VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)

+31
Doğukan
YALÇIN KESER
Muhabbet
Burak Kan
Serdar41
Ayhann
Ersin Akbulut
birand
yusuf738
Mustafa Adlin
basay71
deniz.ari
velican35
ilter71
Onur Aşkın
Mertcan UZER
Mert YILDIRAN
Özgür Kiraz
tamer40
caner kaptan
d-mod
Codablack
Erdinç TURKAN
gokturk78
bso!d€roß
awin8g_flæ
pilot
TUAF-Tora
phantomII
epremsoft
yigitciftci
35 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
yigitciftci
ADMIN

ADMIN
yigitciftci

THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  Empty
MesajKonu: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyÇarş. 23 Ara. 2009, 06:09

Bu ucagin boyamasini yaparken emegi gecen Airport habere fotograflari yollayan kardese, Supermarkette bugun 2 saat kaybettigim esime ve her sabah beni uyandirdiktan sonra metan bombasina tutan biricik oglum Deniz'e, kollarimi paramparca yapan manyak kedim Tomas'a (tesekkur mu dayak mi neyse),beni bu boyamda yalniz birakmayan emektar Acer 7220 ablaya (esim kiskaniyo..),win 7 arkadasa az memory yedigi icin,Photoshop ve Paint.com arkadasa...
Project open sky kardeslere bu guzel modelleri icin ve Galatasarayli arkadaslara (ne alaka Barca ile ama ilk o amblemle ozlesti THY :)Bkz THY A310 GS) ,
VAPS dizayncilarina,beynime,kollarima TESEKKURLER EDERIM...

Turk Hava Yollari, Barselona decallari ile..

CREDITS:

Model builder:
Hiroshi Igami
Yosuke Ube
And with support of Posky members

Virtual Cockpit builder:
Jacob Kubique

FDE designer:
Brandon D Henry

FDE Assistant:
Philip Foglar

Master Painter:
Yosuke Ube, Ben Jones

Livery:
Yigit Ciftci (VAPS)

Aircraft advisory:
Corey Ford
Aaron Seymour

Sound Developer:
Emil Serafino

Extras:
VC panel: gritob01
Sounds: Nemureru Nyanko

Project:
VAPS DESIGN TEAM

-----------------------------

DOWNLOAD:

Linkleri ve şifreyi Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link and password to view!
THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  D99b2984

THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  Untitled-1

THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  2

THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  3-1

THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  4

THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  5

THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  6

THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  7

En son yigitciftci tarafından Çarş. 23 Ara. 2009, 21:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
epremsoft
ADMIN

ADMIN
epremsoft

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyÇarş. 23 Ara. 2009, 06:26

Seni tekrar görmek çok sevindirici Yiğit Hocam :)
Boyama harika denelecek laf yok kiskananlar catlasin anacim :) +++
yigitciftci
ADMIN

ADMIN
yigitciftci

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyÇarş. 23 Ara. 2009, 06:32

Vay vay eprem hocam bu ne hiz :D memnun oldum bak :D Yarin sinavim var dizayndan bide dusun sabaha kadar bununla ugrastim :)
phantomII
ADMIN

ADMIN
phantomII

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyÇarş. 23 Ara. 2009, 20:52

Şimdiden emeğinize sağlık :)))
TUAF-Tora
Vaps Designer

Vaps Designer

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyÇarş. 23 Ara. 2009, 21:46

Eline sağlık Yiğit
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyPerş. 24 Ara. 2009, 01:07

Çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar dilerim.

En son pilot tarafından Ptsi 20 Ara. 2010, 00:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
awin8g_flæ
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyCuma 25 Ara. 2009, 19:00

Çok güzel bir boyama hocam ellerinize sağlık ancak uçağın kendi boyası öyle değil ne yazık ki:(

Uçak normal marmara uçağının üzerine sticker yapıştırılarak bu hale getirilmiş.
Habertürk gazetesi yazarı Rahşan Gülşan'ın yazısında da belirttiği gibi 9-10 milyon € harcayıp da uçağın boyası için 1-2 milyon $ harcamamak kanımca resmen boşa harcanan para demek...

Neyse artık konu bu değil tekrar teşekkürler yiğit hocam.
yigitciftci
ADMIN

ADMIN
yigitciftci

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyC.tesi 26 Ara. 2009, 11:39

Hocam haklisiniz, bende elimde bulunan kisitli resimlerle gerceklestirdim bu boyamayi, kupalari ve fontlari kendim ayarladim belki farketmissinizdir thy logosunda az bir fark mevcut normalde siyah konturlu olan logoyu bulamadigim icin beyaz konturlusunu uyguladim.
Aslinda boyama olayinda Barcanin kontrakti da onemi var, ne kadar pahali kontrak o kadar iyi reklam. :)
awin8g_flæ
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyC.tesi 26 Ara. 2009, 19:19

yigitciftci demiş ki:
Hocam haklisiniz, bende elimde bulunan kisitli resimlerle gerceklestirdim bu boyamayi, kupalari ve fontlari kendim ayarladim belki farketmissinizdir thy logosunda az bir fark mevcut normalde siyah konturlu olan logoyu bulamadigim icin beyaz konturlusunu uyguladim.
Aslinda boyama olayinda Barcanin kontrakti da onemi var, ne kadar pahali kontrak o kadar iyi reklam. :)

Yok hocam benim lafım zaten size değil, gördüğüm en güzel thy boyamalarından birisi bu. Gerçeği boyama olmayan bir uçağı boyamışsınız siz, elleriniz dert görmesin.

Benim lafım filonun en büyük uçaklarından birisini üstüne para vererek bir futbol takımına adayan ve bunca harcamanın ve filonun en büyük uçaklarından birisini verip de uçağı boyamayan bu sebeple de reklamını yapmayan zihniyetedir.

Benim lafım Air Asia kadar olamayan THY'yedir.

www.airliners.net/aviation-photos/photos/8/0/4/1180408.jpg" class="postlink" target="_blank" rel="nofollow">Air Asia gibi THY'nin yarısı bile olamayacak bir hava yolu şirketinin Manchester United takıma sponsor olduğu uçağı.
bso!d€roß
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyPaz 27 Ara. 2009, 16:06

Air Asia ile THY'yi kıyaslamak ne kadar doğru o tartışılır... Air Asia bilindiği gibi LCC low cost carrier yani düşük maaliyetli taşıyıcı... gayet tabi uçaklarına reklam alacak Türkiye'de pegasusta gördüğümüz gibi...
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyÇarş. 15 Ara. 2010, 00:37

mnurlu demiş ki:
ÇOK İYİ BİR ÇALIŞMA ELİNİZE SAĞLIK
TEKRAR LÜTFEN!..
Yazılarınızı küçük harfle yazar mısınız?..
gokturk78
Pilot-1

Pilot-1
gokturk78

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyÇarş. 15 Ara. 2010, 01:39

Yigit hocam ellerine emegine saglik cok güzel bir boyama olmus... :helal!: +++
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyÇarş. 15 Ara. 2010, 09:45

gokturk78 demiş ki:
Yigit hocam ellerine emegine saglik cok güzel bir boyama olmus... :helal!: +++

Değerli arkadaşım, uçağı kullandığında SS lerini ve uçak hakkındaki, tenkitllerini ve görüşlerini bekliyoruz,kazasız kırımsız, uçuşlar dileriz.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyPaz 19 Ara. 2010, 20:37

süpersiniz hocem.emeği geçen herkesin eline sağlık
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyPaz 19 Ara. 2010, 21:39

çok güzel olmuşta bende uçağın paneli görünmüyo.. yani tuşları falan yok... bende bi sorun olmalı değilmi kaptanım.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyPtsi 20 Ara. 2010, 00:10

mnurlu demiş ki:
çok güzel olmuşta bende uçağın paneli görünmüyo.. yani tuşları falan yok... bende bi sorun olmalı değilmi kaptanım.

1- ZIP'ten şayet "Gauges" klasörü çıktıysa, İçindeki .gau dosyalarını kopyalayıp FS dizinindeki Gauge klasörünün içine ekleyiniz!..
2- Yine ZIP'teki "Gauges" klasörünün içinde "texture" klasörü varsa;içindeki ".bmp" dosyalarını Fs dizinindeki Gauge/texture içine ekleyiniz.
Böylece paneldeki numaralar, butonlar görülür. Kolay gelsin.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyCuma 24 Ara. 2010, 19:36

kalkış için yerlerinize:D
gokturk78
Pilot-1

Pilot-1
gokturk78

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyCuma 24 Ara. 2010, 21:38

malinua55 demiş ki:
kalkış için yerlerinize:D

"- Önce profil bilgilerinizi, avatarınızı ve imza alanınızı güncelleyiniz!..
<<Solda<< ve AŞAĞIDAKİ İmza bölümünde gördüğünüz bizim profilimizdeki gibi bilgileriniz olmadıkça cevap verilemez!...YÖNETİM"

Profil sayfalarınıza Nasıl Ulaşacaksınız?:
https://vaps.hooxs.com/vaps-forumlary-kullanym-acyklamalary-forum-user-comments-f113/profil-ymza-sayfanyzyn-guncellenmesi-t835.htm
Codablack
Pilot-1

Pilot-1
Codablack

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyPaz 06 Şub. 2011, 20:31

Teşekkür ederim!..
d-mod
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
d-mod

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyPaz 06 Şub. 2011, 22:08

sağolun yiğit hocam çok güzel bir çalışma olmuş ellerinize sağlık....
Codablack
Pilot-1

Pilot-1
Codablack

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyPaz 06 Şub. 2011, 22:57

Tekrar ellerinize sağlık fakat bir sorum olacak sizlere. Uçakta VC kullanımında iken bakış açısı 1.nci pilot koltuğu arkasından veriliyor ve bunu herhangi bir şekilde değiştiremedim. Hal böyle olunca koltuk gerisinde kalan panelleri ve diğer işlevsel tuşları kontrol edemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, İyi çalışmalar...
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyPaz 06 Şub. 2011, 23:26

Codablack demiş ki:
Tekrar ellerinize sağlık fakat bir sorum olacak sizlere. Uçakta VC kullanımında iken bakış açısı 1.nci pilot koltuğu arkasından veriliyor ve bunu herhangi bir şekilde değiştiremedim. Hal böyle olunca koltuk gerisinde kalan panelleri ve diğer işlevsel tuşları kontrol edemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, İyi çalışmalar...

Merhaba kaptanım. Yani VC panelinin ilk açılışıyle çıkan görüntü,kaptan pilot koltuğunun arkasındaki kapı vs.görüntüsümü?..
Şayet böyleyse, yön tuşları ile hareket ettirerek, çevrenizde 180 derece döndüğünüzde ön paneller karşınıza gelecektir kaptanım. Örneğin benim Fs9'da kendime göre ayarladığım tuşlar; CTRL+<, CTRL+>, CTRL+^ " vs. tuşları..Siz FsX kulanıyorsunuz, hareket tuşlarınzı farklı olabilir. Setting/Control kısmından buları bulabilirsiniz.
Codablack
Pilot-1

Pilot-1
Codablack

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyPtsi 07 Şub. 2011, 00:08

Öncelikle geç saatte vaktinizi ayırıp sorumu yanıtladığınız için çok teşekkür ederim kaptanım. Üzgünüm sizin cevabınızı biraz geç farkettim o arada ben sorunumu şu şekilde çözdüm. Aircraft.cfg dosyasındaki View sekmesine yeni bir parametre oluşturdum.

"[Views]
eyepoint=104.600, -1.756, 5.10 "

Bu harika uçağı paylaştığınız için tekrar teşekkürler.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyPtsi 07 Şub. 2011, 00:34

Güzel, dosyaların içerik değerleri ile uğraşmanız sevindirici. Dosya değerleri ile uğraşan kaptanlarımızı nadiren görüyoruz. Kutlarım sizi.
Girdiğiniz değerler ile sorununuz çözülmüştür umarım.Kolay gelsin.
caner kaptan
Pilot-3

Pilot-3
caner kaptan

MesajKonu: Geri: THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)    THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)  EmptyPtsi 07 Şub. 2011, 11:09

Yiğit hocam ellerinize sağlık bu güzel uçağı kullanmamak elde değil bir indirip deneyelim bakalım.
saygılar

THY-Marmara(Official Barcelona Livery)_B777-300ER_(POSKY)
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» THY (B777-35RER PSS) TC-JJB Marmara "Barcelona"
» Posky B777-300ER-GE THY Manchester United
» [FsX]; "Posky B777-300ER" texturesinin FsX'te kullanma dosyaları
»  THY (B777-3F2ER PSS) TC-JJI EGE "Barcelona"
» POSKY_B777-300ER ANZ ZK-OKP HOBBIT LIVERY (FS2004)