VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
AI-FSX_Onur Air TC-ODC ggmgastro Logojet FAIB A320-233 (Textures Only) Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

AI-FSX_Onur Air TC-ODC ggmgastro Logojet FAIB A320-233 (Textures Only)

3 posters
YazarMesaj
Yunue Emre505
Pilot-2

Pilot-2
Yunue Emre505

AI-FSX_Onur Air TC-ODC ggmgastro Logojet FAIB A320-233 (Textures Only) Empty
MesajKonu: AI-FSX_Onur Air TC-ODC ggmgastro Logojet FAIB A320-233 (Textures Only)   AI-FSX_Onur Air TC-ODC ggmgastro Logojet FAIB A320-233 (Textures Only) EmptyÇarş. 05 Haz. 2019, 23:33

AI-FSX_Onur Air TC-ODC ggmgastro Logojet FAIB A320-233 (Textures Only) Tc-odc
AI-FSX_Onur Air TC-ODC ggmgastro Logojet FAIB A320-233 (Textures Only) Onur%20air%20reklam1

FAIB A320 Texture

FS2004 ve FSX için uygundur.

Test edilmiştir ve sorunsuz çalışıyor

Model: FAIB
Texture: Erez Weber

Dosya Adı: FAIB_A320_OHY_ggmgastro.zip
Boyut: 2,71 MB

TC-ODC (ggmgastro livery)
Tür: Airbus A320-233
Geldiği Tarih: Eylül 2018
ÖHY*: SilkAir 9V-SLJ
*Önceki Hava Yolu

Paket içinde sadece bir tane uçak vardır. O da TC-ODC.

İndir:

Base Dosyası ve Bilgiler: AI-FSX_THY TC-JPF TC-JPP TC-JUJ TC-JBI TC-JPU FAIB A320S IAE (Only Texture) Juergen Baumbusch

FS9 için kuralları Readme'den bakabilirsiniz. (İngilizce bilmeyenler çeviri programı ile çevirebilirler.)
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: AI-FSX_Onur Air TC-ODC ggmgastro Logojet FAIB A320-233 (Textures Only)   AI-FSX_Onur Air TC-ODC ggmgastro Logojet FAIB A320-233 (Textures Only) EmptyPerş. 06 Haz. 2019, 02:11

Yunus hocam, paylaşım için teşekkürler. Artılarınız verildi. Ve de alıyorum.
Boyamayı harika yapmışlar. Detaylarını indirince bakacağım.
Aı boyamalarını , kullanılacak uçak boyamaları kategorisine yapmamanız gerekir.
Yalnız, bu paylaşımınızı da diğerleri gibi "AI Uçaklar..vs..konusuna" taşımak zorunda kaldım. Bundan sonraki AI-Uçak boyamalarınızı şu kategorideki ilgili sayfaya yaparsanız çok memnun oluruz, bizi de yormamış olursunuz. kahkaha
AI Linkimiz:
-------------
https://vaps.hooxs.com/f152-ai-ucaklar-boyamalar-ai-aircrafts-liverys

Konumu:
-----------
VAPS / "Mic.Flight Simulator" EĞİTİM ve ÇÖZÜMLER / Mic. Flight Simulator-Uçuş Eğitimi, Sorunlar ve Çözümler / AI Uçaklar ve Planları - AI Sorunları, Çözümleri / "AI" Uçaklar/Boyamalar 'daki "AI-Airbus Boyamaları" veya "AI-Boeing Boyamaları" bölümlerine paylaşabilirsiniz.

Tekrar teşekkürler.
basay71
Pilot-4

Pilot-4
basay71

MesajKonu: Geri: AI-FSX_Onur Air TC-ODC ggmgastro Logojet FAIB A320-233 (Textures Only)   AI-FSX_Onur Air TC-ODC ggmgastro Logojet FAIB A320-233 (Textures Only) EmptyPerş. 06 Haz. 2019, 08:44

ellerinize sağlık
Yunue Emre505
Pilot-2

Pilot-2
Yunue Emre505

MesajKonu: Geri: AI-FSX_Onur Air TC-ODC ggmgastro Logojet FAIB A320-233 (Textures Only)   AI-FSX_Onur Air TC-ODC ggmgastro Logojet FAIB A320-233 (Textures Only) EmptyPerş. 06 Haz. 2019, 16:19

Hocam rica ederim. göz_kırpma AI bölümünün var olduğunu bildiğim halde. AI'nin ne anlama geldiğini bilmiyorum. Ve normal boyama ile farkının ne olduğunu da bilmiyorum. Question düsünceli acaba bilmem
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: AI-FSX_Onur Air TC-ODC ggmgastro Logojet FAIB A320-233 (Textures Only)   AI-FSX_Onur Air TC-ODC ggmgastro Logojet FAIB A320-233 (Textures Only) EmptyCuma 07 Haz. 2019, 00:40

Yunue Emre505 demiş ki:
Hocam rica ederim. göz_kırpma  AI bölümünün var olduğunu bildiğim halde. AI'nin ne anlama geldiğini bilmiyorum. Ve normal boyama ile farkının ne olduğunu da bilmiyorum. Question düsünceli acaba bilmem

Hani ne demişler;
-Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp!, diye..
Bu mesajından dolayı sizi kutlarım Yunus hocam... kahkaha göz_kırpma ARTILARI layıkıyle hakettiniz. Açık sözlülüğünüz ve dürüstlüğünüz inanın size çok şey kazandıracaktır. İnşallah ilerde, VAPS'ta üst mertebelere çıkacağınızdan eminim. göz_kırpma
Gelelim "AI" konusuna..
"AI" nin (i)ngilizce açılımı şu; Artificial Intelligence ..Türkçe karşılığı da; Yapay Zekâ demek..
FS'deki AI Uçakların rolü ise; Biz kendi uçağımız ile uçarken, çevremizde uçuş planlarına göre kendi kendine uçan, uçuş planlarında belirlenmiş havaalanlarına inip kalkan, hardiskte fazla yer kaplamaması için boyamaları daha özensiz ve daha düşük çözünürlükte yapılmış uçaklardır. Bu uçakları FS'de normal "Uçak seçim" ekranında göremeyiz. Çünkü "air" dosyasındaki bir satırdaki düzenleme yapıldıktan sonra görebiliriz.
Normal uçakları Fs'deki "Uçak Seçim" ekranında görüp  uçurabiliriz. AI uçaklar ise, daha önceden oluşturulmuş uçuş planlarına göre çevremizde uçan uçaklardır.
"AI" uçaklar, planların hazırlanması, AI uçak dosyaların düzenlemeleri ve daha detaylı bilgilerini öğrenmek isterseniz şu kategorilerimize göz atmanızda fayda var.

https://vaps.hooxs.com/t139-ai-ucu-plany-hazyrlamak-create-ai-flightplans

https://vaps.hooxs.com/f16-ai-ucaklar-ve-planlary-ai-sorunlary-cozumleri-ai-flight-plans-ai-aircrafts

https://vaps.hooxs.com/f152-ai-ucaklar-boyamalar-ai-aircrafts-liverys

https://vaps.hooxs.com/f133-ai-planlar-ai-flight-plans

-
Yunue Emre505
Pilot-2

Pilot-2
Yunue Emre505

MesajKonu: Geri: AI-FSX_Onur Air TC-ODC ggmgastro Logojet FAIB A320-233 (Textures Only)   AI-FSX_Onur Air TC-ODC ggmgastro Logojet FAIB A320-233 (Textures Only) EmptyC.tesi 08 Haz. 2019, 01:22

Rica ederim. Bu çok net bilgileriniz için teşekkürler. Ben de size de bu güzel gilgileriniz için bir artı gönderdim. Bravo! +thanks İşte_BU!

AI-FSX_Onur Air TC-ODC ggmgastro Logojet FAIB A320-233 (Textures Only)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Atlasjet A320 serisi PA A320 IAE ( fs9-fsx )
» Corendon Airlines TC-MKS MAX 8 Logojet TDS 737-8 MAX (ONLY TEXTURE)
» Turkish Airlines TC-JHL Globally Yours Logojet POSKY 737-8f2 (FULL UÇAK)
» Turkish Airlines TC-JGU 100th Aircraft Logojet PMDG 737-8f2NGX POSKY 737-8f2 iFly 737-8f2NG
» Turkish Airlines TC-JSJ Borussia Dortmund BvB Logojet Project Airbus A321-231s (FULL UÇAK)