AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )

Paylaş | 

A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9   19/7/2016, 01:17

-
Airbus 321-231 IAE_Atlas Global TC-ETN - EXPO2016 Antalya logolu
(Model: Project Airbus)

-

( Fs9 - FsX - Prepar3D için )

FsX - Fs2004(FS9) - P3D için
Full Uçak dosyaları

* FsX ve P3D için kullanım dosyaları ve açıklaması içindedir!..

CREDITS :
Project Airbus
Airbus A321-231 (IAE motor) modeli
Model Designers.......................: by Derek Mayer
Flight Dynamics Designer (FDE)...: by Peter Binamira
Livery.....................................: Project Airbus
EXPO2016 Painter.....................: Pilot (VAPS)

* Fs2004 (Fs9) kullanıcıları için; Kapıları ve bagaj kapaklarını açmak için SHIFT+7 tuşları ile MVT-Moving Vaps Tool penceresi kullanılabilir..

Alttaki linkleri görmek için lütfen mesaj atınız!.

DOWNLOAD
(Zip: 5.5mb - Açılmış Dizin: 34.5mB.)

Keyifli Uçuşlar !...

-
basay71
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: Geri: A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9   19/7/2016, 06:47

Ellerinize sağlık beklediğim bir paylaşım
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9   19/7/2016, 17:19

Hocam yüreğinize emeğinize sağlık mükemmel olmuş, Allah'dan daha ne isteyebilirim ki, muhteşem,Herşey için teşekkür ederim. kahkaha kahkaha kahkaha
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9   22/7/2016, 22:47

Hocam ellerinize sağlık.

FS2004 Project Airbus A321-231 IAE TC-ETN Atlasglobal Test Uçuşu

pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9   23/7/2016, 01:34

Ekran görüntüsü için teşekkürler hocam. Boyama, uçağa bayağı güzel yakışmış hani. Bravo!
Saygılar.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9   23/7/2016, 16:40

pilot demiş ki:
Ekran görüntüsü için teşekkürler hocam. Boyama, uçağa bayağı güzel yakışmış hani. Bravo!
Saygılar.

Yakışmazmı hocam harika, aylardır bekliyorum, birisi boyasa diye, ama sonunda sizden geldi. Ben Ünsal'dan bekliyordum, fakat bana öyle yazınca moralim iyice bozuldu, Allah razı olsun siz imdadıma yetiştiniz.Hocam Allah'a şükürler olsun, şimdi içim rahat.Emeğinizin karşılığını ne yapsam ödeyemem, her şey için teşekkür ederim. kahkaha kahkaha kahkaha
orhanyavuz
ADMIN
Organization MNG

ADMINOrganization MNG

MesajKonu: Geri: A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9   23/7/2016, 21:05

Pilot hocam  maus  tutan elleriniz , Ekrana bakan gözleriniz  dert görmesin.Hemen  indireyim.
Fs 2004  . prepar 3 d den sonra yeni lap top a  fsx te  yükledim  biraz kassada  eh işte  :)

Tekrar emeğinize sağlık
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9   24/7/2016, 00:08

Erdinç TURKAN demiş ki:

Yakışmazmı hocam harika, aylardır bekliyorum, birisi boyasa diye, ama sonunda sizden geldi. Ben Ünsal'dan bekliyordum, fakat bana öyle yazınca moralim iyice bozuldu, Allah razı olsun siz imdadıma yetiştiniz.Hocam Allah'a şükürler olsun, şimdi içim rahat.Emeğinizin karşılığını ne yapsam ödeyemem, her şey için teşekkür ederim. kahkaha kahkaha kahkaha

Estağfurullah hocam. Hem elim de paslanmıştı. Senaryolarla meşgul olduğumdan ve 9-10 aydır süren bel-bacak ağrılarımdan dolayı uzun süredir uçak boyaması yapamıyordum. En çok ta LTBA'nın senaryosunu bitirmek için gerçekteki tadilatları beklemek, beni bazı işlerden epey  alıkoymuştu.
Project Airbus'un A320'sini boyamakta pek zorlanmasam da, A321'deki parça parça yapılmış textureleri modelde TAM denk getirebilmek epey usta işiymiş. A321'in Textureleri arasında en fazla "A321_fuse_4_t.bmp" isimli texture beni zorladı. Aşağıda resimleri var. Uçağın SAĞ yanı kolay olmasına karşın, SOL tarafına logo ve yazıları denk getirmek zorladı.
Şükür ki bu sınavdan da iyi not alarak sınıftan mutlu şekilde çıktık.  kahkaha
Şimdi LTAD işi bitince deniz uçakları için Haliç'e bir iskele yapabiliriz. göz_kırpma
Saygılar, sevgiler.

orhanyavuz demiş ki:
Pilot hocam  maus  tutan elleriniz , Ekrana bakan gözleriniz  dert görmesin.Hemen  indireyim.
Fs 2004  . prepar 3 d den sonra yeni lap top a  fsx te  yükledim  biraz kassada  eh işte  :)
Tekrar emeğinize sağlık

Nasıl da biliyorsunuz Orhan hocam. Mouse tutan elim biraz tutuldu, ekrana bakan gözler ise bir yıldır 0.75 ilerlemiş. kahkaha Buna rağmen şükür ki, eskiden beri yaptığımız boya-badana, ev-havaalanı modelleme işlerinde pek aksaklık çıkarmıyorlar.  kahkaha
Bu arada yeni lap-top'unuz hayırlı olsun hocam. Yandaki profilinize yeni sisteminizi yazdıysanız incelemek isterim.
Ben de ne zamandır almak istiyorum, ama, bir türlü eskisi beni bırakmıyor. Fan deliklerini temizliyorum, işlemcilere ısı macunu sürüyorum.. idare ediyoruz. Tek endişem şu yeni lap-top larda; bu, şu an çalıştığım programları çalıştırmazsa, diye düşünüyorum. 4-5 milyar para vereceğim.. Sonra bir de bakacağım, hiç bir eski programlarım çalışmayacak. İşte o zaman yandık..Ben MSI veya Monster laptop'lardan SSD'li olanları düşünüyorum. Yalnız bunları Windows 7'ye dönüştürebilir miyiz, bilemiyorum.
Neyse, bir şeyler bulacağız.

EXPO2016 ile keyifli uçuşlar Orhan hocam. Güle güle kullanın. Bravo!
Tayfun Kaptan
MODERATOR

MODERATOR

MesajKonu: Geri: A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9   24/7/2016, 15:45

Çok güzel olmuş ellerinize sağlık. Uzun zamandır beklediğimiz bir boyamaydı çok teşekkürler. kahkaha
orhanyavuz
ADMIN
Organization MNG

ADMINOrganization MNG

MesajKonu: Geri: A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9   24/7/2016, 17:00

Pilot hocam teşekkürler.
500 TL  ye  ikinci el  casper nirvana aldım bir yıllk bir lab-top  seyahatlerde sadece excel  i  kullanmak için ince bir şey aldım.Gördümki benim  evdeki lab-toptan  iyi.Tabiki  ahım şahım değil.
Eve dönünce profilimi düenleyeceğim.Allah nasip ederse  yarın  tatile çıkıyorum.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9   24/7/2016, 21:49

İyi tatiller hocam. Bravo!
MURAT OK
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9   25/7/2016, 09:34

Elinize sağlık pilot hocam yoğunluktan giremiyorum ama Eylül Ekim gibi aranıza tekrar döneceğim ben de haftaya yıllık izne ayrılıyorum görüşmek dileği ile saygılar sevgiler.
boldpilot
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9   25/7/2016, 12:57

Keyifli Uçuşlar
ESES26
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9   16/8/2016, 11:34

çok güzel olmuş emeği geçenlere teşekklürler
BurakYilmaz
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9   17/8/2016, 20:57

Elinize sağlık Pilot Hocam. Çok güzel görünüyor.
erdener
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9   26/9/2016, 13:01

çok teşekkürler
Gültekin ÖZKAN
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9   27/9/2016, 07:06

Teşekkürler
boldpilot
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9   12/10/2016, 13:33

iyi olmuş
Captain_Pilot_Mehmet
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9   24/10/2017, 19:34

Hocam ellerinize sağlık güzel Antalya'mızı temsil eden uçak çok güzel olmuş

A321-IAE_AtlasGlobal-EXPO2016 (Project Airbus)-FsX-Fs9
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası