AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

[İstek - Rica] Flightsimlabs Concorde THY Kaplaması

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Koray41
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: [İstek - Rica] Flightsimlabs Concorde THY Kaplaması   9/1/2015, 13:27

Merhaba arkadaşlar,

İnternette baya araştırma yaptım. Ancak FSlabs Concorde için THY kaplaması bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş olursa çok sevinirim.

Bu bebeği hep THY kaplaması ile uçurmak istemişimdir. Şimdiden teşekkürler.
MURAT OK
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: [İstek - Rica] Flightsimlabs Concorde THY Kaplaması   9/1/2015, 14:02

Koray hocam boyama istediğiniz uçağın bir kaç tane resmini eklerseniz boyama yapan arkadaşlarımıza yardımcı olacaktır.

Saygılar...
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İstek - Rica] Flightsimlabs Concorde THY Kaplaması   9/1/2015, 15:01

Concorde için THY boyaması resmi mi? Hayali boyama olur o Murat hocam. THY filosunda, o süpersonik uçak, hiçbir zaman bulunmadı.

Kolay gelsin Koray hocam size de. Boyama kiti lazım arkadaşlara muhtemelen.
Koray41
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [İstek - Rica] Flightsimlabs Concorde THY Kaplaması   10/1/2015, 00:29

Murat hocam, muhtemelen hangi tip bir kaplama istediğimi kastettiniz. Hayali olacağı için güncel THY livery tercihimdir.

Özgür hocam, teşekkürler. Bir arkadaşımız kaplamayı yapmaya karar verirse texture gönderebilirim.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [İstek - Rica] Flightsimlabs Concorde THY Kaplaması   10/1/2015, 01:00

Merhaba Koray hocam. Cevap yazan arkadaşlara şahsınızda teşekkür ederim.
"FSlabs" firmasının modelini tasarladığı bu uçak maalesef painter (boyama yapan) arkadaşlarda olduğunu sanmıyorum. Bir de bu firmanın dosyaları ücretli ise paylaşımına da burada maalesef izin verilmiyor. Uçağın bütün dosyaları FULL halinde boyama yapacak arkaşımızın elinde olması gerekir. Çünkü boyama aşamasında zaman zaman uçağın kaplamasının testleri yapılacaktır. O yüzden boyama yapacağını burada açıklayacak arkadaşa uçağın bütün dosyalarını (şayet ÜCRETSİZ ise) göndermeniz gerekebilir.
Ayrıca siz FsX kullandığınızdan sanırım FsX için yapılmasını rica ediyorsunuz?.
Malumunuz üzere ve belirtildiği üzere, böyle bir uçak Türk Hava Yollarında hiç olmadığı için dediğiniz gibi THY'nin en son güncel boyamalardan biri buna adapte edilebilir. Umarım uçak ücretsizdir.  
Saygılarımızla.

NOT: Boyama yapan painterlerimizden cevap gelmesi için biraz beklememiz lazım hocam.
Koray41
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [İstek - Rica] Flightsimlabs Concorde THY Kaplaması   10/1/2015, 01:25

Pilot hocam açıklayıcı cevabınız için teşekkürler. Model ücretlidir. Umarım painter arkadaşlarımızdan birinde model vardır.
MURAT OK
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: [İstek - Rica] Flightsimlabs Concorde THY Kaplaması   10/1/2015, 17:55

Koray41 demiş ki:
Murat hocam, muhtemelen hangi tip bir kaplama istediğimi kastettiniz. Hayali olacağı için güncel THY livery tercihimdir.

Özgür hocam, teşekkürler. Bir arkadaşımız kaplamayı yapmaya karar verirse texture gönderebilirim.

Evet Koray hocam ben onu kastetmiştim ama cuma günü cevap yazamadım işlerim bir anda yoğunlaştı bu günde akşama kadar kursum vardı ancak fırsat bulabildim.
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR

MesajKonu: Geri: [İstek - Rica] Flightsimlabs Concorde THY Kaplaması   22/1/2015, 11:42

Texture dosyasını gönderirseniz halledebilirim Koray hocam
Koray41
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [İstek - Rica] Flightsimlabs Concorde THY Kaplaması   25/1/2015, 17:52

İlginiz için çok teşekkürler Mustafa kaptanım. Birkaç gündür bu hafta sonu sınavlarım olduğu için düzenli takip edemedim siteyi. Özelden mesaj gönderdim. Bitirince site üzerinden paylaşırsanız sevinirim.
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR

MesajKonu: Geri: [İstek - Rica] Flightsimlabs Concorde THY Kaplaması   25/1/2015, 21:46

Tamamdir aldim dosyayi hocam fakat su anda telefondan giriyorum. Bilgisayar yanimda degil. Eve 6 Subatta donecegim. Yani boyamayi en erken 6 Subatta gonderebilirim hocam
Koray41
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [İstek - Rica] Flightsimlabs Concorde THY Kaplaması   25/1/2015, 22:04

Zaman konusunda hiçbir problem yok Mustafa kaptanım, ne zaman hazır olursa upload edersiniz. Tekrardan teşekkürler, konuyla ilgilenmeniz bile beni ziyadesiyle mutlu etti.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: [İstek - Rica] Flightsimlabs Concorde THY Kaplaması   

[İstek - Rica] Flightsimlabs Concorde THY Kaplaması
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası