VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Yeni bir joystick alacağım Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Yeni bir joystick alacağım

5 posters
YazarMesaj
resul-36
Pilot-2

Pilot-2
resul-36

Yeni bir joystick alacağım Empty
MesajKonu: Yeni bir joystick alacağım   Yeni bir joystick alacağım EmptyCuma 02 Mayıs 2014, 14:41

Merhaba hocalarım 1 hafta içerisinde yeni bir joystick almayı planlıyorum.Şu ana kadar en çok beğendiğim logitech 3d extreme pro. İzlediğim videolarda aynı joystick içerisinde rudder, throttle, gibi özellikler mevcut ve 8 tane tuşu var fiyatıda 100 lira sizce nasıl? Benim çok hoşuma gitti. Birde sizce bunun için 100 lira fazlamı? daha ucuz bir yerden bulabilirmiyim teknosada 100 lira idi.
mercan
Pilot-2

Pilot-2
mercan

MesajKonu: Geri: Yeni bir joystick alacağım   Yeni bir joystick alacağım EmptyCuma 02 Mayıs 2014, 15:12

Hocam merhaba, ben de logitech 3d extreme pro kullanıyorum ama o kadar da memnun değilim. Alacaksan güzel bir şey al daha profesyonel. Saitek'lere bak ama biraz tuzlu göz_kırpma . Joystick 180 derece dönen olursa daha güzel olur.  göz_kırpma 
MURAT OK
ADMIN

ADMIN
MURAT OK

MesajKonu: Geri: Yeni bir joystick alacağım   Yeni bir joystick alacağım EmptyCuma 02 Mayıs 2014, 15:24

Resul hocam istediğiniz özellikteki joystick aşağıdaki adreste var fiyatı da uygun teknosa ve diğer elektronik mağazalarına göre ucuz.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
resul-36
Pilot-2

Pilot-2
resul-36

MesajKonu: Geri: Yeni bir joystick alacağım   Yeni bir joystick alacağım EmptyCuma 02 Mayıs 2014, 17:20

Çok saolun hocam mercan hocam sizin dediklerinizede baktım ama onlar biraz tuzlu  kahkaha benim bütçem 100 lira bu fiyatı geçemez malesef
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Yeni bir joystick alacağım   Yeni bir joystick alacağım EmptyCuma 02 Mayıs 2014, 19:32

Ben logitech extreme 3d pro kullanıyorum gayet de memnunum tavsiye ederim.Ayrıca 180 derece dönmesine gerek yok hassasiyeti yeterli zaten.Eğer isterseniz ayarlardan hassasiyetini arttırabilirsiniz.
resul-36
Pilot-2

Pilot-2
resul-36

MesajKonu: Geri: Yeni bir joystick alacağım   Yeni bir joystick alacağım EmptyC.tesi 03 Mayıs 2014, 10:21

saolun tamer hocam aldığımda mutlaka yardım isteyeceğim henüz acemiyim çünkü joystick konusunda :)
Emin Yilmaz
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Emin Yilmaz

MesajKonu: Geri: Yeni bir joystick alacağım   Yeni bir joystick alacağım EmptyPtsi 05 Mayıs 2014, 19:45

Saitek cyborg guzel hocam,  rudder, throttle hepsi var.

Yeni bir joystick alacağım Flight-simulator-and-joysticksaitek-cyborg-x-flight-stick-now-available-7mpptvwl
resul-36
Pilot-2

Pilot-2
resul-36

MesajKonu: Geri: Yeni bir joystick alacağım   Yeni bir joystick alacağım EmptyPtsi 05 Mayıs 2014, 20:31

hocam onada bakabilirim ancak fiyatta önemli yani en fazla 100 lira olabilir birde hocam acaba logitech 3d extreme proyu nerede biraz daha ucuz bulabilirim?
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Yeni bir joystick alacağım   Yeni bir joystick alacağım EmptyPtsi 05 Mayıs 2014, 20:58

Teknosada daha pahalı oluyor Resul hocam.Vatanbilgisayar yada gold da bulabilirsiniz.
resul-36
Pilot-2

Pilot-2
resul-36

MesajKonu: Geri: Yeni bir joystick alacağım   Yeni bir joystick alacağım EmptySalı 06 Mayıs 2014, 14:32

çok saolun hocam oralarda alacağım o zaman.

Yeni bir joystick alacağım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Joystick için Önerileriniz
» Flight Yoke Alacağım Biraz Bilgilendirirmisiniz?
» FSX için joystick?
» Joystick sorunu
» Joystick'im Sapıttı