AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

[İSTEK] FS9 İFLY Pegasus Boeing 737-800 için TC-AAS boyaması

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Mücahit61
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: [İSTEK] FS9 İFLY Pegasus Boeing 737-800 için TC-AAS boyaması   12/10/2013, 19:08

Merhaba arkadaşlar ve sayın hocalarım. Sizlerden bir boyama istiyorum Fs9, İFLY için Pegasus boeing 737-800 uçağının TC-ASS ''Dilara'' uçağının boyamasını istiyorum. Forumda aradım fakat herhangi bir sonuca varamadım. Forumda benim istediğim boyama var fakat tescil numarası farklı inşallah kolay birşeydir bunu yapmak çünkü 13 Ekim gecesine kadar elimde olması gerekiyorda. Eğer yapabilecek hocalarımız abilerimiz kardeşlerimiz varsa onlara minnettar olacağım. Gerçekten benim için önemli bir şey bu şimdiden herkese çok teşekkürler. :)

Uçağın resmini de paylaşmak isterim.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son Mücahit61 tarafından 12/10/2013, 19:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Harf düzeltmeleri.)
Mücahit61
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FS9 İFLY Pegasus Boeing 737-800 için TC-AAS boyaması   14/10/2013, 09:20

Neyse artık bundan sonra kullanamıyacağım boyama olsa bile :D Tekrardan teşekkürler herkese.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FS9 İFLY Pegasus Boeing 737-800 için TC-AAS boyaması   14/10/2013, 10:06

Mucahit hocam hemen pes etmeyin.Bekleyiverin belki painter arkadaslarimiz konuyu farketmemislerdir veya vakit bulamiyor olabilirler.
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FS9 İFLY Pegasus Boeing 737-800 için TC-AAS boyaması   14/10/2013, 10:52

Bir gün vakitte yetişecek bir şey değilmiş zaten, üzüldüm adınıza.
Sevgiler.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FS9 İFLY Pegasus Boeing 737-800 için TC-AAS boyaması   

[İSTEK] FS9 İFLY Pegasus Boeing 737-800 için TC-AAS boyaması
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası