AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

[Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
mikailbaran
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   2/1/2016, 11:22

merhabalar degerli hocalarım, uzun bir arayış içinde oldugum atlasglobal a321'i malesef bulamamış durumdayım, yardımcı olabilirseniz çok çok mutlu olurum, saygılarım ile kırımsız uçuşlar dilerim..

En son mikailbaran tarafından 3/1/2016, 07:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   2/1/2016, 23:40

FsX kullanan painter arkadaşlarımız mesajınızı okuyunca bu ricanızı (FsX-Default A321 uçağı) yerine getirebilirler hocam. Sabırla beklememiz gerekiyor. Saygılar.
mikailbaran
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   3/1/2016, 07:20

İnşallah hocam, heyecan ve sabır ile beklemedeyim, saygılar.
mikailbaran
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   5/1/2016, 12:25

pilot demiş ki:
FsX kullanan painter arkadaşlarımız mesajınızı okuyunca bu ricanızı (FsX-Default A321 uçağı) yerine getirebilirler hocam. Sabırla beklememiz gerekiyor. Saygılar.

Hocam yapan olmayacak galiba, ümitlendik boştan boşa.. üzgün
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   5/1/2016, 14:36

3 günde pes mi ettiniz? Eskisi kadar boyayan kalmadı, olanların en iyilerinden birisi de askerde. Biraz sabredin lütfen.
mikailbaran
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   5/1/2016, 15:29

emredersiniz hocam, söylemiştim, sabırsızca ve heyecanla bekliyorum, çünki çok seviyorum atlasglobal'ı. saygılar.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   6/1/2016, 01:55

Ünsal Satar hocam ŞU AN itibarı ile sitemizde online görülüyor. Kendisinden rica ediyoruz bu boyama için imkânı ve zamanı varsa boyayabilir. Lütfen beklemede kalın mikail hocam.
Ünsal hocama şimdiden teşekkür ederiz. Bravo!
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   6/1/2016, 12:35

Dün bende Ünsal hocama facebook dan mesaj attım  bana gecen mart ayında mesaj atmış siteyi bulamıyorum diye bende iş güç olduğu için göremedim, dün fark ettim, hani nerede sıkıntı var halledelin diye; ama Pilot hocam online olduğunu yazmış inanının çok sevindim. O halde sıkıntı yok demekdir.Kendisine Tel. verdim ki bana ulaşsın diye çünki bende sabırsızlıkla bekliyorum, hatta 2 adet A320 de boyalı geldi, ondanda yapabilir sanıyorum Sevgiler, Saygılar.

TC-AGO  ve TC-AGU  A320-232 Atlasglobal biri TAM airways Brezilya'dan diğeri METROJET'den Rusya'dan kiralandı.

ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   6/1/2016, 17:01

Pazar günü müsait olabilirsem söz, boyama bende Bravo!
mikailbaran
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   6/1/2016, 19:49

ünal hocam geldi ise sıkıntı yok, dediginiz gibi, ünal hocamızın emeklerini asla inkar edemeyiz, saygılarımı arz eder başarılarının devamını diliyorum.. Bravo!
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   6/1/2016, 22:51

ünsal_satar demiş ki:
Pazar günü müsait olabilirsem söz, boyama bende Bravo!

Ünsal'cım döndüğüne çok sevindim, İşlerinin yoğun olduğunu biliyorum, müsait olduğun zaman ilgilenirsen çok sevinecez, boyama için kaynak veya bilgi istersen sana yardım edebiliriz.Kolay gelsin.Sevgiler,Saygılar.

NOT: Uçakları Project Airbus'a yaparsan hem FSX de hende FS2004 de kullanabiliriz.

En son Erdinç TURKAN tarafından 7/1/2016, 12:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   7/1/2016, 00:02

Hem Ünsal hocama hem de Erdinç hocama ilgileri ve yardımları için çok teşekkür ederim. Artı'larınız geldi +thanks
Erdinç hocamın da değindiği gibi; FsX'in haricinde bir de "Project Airbus" tan Fs2004 için de boyayabilirseniz inanın müteşekkir olacağız.
Teşekkürler ve kolay gelsin Ünsal hocam. Yardım gerekirse hiç çekinmeyin. Bravo!  Saygılar.

En son pilot tarafından 7/1/2016, 23:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   7/1/2016, 12:40

Yavaş Yavaş ilerliyorum vallahi unutmuşum boyamayı hocalarım ama yaptıkça aklıma geliyo hemen kahkaha

Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   7/1/2016, 13:01

ünsal_satar demiş ki:
Yavaş Yavaş ilerliyorum vallahi unutmuşum boyamayı hocalarım ama yaptıkça aklıma geliyo hemen kahkaha

Ünsal'cım kolay gelsin bu ne hız, inan sana yetişemiyoruz, a321 in arkasından a320 de bekliyoruz....)))))  kahkaha kahkaha kahkaha
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   9/1/2016, 16:38

İsteğiniz boyanmıştır alttaki linkten indirebilirsiniz

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   10/1/2016, 01:58

Tekrar teşekkürler Ünsal hocam. Bravo!
Güzel bir boyama olmuş, ellerinize gözlerinize ağlık.
Gültekin ÖZKAN
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   13/1/2016, 21:12

burdan inmiyor hocam..
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   13/1/2016, 22:33

Gültekin ÖZKAN demiş ki:
burdan inmiyor hocam..
Gültekin hocam, şu sayfamızdaki [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]  paylaşım konusunda download linki var, oradan indirmeniz gerekiyor. Saygılar.
gokselserdar
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   1/2/2016, 16:20

Güzel olmuş, teşekkürler!
anvarbeg
INACTIVE

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   4/7/2016, 01:51

Erdinç TURKAN demiş ki:
ünsal_satar demiş ki:

Ünsal'cım kolay gelsin bu ne hız, inan sana yetişemiyoruz, a321 in arkasından a320 de bekliyoruz....)))))  kahkaha kahkaha kahkaha
hocam fsx lınkını gonderırmısınız çok çok guzel olmuş
anvarbeg
INACTIVE

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   4/7/2016, 01:52

hava traffık kımde var lınkelı varsa yardamcı olabılırmısınız FSX
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   5/7/2016, 00:36

anvarbeg demiş ki:

hocam fsx lınkını gonderırmısınız çok çok guzel olmuş

ünsal_satar demiş ki:

İsteğiniz boyanmıştır alttaki linkten indirebilirsiniz

Verdiğim alıntı cevaptaki sayfamızın linkine tıklayın.
Açılan sayfadaki resimlerin altında  "VAPS-DOWNLOAD" resminin altındaki "box.com" linkine tıkladığınızda FsX için bu boyamayı indirebilirsiniz.

Kolay gelsin.

anvarbeg demiş ki:
hava traffık kımde var lınkelı varsa yardamcı olabılırmısınız FSX

"Hava Trafik" sözünden anlatmak istediğiniz "AI-Trafik" mi hocam?..
Şayet "AI Traffic" dosyalarını arıyorsanız şu sayfamıza bakabilirsiniz:

-
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   5/7/2016, 22:40

Bundan birkaç ay önce Ünsal hocam'la son olarak facebook da görüşdük kendisinden Project airbus uçağına Atlasglobal yapmasını rica ettim, bana artık bu işlere zamanı olmadığını, ve boyama programlarının tamamının PC den silindiğini yazdı, kendisine bu konuda yardımcı olmak istedim, ama neyazık ki beni facebook da arkadaşlığından çıkardı, artık hiçbir şekilde benimle görüşmüyor.Bu projede ne yazıkki bitti. Çok istedim Atlasglobal uçağını, ama bir türlü yapan olmadı, uzun zaman oldu tam 1 yıl halâ yapan yok. Ünsal'da default A321 e yapınca sadece FSX olanlar kullanabiliyor. Çok üzülüyorum, birçok arkadaşıma rica ettim, onlarda yapmadılar çünki onlarda üçretli uçakları boyadılar, onlarda FSX de kullanılıyor.Artık ümidimi yitirdim,sineye çektim.Şeytan dürtüyor, FSX e geç diyor, onada cesaret edemiyorum.Neyse vaktinizi aldıysam özürdilerim. Herkeze Sevgiler,Saygılar.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   6/7/2016, 23:21

