AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )

Paylaş | 

Gerçek bir pilot için dinamikleri gerçekçi bir uçak ve joystick tavsiyesi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
efe00
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Gerçek bir pilot için dinamikleri gerçekçi bir uçak ve joystick tavsiyesi   13/8/2014, 18:43

Hocalarım soruma acilen cevap verirseniz çok sevinirim. Çünkü tanıdığım bir pilot adayı var ve 1-2 gün sonra bir aksilik olmazsa inşallah simulator sınavına girecek. Ve bunun için çalışması gerek. Soruma geleyim. Bu pilot için gerçekçi bir uçak var mi? Gerçekçiden kastım grafik değil  dinamik.  Veya FS içinde bir ayar. Ve maksimum 100-120 civarı bir joystick mumkunse force feedback olsun,  olmasa da olur ve gerçekçi olsun.

Birde Istanbul a gidip bir defaya mahsus simulatore bindi ve şunu söyledi: "Bu simulator gerçek uçaktan çok farklı kontroller çok sert, bir yandan lovyeyi çekmeye çalışıyorum, bir yandan adamlara ingilizce cevaplar vermeye çalışıyorum çok zor yani." Dedi. Yani sert bir şey olursa çok daha iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim. Ve tekrar acil olduğunu belirtirim kahkaha
MURAT OK
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: Gerçek bir pilot için dinamikleri gerçekçi bir uçak ve joystick tavsiyesi   14/8/2014, 07:15

Efe hocam sınava girecek olan tanıdığınız FS de en hassas ayarda ve uçuşlarını  Boeing  ve Airbus  uçaklarında  yapsın sınavlar genelde bu uçaklarda yapılıyormuş.Tanıdığınız bu uçaklara yoğunlaşsın ve bunun dışında benim aklıma başka bir şey gelmiyor şimdiden başarılar.

Gerçek bir pilot için dinamikleri gerçekçi bir uçak ve joystick tavsiyesi
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası