VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]

+8
Alloy
fluke
orhanyavuz
efe00
Yunue Emre505
fsxbloggs
pilot
Ozan
12 posters
YazarMesaj
Ozan
Pilot-1

Pilot-1
Ozan

Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] Empty
MesajKonu: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptyC.tesi 27 Haz. 2020, 01:02

Değerli hocalarım, gerçekte hâlihazırda herhangi bir havayolunda olmasa da simülasyon envanterimde hep olmasını istediğim, bundan birkaç ay önce bu niyetle filizlenen ve üstünde çalışmaya başlayarak sınırlı bilgimle çok az bir mesafe kat edebildiğim; devamında emektar hocalarımın kılavuzluğunu da içeren ve üstünde biraz zaman geçirerek uçak boyama sistemine aşinalaştığım bir süreç sonunda, EN sonunda; Skyspirit'in Boeing 777-9X modeline ait Türk Hava Yolları/Turkish Airlines boyamasını rötuşlarını da tamamlayarak bugün itibariyle bitirdim.

Uçak henüz çok yeni ve sipariş alınmasına rağmen herhangi bir şirkete satışı henüz gerçekleşmediğinden, boyama biraz doğaçlama oldu. Eleştirilerinizi ve yorumlarınızı duymaktan memnun olurum.

Bu boyamanın üstünde ufkumun bu konuda genişlemesine önayak olan bu forumun katkısı çok büyük. Bu sebeple, bu boyamayı önce VAPS ailesine ve daha sonra bu boyamayı kullanmak isteyenlere hediye etmek istiyorum.

Sıfır bilgiyle başladığım, ufak denemeler, düzeltmeler ve bolca arka plan bilgisiyle devam ettiğim, bundan bir süre önce paintkit görünce aklı karışan biri olarak bugün ortaya güzel bir iş çıkarmış olduğum inancıyla çok mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Bu yüzden ilk profesyonel boyamamdaki uçağın adını "ZAFER" koymayı tercih ettim. Umarım sizler de beğenir ve simülasyonlarınızda zevkle uçarsınız.

Bana uçak boyama konusunda desteğini hiçbir zaman esirgemeyen kıymetli hocalarımın her birine ayrı ayrı buradan teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Tarafımca paylaşılan kısım sadece boyamadır. Ana model linki aşağıda üretici grup tarafından ayrıca paylaşılmıştır.

Boyama; FS9, FSX ve P3D için ayrı ayrı test edilmiştir.

CREDITS :
SkySprit 2019 777-9 Rev3 Model

Model Designers & Master Textures....................: Hiroshi Igami, Yosuke Ube
Flight Dynamics Designer........Nate Rosenstrauch
Paintkit..............................: Hiroshi Igami, Ken Webber-(Unofficial)
Supported by...............................: Joe DeGregorio

Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] 2777_63321866

Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] 4777_06712339

Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] 5777_13300698

Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] 6_90937906

Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] 9777_64966070

Linkleri Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link to view!
Mesajınız en az 10 kelimeden ve anlamlı cümlelerden oluşmalıdır!
(Your message should be at least 10 words and meaningful phrases!)

Skyspirit Facebook Group 777-9V2R3 Model Announcement

ANA MODEL LİNKİ / BASEPACK (Link, doğrudan üstteki duyurunun içinden alınmıştır) / (Basepack link originated from context of the Facebook announcement link above directly)

THY/Turkish Airlines Skyspirit 777-9X TEXTURE for FS9 (RAR Boyutu: 4,18 MB, Klasör Boyutu: 198 MB)

THY/Turkish Airlines Skyspirit 777-9X TEXTURE for FSX/P3D (RAR Boyutu: 4,18 MB, Klasör Boyutu: 164 MB)

DİPNOT: FS9/FSX/P3D'nin klavye tuşlarını ayarladığımız bölümden "Wings fold/unfold" kısmına bir tuş atayıp (örn: CTRL+SHIFT+K) komutu uçak yerdeyken uygulamak; winglet kısmının açılıp kapanmasını sağlamaktadır.

Keyifli uçuşlar dilerim...

EDIT: Linkler yeniden güncellenerek, winglet ve kanat üstü tescil yazıları revize edildi.

En son Ozan tarafından Çarş. 01 Tem. 2020, 11:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptyC.tesi 27 Haz. 2020, 01:51

Boyamanız çok güzel hocam. Ellerinize, gözlerinize sağlık..
ARTILAR ŞELÂLE!..+thanks
Ben bunu alır, arşivime de eklerim.
Sadece gece görünümündeki kuyruk dikmesindeki ışıklandırma, dairesel aydınlatma olmuş. Acaba resimden mi yoksa boyamadaki pixellikten mi, bilemedim.
Winglett'in açılıp kapanması da bir ARTI elbette.
Tekrar teşekkürler hocam. Saygılar.Bravo!

NOT: Bütün arkadaşlara da ricamız;
Resim yükleme linki olarak, ücretsiz ve benim de kullandığım, bütün web tarayıcılarda resimleri görülebilen http://www.ressim.net/ upload sitesini kullanmanız daha sağlıklı olacaktır. (Her sayfamızın SOL tarafındaki "Connection Links" lerdeki "Image Upload Links" te mevcuttur. 
Yukarıdaki resimler, "hizliresim" sitesine yüklendiğinden ancak Firefox-Mozilla da görülebiliyor. Google Chrome'da görülmüyor. Bunu uygulayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Bravo!

Ozan likes this post

pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptyC.tesi 27 Haz. 2020, 02:14

Mesaj-2
------------
Ozan hocam, fs9 için texture linkindeki RAR dosyasını 3-4 kez indirdiğim halde "Dosya Hasarlı" hatası çıkıyor ve açılmıyor. Tekrar kontrol ederek, "box.com" dan yükler misiniz?. Teşekkürler.
fsxbloggs
Pilot-1

Pilot-1
fsxbloggs

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptyC.tesi 27 Haz. 2020, 17:19

elinize sağlık ozan hocam
Yunue Emre505
Pilot-2

Pilot-2
Yunue Emre505

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptyC.tesi 27 Haz. 2020, 23:08

pilot demiş ki:
Ozan hocam, fs9 için texture linkindeki RAR dosyasını 3-4 kez indirdiğim halde "Dosya Hasarlı" hatası çıkıyor ve açılmıyor. Tekrar kontrol ederek, "box.com" dan yükler misiniz?. Teşekkürler.

Pilot hocam; ben de bazen Box haricinde bir siteden indirdiğimde bazen hasarlı dosya çıkıyor. Ben de bir aralar dosyaları Google Drive'ye gönderiyordum. Sorunsuz. Ama indirdiğim zaman, WinRAR aşağıdaki bilgiyi gösteriyor.

Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] Error11

Box'a geçtikten sonra o sorunlar kalktı. Dosyalarımı daha rahat indirebiliyorum, gönderebiliyorum.

Ozan hocam, bence de siz de Box'a geçin. Sorunlardan kurtulun.

Not: Box normalde ücretlidir. Ama ücretsiz sürümü de vardır.

Individual Plans Sekmesinden Sign Up'a (Kayıt Ol) basın.

Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] Bandic10

pilot and Ozan like this post

Ozan
Pilot-1

Pilot-1
Ozan

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptyPaz 28 Haz. 2020, 08:48

Yunus Emre hocam, bilgiler için çok teşekkür ediyorum. Aslında sorun anlaşılınca dün sabah sıfırdan box.net hesabı alıp bütün linkleri yenilemiştim ancak teknik bir aksaklığımız mevcuttu, karışıklık olmaması için de aşağıda ikinci bir link paylaşmak istemedim. Aksaklığı, Pilot hocamla görüşüp sağolsun hallettik. Tüm linkler Box.net üzerinden, resimler de uygun server'lardan yeniden güncellenmiştir. İlginiz için çok teşekkür ederim. Box.net'ten artık şaşmam  kahkaha

Keyifli uçuşlarınız olsun.

Saygılar.

pilot likes this post

pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptyPtsi 29 Haz. 2020, 00:17

Düzenleme için teşekkür ederim Ozan hocam.  +thanks
Yunus hocama da verdiği bilgiler için teşekkürler. +thanks

Fakat, yeni link olan "box.com" dan "texture.fs9.rar" dosyasını indirdiğim halde YİNE; "Dosya açılamıyor, dosya hasarlı" diye ikaz çıkıyor.
Ozan hocam, bilgisayarınızdaki "texture.fs9.rar" dosyasını açarsanız (açabilirseniz) içinde eksik veya hatalı dosya olduğu görünecektir. Mutlaka bir hata var hocam. İlgilenirseniz memnun olurum.
NOT: Dosyaları açık klasörden tekrar ve yeniden RAR'ladıktan sonra hemen upload yapmayın. RAR'ı bir test edin bakalım; açılabiliyor mu?..Şayet açılabiliyorsa, sonra box.com'dan upload ediniz. Teşekkürler.

Saygılar, sevgiler. Bravo!
Yunue Emre505
Pilot-2

Pilot-2
Yunue Emre505

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptyPtsi 29 Haz. 2020, 00:35

Arşiv sıkıntılıysa kısaca yapılacaklar:
1. Eski (Bozuk) arşivi silin,
2. Yeni arşiv oluşturun. (Texture veya base dosyasını yeniden sıkıştırmanız gerekecek.)
3. Kontrol edip Box'a gönderin.

pilot and Ozan like this post

Ozan
Pilot-1

Pilot-1
Ozan

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptyPtsi 29 Haz. 2020, 10:50

Pilot hocam, her iki siteye de yükledikten önce ve sonra arşivlere kaç kere girip test ettim sayısını unuttum. Hatta üstüne her iki siteden de sanki dışarıdan biri indiriyormuş gibi indirdim ve sıfırdan basepack+boyamayı yükleyerek kontrol ettim acaba bir terslik var mı diye, inanılmaz derecede şaşkınım.

Hatta daha box.net'e bile yüklememişken Murat hocama (fsxbloggs) ulaştım ve indirdiğini düşünerek "hocam oldu mu" diye sordum, "hata yok açıldı ve uçağa uyguladım" diyince iyice kafam karıştı. Dedim vardır herhalde bir esprisi, box.net'e yükleyince hallolur muhtemelen. Ancak anlaşılan o da olmadı. Nedenini anlayamadığım bir şekilde ne zaman dosya paylaşımı yapsam her seferinde uğraştırıyor beni bu meret.

Hocam garanti olsun diye, iki arşivi de sildim, dosyaları sıfırdan klasörlerin içinden çekerek yeni RAR yaptım, yüklemeden önce üç kere içine girip kontrol ettim, dosyaları çıkardım vs. Yetmez dedim, üstüne dosyaları üç kere sına yaptım ve öyle upload ettim.

Onun da üstüne, basepack+boyamayı iki simülasyon için de yeniden indirdim ve her ikisinde de çalışıyor mu diye yeniden kontrol ettim, bir sorun almadım. Umuyorum ki bu sefer sorun olmaz.

Bu arada aklıma iki neden geldi, birincisi WinRAR sürümlerinden uyumsuzluk mu yaratıyor diye mi acaba hata geliyor diye düşündüm, düşük bir ihtimal ama göz önüne aldım. Bendeki şu anda 5.90 sürümü. İlgisi olmayabilir de. İkincisi de belki texture dosyalarının içinde bilmediğim bir hatalı dosya var ve RAR'larken onu da haliyle arşivlediği için bütünlüğü mü bozuyor diye düşündüm. Bu sefer de kendimin ve Murat hocamın dönütü kafamı karıştırdı. Üçüncü ihtimal de dosya upload siteleri benden pek hoşlanmadılar herhalde  kahkaha

Anlayamadım gitti hocam, umarım bu sefer hallolur. Belki de farkında olmadığım bir hatam olmuştur. Linkleri sıfırdan, yeni arşivlerle yeniden güncelledim. Konuyu takipteyim.

Saygılar.
fsxbloggs
Pilot-1

Pilot-1
fsxbloggs

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptyPtsi 29 Haz. 2020, 13:40

Değerli hocalarım eğer winrar güncel değil ise de yapabiliyor güncelleyip tekrar deneyiniz.

Ozan likes this post

efe00
ADMIN

ADMIN
efe00

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptyPtsi 29 Haz. 2020, 13:52

Hocam ben indirdim, açtım. Bir sorun yaşamadım. Simülatöre yüklemedim gerçi ama dosyaları görebildim sonuçta, arşiv açıldı kahkaha .

Sorun neden yaşandı kesin olarak bir şey diyemem ancak aklıma şu sebepler geliyor:

1- Sizin dediğiniz gibi WinRAR sürüm uyumsuzluğu. Böyle bir şey yaşanmaması için dosyaları arşivleme aşamasında, eğer çok büyük bir dosya değilse ve sıkıştırılması gerekmiyorsa mümkün mertebe .ZIP formatı kullanmanız.

2- Dosya isminden kaynaklı olabilir. "texture.fs9.rar" olunca sistemin kafası dosya uzantısı konusunda karışmış olabilir. Bunun yerine "texture_fs9.rar" olarak değiştirebilirsiniz ismini.

Tabii bunlar düşük ihtimaller, hatta yaşanan sorunla alakasız bile olabilir. Ama denemekte fayda var en azından. Pilot hocam da bir denesin, o da sıkıntı yaşamazsa aman diyeyim dokunmayın dosyaya hiç kahkaha

Boyama da ilk boyamaya göre harika olmuş. Birkaç ufak tefek hata var ancak o kadar önemli değil. Nazar boncuğu olsun onlar da :) Mesela sağ winglet dışı ve sol winglet içindeki THY logoları ters tarafa bakıyor. Uçakların dosyalarını incelemedim, belki modeldeki kaplamadan ötürü onları düzeltmek mümkün değildir.

Lale figürü de genelde arkaya doğru daha uzun oluyor. Bence biraz kısa kalmış sizinki. Tabii hayali bir boyama olduğu için hangi pencere hizasından başlayıp bittiği de tamamen boyayana kalıyor. O yüzden bu bir hata değil bana kalırsa :)

Bir de -yerlerini yanlış hatırlıyor olabilirim ama- sağ kanadın üstüne ve sol kanadın altına uçağın tescili yazılır.

Daha sonraki boyamalarınızda bunlara dikkat ederseniz çok daha güzel işlere imza atacaksınız, eminim. +thanks

"Zafer" detayı da çok güzel olmuş, çok hoşuma gitti benim :)

Ozan likes this post

Ozan
Pilot-1

Pilot-1
Ozan

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptyPtsi 29 Haz. 2020, 16:02

Alıntı :
Hocam ben indirdim, açtım. Bir sorun yaşamadım. Simülatöre yüklemedim gerçi ama dosyaları görebildim sonuçta, arşiv açıldı  kahkaha

Aman hocam, çok sevindim. Umarım diğer hocalarım da ulaşabilirler, belki genel-geçer bir şeydir de uğraştırmaz daha fazla.

Alıntı :
Sizin dediğiniz gibi WinRAR sürüm uyumsuzluğu. Böyle bir şey yaşanmaması için dosyaları arşivleme aşamasında, eğer çok büyük bir dosya değilse ve sıkıştırılması gerekmiyorsa mümkün mertebe .ZIP formatı kullanmanız.

Dikkate alacağım hocam, ayarlarından girip bir kontrol edeyim. Belki de dediğiniz gibi sıkıştırma ayarlarında ince bir pürüz vardır.

Alıntı :
Dosya isminden kaynaklı olabilir. "texture.fs9.rar" olunca sistemin kafası dosya uzantısı konusunda karışmış olabilir. Bunun yerine "texture_fs9.rar" olarak değiştirebilirsiniz ismini.

Bu teori de çok mantıklı, bundaki sorun devam ederse/netleşirse veya sonraki paylaşımlar için "texture_fs9 veya "texture_fsx" olarak nokta değil, alt çizgi ekleyerek ayırayım hocam.

Alıntı :
Ama denemekte fayda var en azından. Pilot hocam da bir denesin, o da sıkıntı yaşamazsa aman diyeyim dokunmayın dosyaya hiç kahkaha

Bravo!

Alıntı :
Boyama da ilk boyamaya göre harika olmuş. Birkaç ufak tefek hata var ancak o kadar önemli değil. Nazar boncuğu olsun onlar da :) Mesela sağ winglet dışı ve sol winglet içindeki THY logoları ters tarafa bakıyor. Uçakların dosyalarını incelemedim, belki modeldeki kaplamadan ötürü onları düzeltmek mümkün değildir.

Hocam, beğendiğinize çok sevindim. Açıkçası, winglet kısmını bir süre önce yapmıştım o şekilde öyle duruyordu, dolasıyla hangi teknikle ve oryantasyonla yaptım net hatırlamıyorum. Bugün tekrar bir bakayım, sıfırdan yeni bir çizimle- eğer dediğiniz gibi model harici toparlayabileceğim bir noktaysa, üstünde uğraşıp doğru yönü vereceğim. Çok doğru ve güzel bir nokta yakalamışsınız çok teşekkür ederim.

Alıntı :
Lale figürü de genelde arkaya doğru daha uzun oluyor. Bence biraz kısa kalmış sizinki. Tabii hayali bir boyama olduğu için hangi pencere hizasından başlayıp bittiği de tamamen boyayana kalıyor. O yüzden bu bir hata değil bana kalırsa :)

Bunu düzeltmem biraz daha mesai harcatabilir hocam malum kahkaha Ama winglet ile beraber ona da bir göz atarım. Fazla doku harcamadan biraz daha uzun yapabilir miyim bir bakayım Bravo!

Alıntı :
Bir de -yerlerini yanlış hatırlıyor olabilirim ama- sağ kanadın üstüne ve sol kanadın altına uçağın tescili yazılır.

Anlaşıldı hocam, sol kanat altında tescil mevcut ancak sağ kanat üstünde yok. Winglet tarafıyla ilgilenirken oraya da bir el atayım. Aynı dosya zaten, çok zorlayacağını düşünmüyorum. Aslında aklıma geldi ama niyeyse sonra vazgeçtim. Sadece sol taraf yeterli olur diye düşündüm sanırım. Bir de şimdi fark ettim, uçağın modelinin yazdığı yerin dokusunu biraz daha aşağı kaydırmalıymışım.

Alıntı :
Daha sonraki boyamalarınızda bunlara dikkat ederseniz çok daha güzel işlere imza atacaksınız, eminim. "Zafer" detayı da çok güzel olmuş, çok hoşuma gitti benim :)

Hepsini not aldım ve uygun bir anımda yeniden revize edeceğim. Yorumlarınız ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim, ayrıca bu güzel detayın vesilesi bir noktada sizlersiniz hocam. Sağolun.

Sağlıkla ve mutlulukla,

Saygılar.

efe00 likes this post

orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptyPtsi 29 Haz. 2020, 18:28

Ozan hocam elinize sağlık güzel olmuş.

Wingletlerdeki THY logoları ters

Ozan likes this post

Ozan
Pilot-1

Pilot-1
Ozan

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptyPtsi 29 Haz. 2020, 19:56

Çok teşekkür ediyorum sağ olunuz hocam, detay kısımları yeniden revize etmek üzere notumu alıyorum.

Keyifli uçuşlarınız olsun.

Saygılar.
fluke
Pilot-1

Pilot-1
fluke

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptyPtsi 20 Tem. 2020, 23:12

güzel görünüyor... :)

Ozan likes this post

Alloy
Pilot-1

Pilot-1
Alloy

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptySalı 25 Ağus. 2020, 03:31

Ozan Hocam elinize sağlık, gayet güzel olmuş boyamanız. Ne yazık ki artık Ms2020 ve X-plane11 serilerine geçiş yaptığım için Fs9 ve Fsx'e uğramaz oldum. Deneme uçuşu yapmayı isterdim. Başarılar.

Ozan likes this post

Ozan
Pilot-1

Pilot-1
Ozan

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptySalı 25 Ağus. 2020, 16:03

Yorumunuz için çok teşekkür ederim sayın hocam, biraz üzüldüm ama adınıza da sevindim, denemenizi isterdim gerçekten. Ben de FS 2020'ye çok geçmek isterdim ancak mevcut sistemim buna pek müsait değil ne yazık ki :) İleride nasip olursa belki.

Esenlikler dilerim.
Muhabbet
Pilot-1

Pilot-1
Muhabbet

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptyC.tesi 12 Eyl. 2020, 23:38

Boyamanız çok güzel

Ozan likes this post

Emre EREN
Pilot-1

Pilot-1
Emre EREN

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptyPerş. 10 Şub. 2022, 22:18

Elinize sağlık boyama muazzam olmuş.

Ozan likes this post

Sedat
Pilot-4

Pilot-4
Sedat

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptyC.tesi 03 Eyl. 2022, 14:41

Elinize kolunuza sağlık ilk 777 fsx de bakalım nasıl olacak

pilot likes this post

Abdull93
Pilot-1

Pilot-1
Abdull93

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptyÇarş. 24 Ocak 2024, 22:01

Hocam ellerinize saglik bu boyamayi her yerde cok aradim acaba Skyspirit Boeing 777-10X icinde böye bir boyama mümkün olur mu?
Abdull93
Pilot-1

Pilot-1
Abdull93

MesajKonu: Geri: Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]   Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D] EmptyÇarş. 24 Ocak 2024, 22:04

hocam linkler calismiyor günceleme yapabilir misiniz?

Skyspirit Boeing 777-9X Türk Hava Yolları Boyaması [FS9/FSX/P3D]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FS2004 TDS.SkySpirit.B737-700 TURKISH AIRLINES boyaması
» Türk Hava Yolları A319-132 TC-JLO & TC-JLN (IFDG)
» FSX Skyspirit (POSKY) Boeing 777-9x New House Color
» FS2004/FSX TDS.SkySpirit.B737-800NG TURKISH AIRLINES STAR ALLIANCE boyaması
» Türk Hava Yolları A319-132 TC-JLS "Yeni Boyama" (iFDG)- for Fs2004