Sakın ha hocam, bir uçak için FsX'e geçmek?...Aklınızdan bile geçirmeyin!.
Yeter ki isteyin hocam. Elimdeki LTAD senaryosuna ara verebilir, bu uçağı inceleyip, araştırıp hem Fs9 için, hem de FsX'te kullanılabilir boyamayı yapabilirim sanırım.
LTAD'ta da ne çok bina varmış arkadaş, günde 2-3 hangar (materyal) yapmama rağmen halâ bitiremedim Gmax çizimlerini. Son günlerde çizimlerden ikrah gelmişti ki, neyse bayram münasabetiyle çizimlere ara verip biraz rahatladım.
Uzun süreden beri uçak ta boyamıyordum. Hem benim için çizimlere ara vererek bir değişikklik olur, elim açılır boyamaya...Yalnız FsX için olan boyamadaki texturelerden desen ve çizimleri keserek başka bir yapımcının texturelerine de aktarabilirim umarım.
Hangi yapımcının A321'ine boyanmasını isterseniz Erdinç hocam?..Bana bırakırsanız, inceleyip, FsXten kesilecek boyama parçaları hangisine uyarsa ona yapalım derim.

Saygılar, sevgiler.
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   7/7/2016, 10:11

pilot demiş ki:
Sakın ha hocam, bir uçak için FsX'e geçmek?...Aklınızdan bile geçirmeyin!.
Yeter ki isteyin hocam. Elimdeki LTAD senaryosuna ara verebilir, bu uçağı inceleyip, araştırıp hem Fs9 için, hem de FsX'te kullanılabilir boyamayı yapabilirim sanırım.
LTAD'ta da ne çok bina varmış arkadaş, günde 2-3 hangar (materyal) yapmama rağmen halâ bitiremedim Gmax çizimlerini. Son günlerde çizimlerden ikrah gelmişti ki, neyse bayram münasabetiyle çizimlere ara verip biraz rahatladım.
Uzun süreden beri uçak ta boyamıyordum. Hem benim için çizimlere ara vererek bir değişikklik olur, elim açılır boyamaya...Yalnız FsX için olan boyamadaki texturelerden desen ve çizimleri keserek başka bir yapımcının texturelerine de aktarabilirim umarım.
Hangi yapımcının A321'ine boyanmasını isterseniz Erdinç hocam?..Bana bırakırsanız, inceleyip, FsXten kesilecek boyama parçaları hangisine uyarsa ona yapalım derim.

Saygılar, sevgiler.

Pilot hocam, göstermiş olduğunuz ilgiye, yürekten teşekkür ederim, ben Project Airbus'ı modeleme olarak daha doğru buluyorum,size zor olurmu bilemiyorum, çok denedim yapamadım, sanıyorum Atlasglobal A319 eklemişdim, size bir nebze yardımcı olur diye düşünüyorum, bize scenerylerde lâzım lütfen sizden ricam LTAD a devam ederseniz, ben daha çok mutlu olurum, ayrıca avsimde deniz uçaklarının yanaşacağı FSX scenery liman vermiş link ve resimleri ekliyorum.İncelerseniz sevinirim.Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.Sevgiler,Saygılar.

Atlasglobal A319 link, NOT: Uçakdaki kırmızı renk bana göre yanlış yapılmış gibi geldi.

FSX liman link,

Sponsored content

MesajKonu: Geri: [Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321   

[Rica-İstek ]Fsx Atlasglobal Default a321
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki