VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
İlk boyamamdan bir kare Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

İlk boyamamdan bir kare

3 posters
YazarMesaj
fxraryd
Pilot-2

Pilot-2

İlk boyamamdan bir kare Empty
MesajKonu: İlk boyamamdan bir kare   İlk boyamamdan bir kare EmptyPerş. 04 Şub. 2010, 21:15

Daha yapım aşamasında,kanattaki hataların farkındayım.Yarın sağlam kafayla hepsini düzelteceğim.

İlk boyamamdan bir kare Myrepaint
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: İlk boyamamdan bir kare   İlk boyamamdan bir kare EmptyCuma 05 Şub. 2010, 01:08

Başarılar hocam.Kolay gelsin.
Hocam, C172-Default sanırım bu uçak.Çünkü kanat üstü yazıların birisi normal birisi ters çıkmış..
Daha öncki denemelerimizden çıkardığımız sonuca göre; -" Gövde üzerinde YAZI, HARF veya ters şekil oluşturabilecek materyaller olmayan FS'nin default uçaklarını boyamak istersek, sakın yazı yazmayalım!.Çünkü Microsoft,bazı default uçaklarda işin kolayına kaçıp, uçağın sağına uyguladığı resim texturesinin aynısını sola da uygulamış.
Ve dikkat edersek, böyle uçaklarda hiç yazı veya sayı yok.Sadece çizgiler, desenler ve şekiller var.Bayrak bile konulamaz.Çünkü diğer tarafta bayrak ters görünür.
Tavsiyem; şayet bu uçağı boyamakta kararlıysanız, o takdirde yazı , sayı ve bayrak kullanmamanız gerekir.Kullanırsanız bir taraftaki yazılar resiömdeki gibi ters olabilir. Kolay gelsin hocam.
fxraryd
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: İlk boyamamdan bir kare   İlk boyamamdan bir kare EmptyCuma 05 Şub. 2010, 11:14

Pilot hocam,
Bende sabahın 8inden beri kafa patlatıyordum bu neden ters diye.Anlaşıldı hiç uğraşmayacağım ben bununla direk Air Anatolia Pss777'ye başlayacağım.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: İlk boyamamdan bir kare   İlk boyamamdan bir kare EmptyCuma 05 Şub. 2010, 17:38

Tabi ya, pilot hoca hemen gördü ve açıklamayı yaptı.
Boya hocam boya, ancak yazı kullanamazsın..
Neyse yalnız PSS'ye de dikkat edin.Her texturu boyarken, her işlem sonucundan sonra FS'de kontrol edin yaptığınıı.Uzun emekler sonunda beğenmediğiniz birşey çıkarsa emekleriniz boşa gitmesin.
Kolay gelsin, başarılar hocam.
fxraryd
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: İlk boyamamdan bir kare   İlk boyamamdan bir kare EmptyCuma 05 Şub. 2010, 17:52

Yavaş yavaş yapıyorum bir şeyler.Ama kuyruğu tam oturtamamışım.Yarın devam edeceğim.
awin8g_flæ
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: Geri: İlk boyamamdan bir kare   İlk boyamamdan bir kare EmptyCuma 05 Şub. 2010, 20:15

Furkan hocam vbulletin di uçak boyamaydı derken Air Anatolia da benim yerimi alacak :)
Yakında kovulacağım sanırım :D

Güzel boyama hocam PSS 777'den ben de alabilirim bir tane
fxraryd
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: İlk boyamamdan bir kare   İlk boyamamdan bir kare EmptyCuma 05 Şub. 2010, 20:24

Merak etme senin yerin ayrı bizim için xd.Vbullettini kurmadım pcye.Photoshop ile devam şimdilik.

İlk boyamamdan bir kare
1 sayfadaki 1 sayfası