VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
PMDG 737 için Weather Radar Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

PMDG 737 için Weather Radar

4 posters
YazarMesaj
Zeynel
Pilot-1

Pilot-1
Zeynel

PMDG 737 için Weather Radar Empty
MesajKonu: PMDG 737 için Weather Radar   PMDG 737 için Weather Radar EmptyPerş. 25 Ekim 2018, 19:15

Merhabalar. 2 gündür merak ettiğim sürekli araştırdığım bi konu var. PMDG 737 de Weather Radar çalışmıyor WXR düğmesine basınca sadece çizgiler geliyor. Neden böyle diye biraz araştırdım sanırım hava radarı için ayrı bir addon gerekiyormuş. Örneğin Active Sky Next. PMDG için tek Weather Radar hizmeti sunan eklenti sanırım. Center Pedestral bölümünde ki radar düğmeleri zaten hiç çalışmıyor basılmıyor bile.

Gerçekten PMDG 737 için ücretsiz bir hava radarı yok mu ? Hava motoru olarak FSXWX kullanıyorum.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: PMDG 737 için Weather Radar   PMDG 737 için Weather Radar EmptyCuma 26 Ekim 2018, 03:20

Merhaba hocam. Haklısınız, çalışan tek hava radarı "Active Sky" eklentisi. Bu da malesef ücretli. Üzerinde epey emek olduğundan...Bildiğim kadarı ile her uçağa ekleniyor.. Ben kullanmadım, kullanan kaptanlarımız size gerekli bilgiyi paylaşabilirler.
Saygılar.
Zeynel
Pilot-1

Pilot-1
Zeynel

MesajKonu: Geri: PMDG 737 için Weather Radar   PMDG 737 için Weather Radar EmptyCuma 26 Ekim 2018, 10:53

Sanırım PMDG de Active Sky eklentisine özel tasarlamış radar bölümünü. Saolun hocam
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: PMDG 737 için Weather Radar   PMDG 737 için Weather Radar EmptyC.tesi 27 Ekim 2018, 03:58

Zeynel demiş ki:
Sanırım PMDG de Active Sky eklentisine özel tasarlamış radar bölümünü. Saolun hocam
Rica ederim Zeynel hocam.
Saygılar, esenlikler.
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: PMDG 737 için Weather Radar   PMDG 737 için Weather Radar EmptyPtsi 29 Ekim 2018, 09:38

PMDG ye ASNext ten başkası olmuyor şu sıralar hallowen indirimleri var 43e dan 30e ya düşmüş ama değer.
gokceuzunay
Pilot-1

Pilot-1
gokceuzunay

MesajKonu: Geri: PMDG 737 için Weather Radar   PMDG 737 için Weather Radar EmptyCuma 14 Ocak 2022, 15:48

Hocam lisanslı Aralık 2020 indiriminde aldığım Active Sky ve PMDG NGXu mevcut, FMC/OPTIONS/SIMULATAR/10. sayfada WX Radar Active Sky olarak görse dahi Wx Radar çalışmıyor. (Efis ve Pedestal'dan gerekli Wx butonlarına bastım tabiki :) Acaba bilmediğim/yapmadığım bir ayar var mı Active Sky veya PMDG'den?

Teşekkürler,
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: PMDG 737 için Weather Radar   PMDG 737 için Weather Radar EmptyC.tesi 15 Ocak 2022, 05:55

Gökçe hocam selamlar, hava durumu müsaitse yağmur bulutlarını göstermesi lazım bi de tilt düğmesi ile hava radarını aşağı yukarı gösterecek şekilde ayarlanıyordu bulutlar aşağıda radar yukarıya bakıyorsa yine göstermez. Olmazsa youtube da videoları var oradan bi kontrol edin.

pilot likes this post

PMDG 737 için Weather Radar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PMDG 747-400 .dll hataları.
» PMDG ne demek
» Airbus WXR Radar
» PMDG 747
» pmdg 777