AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )

Paylaş | 

[İstek] FSX SunExpress Deutschland Default 737-800

YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: [İstek] FSX SunExpress Deutschland Default 737-800   24/2/2016, 15:45

Öncelikle merhaba, vaps'ta aradım fakat "SunExpress DEUTSCHLAND" için boyama bulamadım. Default 737-800 için SunExpress Deutschland boyamasını sizden rica ediyorum. SunExpress Deutschland'ı istememin sebebi ise bu havayolu şirketi farklı noktalara uçuş yapıyor (Mısır'a, İspanya'nın Kanarya adalarına vb). Birde Mümkünse uçağın kuyruk tescili D-ASXE olabilir mi? Saygılar.

http://www.airplane-pictures.net/photo/637805/d-asxe-sunexpress-germany-boeing-737-800/
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [İstek] FSX SunExpress Deutschland Default 737-800   25/2/2016, 00:00

Ünsal Satar hocamız FsX-Default boyamalarında uzman olduğundan mesajınızı görmesini bekleyeceğiz.
Uçağın gövde üzerindeki "QR kod" resmi de Ünsal hocama benden olsun. Bravo!

QR-Kod içindeki yazı: Sun Express Deutschland

(QR kod resmi içindeki yazı, link, vs. okumak için; "mobil QR okuyucu" yazılımını (minik boyuttaki yazılım) google'dan indirip cep telefonunuza yükleyin. Daha sonra yazılımı çalıştırıp, telefonun objektifini resmin tamamını kapsayacak şekilde birkaç saniye HAREKETSİZ tuttuğunuzda QR kod okuyucu ekranda size içindeki neyse gösterecektir.
Marketlerde bulunan ürünlerin üzerindeki çoğu QR kodlarını bu şekilde okuyabilirsiniz. göz_kırpma )

En son pilot tarafından 27/2/2016, 01:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: [İstek] FSX SunExpress Deutschland Default 737-800   26/2/2016, 22:00

İnşallah Ünsal hocamız görür,

[İstek] FSX SunExpress Deutschland Default 737-800
1 sayfadaki 1 sayfası