AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

[İSTEK] FSX POSKY 777-200ER İçin Nordwind Airlines

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
BurakOZ
WEB-Researcher

WEB-Researcher

MesajKonu: [İSTEK] FSX POSKY 777-200ER İçin Nordwind Airlines    9/10/2013, 14:37

Merhaba,

Araştırdım POSKY 777-200ER FSX versiyonu için Nordwind Airlines boyaması bulamadım. Boyama bilen arkadaşlardan ricam POSKY 777-200ER FSX için Nordwind Airlines boyaması yaparlarsa sevinirim.

Uçak Bilgileri;
Havayolu: Nordwind Airlines
Tipi        :Boeing 777-21B(ER)
Tescil     :VP-BJB

Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FSX POSKY 777-200ER İçin Nordwind Airlines    9/10/2013, 14:43

Kolay aslında en fazla 2 saat sürer ama WOAİ boyamaları daha bitmediği için boyayamayacağım.
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FSX POSKY 777-200ER İçin Nordwind Airlines    9/10/2013, 15:00

Boyama bendedir kimse elleşmesin kahkaha  Sonunda bi istek geldi B.u.r.a.k kaptanım boyama isteğini not aldım 2-3 gün içinde bitirip paylaşırım

Pas tutmuştum iyi gelecek bu boyama bana, boya kovalarımla fırçalarımı rafdan çıkartıyım tozlanmıştı zaten kullanmaya kullanmaya, tekrar teşekkür ederim B.u.r.a.k kaptan İşte_BU!

En son ünsal_satar tarafından 9/10/2013, 15:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BurakOZ
WEB-Researcher

WEB-Researcher

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FSX POSKY 777-200ER İçin Nordwind Airlines    9/10/2013, 15:02

Mustafa Adlin hocam, sağlık olsun. WOAI boyamalarınızda başarılar ve kolaylıklar dilerim.

ünsal_satar hocam, şimdiden teşekkür eder, kolaylıklar dilerim.
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FSX POSKY 777-200ER İçin Nordwind Airlines    9/10/2013, 16:18

Kolay gelsin Ünsal hocam
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FSX POSKY 777-200ER İçin Nordwind Airlines    9/10/2013, 16:37

Ünsal'cım ihale sende kaldı, kolay gelsin.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FSX POSKY 777-200ER İçin Nordwind Airlines    9/10/2013, 16:52

Kolay gelsin Ünsal hocam. Önce arkana bir yaslan ve şöööle iyice bir gerin!. Sonra gözlerini ovuştur, kalk bi de çay iç. kahkaha Boyaların da kuruduysa göndereyim.
Ünsal hocam, sırt boyaklasının eğriliğine kolaylık açısından size bir sır vereyim; "Hayali Boyamalar/ VAPS boyamaları sayfasındaki en ALTTAKİ  "eski VAPS Boyamaları" (2009-2010) konusunda bizim eski-VAPS boyamasındaki deseni kes yapıştır, işi bitir. Aynı bizim bir önceki eski-VAPS boyamasının aynısı.. göz_kırpma  Bir yardımımız da olsun de mi?..
Bu arada mesajının en altında "1 kere değiştirilmiştir!" yazıyor. Sanırım "B.u.r.a.k"  isminin yerine geçen Vaps'ı düzenledin ?. kahkaha  göz_kırpma

Bölüm: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FSX POSKY 777-200ER İçin Nordwind Airlines    9/10/2013, 22:10

Kolay gelsin dilekleriniz için teşekkür ederim hocalarım

Boyalarım daha kurumamış Pilot hocam kahkaha
Yardımlarınız için de teşekkür ederim hocam, bizim VAPS kadar çizginin eğriliği yok gibi ama genede faydalanabilirim belli olmaz

Evet bu arada B.u.r.a.k kaptanın ismini yazarken dedim yanlış yazdım herhalde vaps yazmışız ne alaka diyerek ama sonradan düştü jeton yasaklı isimlerden, ya B.u.r.a.k hocam ismini değiştirsin yada yasaklı isimlerden kalksın bence kahkaha Allahtan moderatörüzde hatamızı düzeltebildik kahkaha
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FSX POSKY 777-200ER İçin Nordwind Airlines    11/10/2013, 17:08

B.u.r.a.k Kaptanım isteğiniz tarafımdan boyanmış olup ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmuştur heyt! 
Aşşağıda linki paylaştım biraz geç oldu ama güzel oldu kahkaha

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sponsored content

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FSX POSKY 777-200ER İçin Nordwind Airlines    Bugün 09:45

[İSTEK] FSX POSKY 777-200ER İçin Nordwind Airlines
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası