VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
VATSIM ETKİNLİK DUYURULARI Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

VATSIM ETKİNLİK DUYURULARI

YazarMesaj
bso!d€roß
Pilot-4

Pilot-4

VATSIM ETKİNLİK DUYURULARI Empty
MesajKonu: VATSIM ETKİNLİK DUYURULARI   VATSIM ETKİNLİK DUYURULARI EmptyCuma 26 Şub. 2010, 08:29

Değerli Sanal Havacılar,
Etkinlik duyurularının yapılacağı bir bölümün eksikliği vardı bu konu ile gidermeye çalışacağım.

İlk duyuru Romanya'dan
İlk event 28 Şubat Pazar günü 16:00Z - 21.00Z arasında LROP Bucharest, Romanya'da. LROP havalimanında (LROP Bucharest Otopeni) Romanya'nın Amerika'nın füze savunma sistemi kurulması teklifini kabul etmesi bir etkinlik ile kutlanacak.
Bu etkinlikte LROP havalimanında Full ATC olacak ve ayrıca Bucharest FIR Bucharest Radar tarafından kontrol edilecek.
ayrıntılı bilgi, chart ve scenery için
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Diğer duyuru

Değerli Sanal Havacılar,
Vatsim'in en çok beğenilen ve en çok katılım sağlanan etkinliklerinden biri olan Cross The Pond etkinliğinin 2010 yılı etkinliği yaklaşıyor. 27 Mart gününde yapılacak bu etkinlikte Avrupa'dan kalkış ile okyanus geçişi ve Amerika'da iniş bizleri bekliyor. Avrupa'dan kalkış olarak Cologne Bonn, EDDK
London Heathrow, EGLL
Amsterdam Schiphol, EHAM
Dublin, EIDW
belirlenmiş ve Amerika'da iniş Detroit Metro, KDTW
Washington Dulles, KIAD
John F. Kennedy, KJFK
tabi bu alanlarla sınırllı kalınmak zorunda değiliz ancak belirlenen kalkış ve iniş meydanları bunlar olduğu için o alanlarda atc hizmeti kesin olacak.
Okyanus geçişlerini çalışmaya başlayın zira geçtiğimiz sene yapılan bu evente katıldım ve inanılmaz zevk aldım. Herkese öneririm

CTP event'e yani cross the pond etkinliğine Türkiye'den katılmayı düşünenler birlik olabilirsek TRVACC'ye başvuru yapıp atc hizmeti isteyebiliriz eğer belli bir çoğunluk olabilirsek

VATSIM ETKİNLİK DUYURULARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» VATSIM Türkiye'den yeni bir etkinlik: İstanbul Atatütk Intl Airport Single Runway Ops
» Vatsim mikrofon sorunu
» Vatsim'e giriş yapamıyorum...
» VATSIM LTBA Event
» Vatsim'de KKTC(Kıbrıs) Uçuşları