosunun daha koyu GRİ olmasını yazmışınız.LTBS işinden sonra düzelteceğiz hocam.Bunun gibi diğer uçaklarda da gözünüze ilişen çapaklar çıkarsa, lütfen yazınız.

Uçaklar üzerindeki görüntü kirliliği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fsx indirdiğim uçaklar beyaz :)
» görüntü sorunu
» Payware Uçaklar
» FS2004 Görüntü Sorunu
» Alphasim Freeware Uçaklar