VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
[İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

[İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit

+4
Erdinç TURKAN
Özgür Kiraz
pilot
Tayfun Kaptan
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

[İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit   [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 EmptyC.tesi 18 Şub. 2017, 00:53

Alloy demiş ki:
Pilot Hocam, ellerinize sağlık. Çıplak gözle gördüğümle neredeyse aynı olmuş meydan. Umarım sağlığınız da iyidir. Tekrardan ellerinize sağlık, kolay gelsin.
Bu yıl Akçay'a giderken çook uzaktan hayal meyal gördüm meydanı. Elle tutulur bir veri olmadı ancak bulabildiğimiz fotolardan ve Google Earthtan ne bulabildiysek onlara dayanarak yapmaya çalışıyoruz hocam.
Şu sıralar hafif tekrar kol ağrım nüksetti ama idare ederim inşallah.
Saygılar.
Tayfun Kaptan
MODERATÖR

MODERATÖR

MesajKonu: Geri: [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit   [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 EmptyC.tesi 18 Şub. 2017, 01:43

Geçmiş olsun hocam sağlık her şeyden önemli. Çalışma çok güzel olmuş çok beğendim. İsteğimi geri çevirmediğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim ne zaman biteceği mühim değil önemli olan sizin sağlığınız ve kendinizi ne zaman iyi hissediyorsanız o zaman devam edin.
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit   [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 EmptyC.tesi 18 Şub. 2017, 22:53

Geçmiş olsun pilot hocam, kol ağrısı kas ağrısı mı? Benim de sağ kol dirsek kısmında var kas sanırım. düsünceli
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit   [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 EmptyPaz 19 Şub. 2017, 03:08

Sağolun Haluk hocam, Tayfun hocam.
Haluk hocam, sol kolum, sırtım ve boynumdan dirseğe kadar inen müthiş sızı oluyor. Doktor boyun fıtığı var dedi. Geçen yıl bu aylarda da bel fıtığından sol ayağıma sancılar giriyordu. Onu tedavi ettik ama bu kol ağrısı 2-3 ayda bir nüksediyor. Doktor, uzun süre sabit oturmaktan veya boynumun sabit kalmasından kaynaklandığını söyledi. Ayakta tamir, onarım vs. işler yapınca hiç ağrı falan yok. Meselâ bugün, hava güneşli olduğundan çatı tamiratı, çatlak yerlere sıva falan yaptım, hiç ağrı yok. Ne zamanki kolumu PC'de klavyeye uzatıyorum, sızı başlıyor. Ara-sıra kafamı döndürerek egzersiz yaparak geçirmeye çalışıyorum.
İnşallah bunu da atlatırız Allahın izniyle..Hep te oynak, toynak yerlerimden rahatsızlığım çıkıyor, ne hikmetse..
Buna rağmen LTFD'deki 23 pist tarafındaki hangarların texture ve Gmax çalışmaları hızla devam. Bravo! Apron çizgi ve numaraları , ışıklandırmalar, vs.. . Umarım sizleri fazla bekletmem.

Saygılar ve keyifli uçuşlar.
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit   [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 EmptyPaz 19 Şub. 2017, 13:04

Hocam hareket, hareket, hareket; Bizimki bildiğin bilgisayar hastalığı günde bir saat kadar kültür fizik hareketleri ile terlemek en iyi ilaç. Ben kalp ten şüphelenmiştim ama şükür ki hareketsizlikmiş.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit   [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 EmptyPaz 19 Şub. 2017, 23:24

Haluk demiş ki:
Hocam hareket, hareket, hareket; Bizimki bildiğin bilgisayar hastalığı günde bir saat kadar kültür fizik hareketleri ile terlemek en iyi ilaç. Ben kalp ten şüphelenmiştim ama şükür ki hareketsizlikmiş.

Aynen hocam, kalp hastalığı da aynı emareleri gösteriyormuş. Şükür ki kalp iyi. İç organlar sağlam da, şu toynaklar kahkaha biraz sıkıntı yapıyor. Dünkü çatı tamiratı galiba iyi geldi, bugün hiç ağrı yok. Scenery'de de epey ilerleme oldu.
Gerçekten insan her yaşta hareket etmeli. En azından yürüyüş bile faydalı geliyor. Evin içinde dahi yarım saatlik jimnastik çok iyi geliyor.
Saygılar hocam.
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit   [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 EmptyPaz 26 Şub. 2017, 11:47

Hocam bende c.tesi - pazar sabahları yüzmeye başladım.Boyun ve sırt ağrılarına çok iyi geliyor.Belediyenin havuzuna gidiyorum.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit   [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 EmptyPaz 26 Şub. 2017, 17:29

orhanyavuz demiş ki:
Hocam bende c.tesi - pazar sabahları yüzmeye başladım.Boyun ve sırt ağrılarına çok iyi geliyor.Belediyenin havuzuna gidiyorum.
Haklısın hocam. Yazın denizde ben de yüzerken rahatlıyorum. Bu yaz sanırım deniz sayesinde ağrılarım geçmişti. Galiba kışın soğuklardan dolayı ağrılar baş gösteriyor. Neyseki boyun ve kol ağrım 2-3 gün sürdü, şimdi iyiyim.
Saygılar.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit   [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 EmptyÇarş. 01 Mart 2017, 09:37

Yüzme iyidir arkadaşlar. Düzenli olarak üniversitenin kapalı havuzuna gidiyorum. Yazın denizde, canımın istediği yere gitmemi sağlaması dışında (eskiden kıyıdan ayrılamazdım), bel ve sırt rahatsızlıklarıma çok iyi geldi. Doktor da tavsiye ediyor nitekim.

Forumu düzenli takip edemiyorum şu sıralar. Böyle 3 gün gecikmeli gelebiliyor cevaplar maalesef.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit   [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 EmptyÇarş. 01 Mart 2017, 12:48

Geçmiş olsun Pilot hocam, malum soğuk havalar başlıyınca sağlık sorunları mağlesef artıyor,birde yaş durumu varsa çekilmiyor, çok zor geçiyor, ben o yüzden Alanya'ya taşınmayı düşünüyorum, ama bir türlü olmuyor, Özgür hocam benim çocukluğum ve gençliğim hep deniz kenarında ve denizde geçti, İstanbul'da artık denize girmek mümkün değil, 2015 de biliyorsunuz, 8 ay Alanya'da kaldım, inanın çok sağlıklıydım, hem bedenen hem de ruhen, İstanbul'a geri döndük eski halime geri döndüm, İstanbul benim yaşımdakiler için hiç iyi değil gençler için iyi, söylenecek çok şey var, ama  sizlerin beni anladızı sanıyorum. Hakımızda hayırlısı diyorum,

Hocam yeni Edremit scenerysini sabırsızlıkla bekliyoruz, bu arada sağlınıza dikkat edin, herkeze sevgiler, saygılar.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit   [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 EmptyPerş. 02 Mart 2017, 10:07

İstanbul'da doğdum ama olmayı isteyeceğim en son şehirlerden birisidir muhtemelen. Ha keza Ankara'da da büyüdüm, orası da yaşamayı isteyeceğim şehirler sıralamasında sonlarda olur (annem ve babam olmasa gideceğim de yok).

Küçükken İstanbul'da denize girdiğimi (1983 yazıydı sanırım) hatırlıyorum. Neresi derseniz, 6 yaşımdaydım, hatırlamıyorum bile orasını kahkaha
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit   [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 EmptyPerş. 02 Mart 2017, 19:34

Özgür Kiraz demiş ki:
İstanbul'da doğdum ama olmayı isteyeceğim en son şehirlerden birisidir muhtemelen. Ha keza Ankara'da da büyüdüm, orası da yaşamayı isteyeceğim şehirler sıralamasında sonlarda olur (annem ve babam olmasa gideceğim de yok).

Küçükken İstanbul'da denize girdiğimi (1983 yazıydı sanırım) hatırlıyorum. Neresi derseniz, 6 yaşımdaydım, hatırlamıyorum bile orasını kahkaha

Özgür hocam size katılmamak mümkün değil, büyük şehirlerde biz emekliler için yaşamak artık çok zor, zorunlu nedenleriniz varsa mecburen yaşamak zorunda kalıyorsunuz.

Şu anda beklemedeyim,  yüce Rabbim müsade ederse evimiz satılırsa, Alanya'ya göç edicez. herşeyin hayırlısı diyorum.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit   [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 EmptyPerş. 02 Mart 2017, 23:49

Temennileriniz için teşekkürler arkadaşlar.
Ben de sizin gibiyim Erdinç hocam. Yazın oraya gidiyorum, sağlık süper. Kışın buraya geliyorum, toynaklar arıza...kahkaha
İstanbul?... Benim için çoook eskiden sadece ticaret için (malzeme alışı için) günü birlik gider, hemmen vakit kaybetmeden geri dönerdim. Bana göre İstanbul, ayrı bir ülke.. Sanırım yakında pasaport ile girilecek oraya. kahkaha  Aslında dünyanın en güzel şehirlerinin ilk 5'ine girer ama, işte!... Huzur arayan, mutlu olmak ve sakin yaşamak isteyen insanlara göre değil orası.
LTFD'ye en kısa zamanda kavuşacağız. Bravo!
Saygılar, sevgiler.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit   [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 EmptyÇarş. 08 Mart 2017, 00:47

23 pist tarafındaki (LTFD-Edremit) eski terminalin yeni görüntüsü
Başlama tarihi: 23-Şubat-2017
Bitiş tarihi  : 28-Şubat-2017

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Alttaki resimdeki FG-hangarın isminde "Öğretim" ibaresini bilerek kullandım.

-

En son pilot tarafından Çarş. 08 Mart 2017, 20:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit   [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 EmptyÇarş. 08 Mart 2017, 00:55

Yeni terminalin arkasındaki (LTFD-Edremit) "Isı Merkezi" nin görüntüsü...
Başlama tarihi: 04-Mart-2017
Bitiş tarihi  : 09-Mart-2017

(Bacalardan çıkan dumanlar hareketlidir!..)

-

En son pilot tarafından Çarş. 15 Mart 2017, 02:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit   [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 EmptyÇarş. 08 Mart 2017, 12:15

Hocam ellerinize sağlık çok güzel görünüyor, sceneryde emeğiniz büyük, kolay gelsin.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit   [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 EmptyÇarş. 08 Mart 2017, 18:30

Şimdi ben bu çalışmaya nasıl (+) vermeyeyim? kahkaha Hayran kaldım.Elinize sağlık hocam.Artılar şelale. +thanks
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit   [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 EmptyPerş. 09 Mart 2017, 19:12

Eline sağlık hocam prepar uyumlu mu? kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit   [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 EmptyPaz 12 Mart 2017, 00:05

Haluk demiş ki:
Eline sağlık hocam prepar uyumlu mu? kahkaha
Evet hocam, daha önceki senaryolarımız gibi bu da hem FsX hem de P3D uyumlu. Ancak Fs9 içindeki Generic klasöründen kullandığımız az sayıda nesneler görünmeyebilir.
Şu an, aprondaki yer çizgi ve numaraları çalışmasındayım.
Saygılar, sevgiler.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit   [İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit - Sayfa 2 EmptySalı 21 Mart 2017, 04:28

Edremit(LTFD)2017 senaryosu bitmiştir!...
Link: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[İstek-Hazırlık]: LTFD Edremit Koca Seyit
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» [İSTEK] Onur Air A320 TC-OBU
» İstek: FS9 da Karlı dağlarımızı boyayabilirmisiniz?
» [istek] Yeni Zelanda sceneryleri
» [İSTEK] motora kuş kaçma efekti.
» [istek] Onur air Eski boyama