AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

[İstek-Rica]; FsX için Borajet Embraer 190 Fenerbahçe boyama ricası

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
basay71
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: [İstek-Rica]; FsX için Borajet Embraer 190 Fenerbahçe boyama ricası   2/8/2016, 14:25

Çok değerli kaptanlarım,

Bugün Borajet in Embraer 190 Fenerbahçe uçağı uçtu.

Bir kaptanımız full FSX için yapabilir mi?

Şimdiden teşekkürler.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İstek-Rica]; FsX için Borajet Embraer 190 Fenerbahçe boyama ricası   3/8/2016, 09:36

Ahmet hocam: FSX için E190 uçağı var mı, biliyor musunuz? CRJ serisi bir varsayılan (default) uçak mevcut ama E190 yok diye biliyorum. Feelthere yapımı olan bir E190 var ancak nasıldır, hiç kullanmadım. Şayet talebiniz, Feelthere için ise başlığı güncelleyelim.
basay71
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: Geri: [İstek-Rica]; FsX için Borajet Embraer 190 Fenerbahçe boyama ricası   3/8/2016, 10:04

Özgür hocam,Flightsim ,Avsim Library veya Simaviation sitelerinde full uçak bulabilirsiniz.
basay71
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: Geri: [İstek-Rica]; FsX için Borajet Embraer 190 Fenerbahçe boyama ricası   3/8/2016, 10:15

Flyaway sitesinde full klm e 190 var.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İstek-Rica]; FsX için Borajet Embraer 190 Fenerbahçe boyama ricası   4/8/2016, 07:43

Anladım Ahmet hocam. Buralarda bu uçak bulunuyor da ama modeli nedir, yapımcısı kimdir? Şundan soruyorum:

Diyelim THY'nin 737-800 boyaması talep ediyoruz. Benim bildiklerim:

1- FSX' in varsayılan (default) 737-800 uçağı mevcut.
2- iFly'ın FS9 veya FSX için 737-800 uçağı mevcut.
3- PMDG' nin FS9 için 737-800 uçağı mevcut.
4- PMDG' nin FSX için NGX olarak piyasaya sürdüğü meşhur 737-800 uçağı mevcut.
5- POSKY firmasının FS9 veya FSX için 737-800 uçağı mevcut.

E190 için şu anda Feelthere biliyordum ancak ücretsiz olanlar da varmış. İsteklerimizi belirtirken hangi firmanın hangi sim için modelini de belirtmeliyiz. Ayrıca, söz konusu modele ait boyama takımı da gerekiyor (meşhur firmalarınki zaten var, bilinmeyenlerde sorun oluyor). Bu bakımdan, talebinizi net anlatırsanız daha iyi olacaktır. Teşekkürler.
basay71
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: Geri: [İstek-Rica]; FsX için Borajet Embraer 190 Fenerbahçe boyama ricası   4/8/2016, 10:40

KLM CITYHOPPER EMBRAER 190 TWO LIVERY PACK
Jump to: Screenshots | Comments | File Details
DOWNLOAD104.62 MB
This is the Embraer 190 pack of KLM Cityhopper containing two photoreal 32 bit liveries. The oldest livery of the first KLM Embraer, and the newest livery on the newest addition at the fleet (PH-EZA / PH-EXD). Well known as "Dolfie" under the aviation spotters Kermit the frog. Model, VC and effects included. Textures by Mees Jansen (LRI).

Screenshot of Embraer 190 PH-EXD in flight.
This plane comes with:
• 32bit photoreal textures of the PH-EZA and the PH-EXD. the newest and the oldest Embraer of KLM
• Virtual cockpit
• Alpha Channels (For the glossy look)
• The Embraer model (Included)
• Light effects
• Custom Sounds
Installation:
1. Put your folder: Embraer 190 KLM Cityhopper PH-EZA + PH-EXD, into: Disk C:/ Programfilesx86 / Microsoft Games / Microsoft Flight Simulator X / SimObjects / Airplanes.
2. Enjoy your flight.
NOTE: Recommend for FSX!
IMAGES/SCREENSHOTS

Back to Top
The archive e190erj_klm_cityhopperpack_fsx.zip has 164 files and directories contained within it. View them...
RATING
This file has an overall rating of 5 out of 5 with a total of 1 votes

FILE DETAILS
Download hits
2174
Compatibility
Microsoft Flight Simulator X (FSX) including Steam Edition & Prepar3D (P3D)
Filename
e190erj_klm_cityhopperpack_fsx.zip
File size
104.62 MB
Virus Scan
Scanned within the last 30 days with ClamAV and found to be free of all known virus.
Access to file
Free
Content Rating
Everyone
Back to Top

Size yardımcı olur mu?
BurakYilmaz
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [İstek-Rica]; FsX için Borajet Embraer 190 Fenerbahçe boyama ricası   4/8/2016, 23:29

Nedense Borajet'in font'undan yoksa renginden midir bilmiyorum ama gerçekten bende sabırsızlıkla bekliyorum.

Not: Fenerbahçeli değilim :)
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İstek-Rica]; FsX için Borajet Embraer 190 Fenerbahçe boyama ricası   5/8/2016, 08:20

e190erj_klm_cityhopperpack_fsx.zip

Bu dosyanın içerisinde modelin ne olduğu muhakkak yazar (readme.txt gibi bir şey vardır). Boyama yapmıyorum (anlamam da) ancak model ve boyama takımı bilgileri olmadan olmadığını biliyorum kahkaha
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [İstek-Rica]; FsX için Borajet Embraer 190 Fenerbahçe boyama ricası   5/8/2016, 21:20

Özgür hocama yardımları için teşekkür ederim.
Bu boyamayı FsX kullanan, elinde adı geçen uçak olan ve zamanı olan painterlerimizin boyamasını beklemek gerekiyor.
Saygılar.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İstek-Rica]; FsX için Borajet Embraer 190 Fenerbahçe boyama ricası   5/8/2016, 22:32

Facebookda gördüm, German SKY Alliance diye yazın grubun sayfası çıkıyor.

pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [İstek-Rica]; FsX için Borajet Embraer 190 Fenerbahçe boyama ricası   22/1/2017, 01:36

Öncelikle  ARTIYI verelim Erdinç hocam. +thanks Sonra da teşekkür edeyim. Bravo!
Onca zamandan beri sanırım bu istek unutuldu. Ben de çalışmalardan göz açıp ancak görebildim.
Konuya "Çözüldü" iconu koyabiliriz.
Saygılar.

Erdinç TURKAN demiş ki:
Facebookda gördüm, German SKY Alliance diye yazın grubun sayfası çıkıyor.

Sponsored content

MesajKonu: Geri: [İstek-Rica]; FsX için Borajet Embraer 190 Fenerbahçe boyama ricası   

[İstek-Rica]; FsX için Borajet Embraer 190 Fenerbahçe boyama ricası
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası