VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
PMDG 747-400 .dll hataları. Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

PMDG 747-400 .dll hataları.

3 posters
YazarMesaj
Ersin Akbulut
Pilot-3

Pilot-3
Ersin Akbulut

PMDG 747-400 .dll hataları. Empty
MesajKonu: PMDG 747-400 .dll hataları.   PMDG 747-400 .dll hataları. EmptyPaz 17 Kas. 2013, 20:14

Arkadaşlar ve hocalarım hepinize iyi akşamlar,
Dün akşam pmdg 747 uçağını kurdum ancak önce spoiler ve flap sorunu çıktı onu internetten araştırarak çözdüm bu seferde uçağı seçtiğimde 3 adet hata alıyorum;
PMDG_747400_main.dll cannot find PMDGOptions.dll
PMDG_747400_ACS.dll cannot find PMDGOptions.dll
PMDG_747400_overhead.dll cannot find PMDGOptions.dll
konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok iyi olur internette birçok konu var bu sorun hakkında ancak İngilizce olduğu için muhtemelen uygulamada yanlış yaptığım yerler vardır.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: PMDG 747-400 .dll hataları.   PMDG 747-400 .dll hataları. EmptyPaz 17 Kas. 2013, 21:47

Ersin hocam merhaba,
yazmış olduğunuz dosyaların, bulunmadığını ve eksik olduğunu söylüyor hata mesajı.Yüklemeyi tekrardan yapmanızı öneririm.Gerçi antivirüs programı kullanıyorsanız, virüs olarak algılayıp silmiş olabilir.Muhtemelen bu dosyaların Modules(eğer var ise çünkü fs9 da modules diye geçiyor) klasöründe olması gerekiyor veya PMDG nin klasörünün içinde bir yerde(aircraft klasörü içinde değil).
Ersin Akbulut
Pilot-3

Pilot-3
Ersin Akbulut

MesajKonu: Geri: PMDG 747-400 .dll hataları.   PMDG 747-400 .dll hataları. EmptyPaz 17 Kas. 2013, 23:02

Hocam dediğiniz gibi fsx'de PMDG klasörünün içinde yanlış hatırlamıyorsam dlls dosyasının içindeydi bu dll'ler internetten araştırdığım kadarıyla fsx.cfg'nin olduğu konumda dll.xml adında bir belge varmış ve ondan düzeltme yapmak gerekiyormuş ancak nasıl düzeltme yapılacağını çözemedim.
Ayrıca ilginiz için teşekkür ederim.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: PMDG 747-400 .dll hataları.   PMDG 747-400 .dll hataları. EmptyPtsi 18 Kas. 2013, 00:22

Ersin hocam, XML dosyalarını sadece açmak için; sağ-tık/"Notpad" i işaretleyip, sürekli bununla aç!, yapacağınızı söyleyebilrim. Bunun dışında "dll.xml" dosyasının FsX için (hataları için) nasıl ve nerelerde düzenleme yapılacağını bilemiyorum. Geçmiş olsun, kolay gelsin.
Ersin Akbulut
Pilot-3

Pilot-3
Ersin Akbulut

MesajKonu: Geri: PMDG 747-400 .dll hataları.   PMDG 747-400 .dll hataları. EmptyPtsi 18 Kas. 2013, 19:34

Teşekkür ederim hocam yardımlarınız için teşekkürler. :)

PMDG 747-400 .dll hataları.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Meydanda Obje Hataları ve Kaybolan Pist
» Yeni Pmdg vc, eski Fs9-PMDG'ye uyar mı?.
» pmdg 777
» PMDG 747
» PMDG ne demek