VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Fsinn ''SET'' Butonu ve ''Chat'' Butonu Problemi'nin Çözümü! Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Fsinn ''SET'' Butonu ve ''Chat'' Butonu Problemi'nin Çözümü!

2 posters
YazarMesaj
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

Fsinn ''SET'' Butonu ve ''Chat'' Butonu Problemi'nin Çözümü! Empty
MesajKonu: Fsinn ''SET'' Butonu ve ''Chat'' Butonu Problemi'nin Çözümü!   Fsinn ''SET'' Butonu ve ''Chat'' Butonu Problemi'nin Çözümü! EmptyC.tesi 28 Eyl. 2013, 18:21

Merhaba, Windows 8 Pro 64bit kurdum bilgisayarıma.Simülatörde SET butonuna tıkladığımda, resimdeki hatayı alıyorum.FSİNN UI yı yönetici olarak çalıştıra tıklayıp, Chat butonuna tıkladım ve burada herhangi bir problem yok ancak Set butonuna tıklayınca bu hatayı alıyorum ve otomatik kapanıyor Fsinn.Kullanıcı ebeveyn denetim ayarlarını tamamen kapattım.Yönetici olarak çalıştırmayı denedim.3 gündür bunu çözemedim.Bilgisayarın güncelleştirmeleri eksiksiz kurulu(Framenetwork+ C++ yazılımı+Driverlar kurulu) Son çare olarak sizlerden yardım istemek zorunda kaldım.Artık beni aştığından pes ettim.İnşallah düzelir tek umudum sizlersiniz.Vatsim'in şuan VAtsim Pilot Client adlı yazılımı geliştiriliyor yayınlandığında onu kullanacağım.VPC yayınlanana kadar Fsinn'e devam.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
---------------------------------------------------------------------------------------------
Fsinn ''Chat'' Butonu Problemi'nin Çözümü;

1. Fs i çalıştırın(Fsinn ile birlikte gelen Aı bridge ve gerekli bileşenler otomatik çalışacaktır)
2. SET butonuna tıklayın.Hata mesajı verecektir gelen hata mesajını ok diyip kapatın.
3. Simülatör ve Fsinn açıkken tüm pencereleri simge durumuna(Simülatör çalışacak) getirip, C:/Program Files x86/FSDT/Control Panel konumundaki FSDTCP dosyasına sağ tıklayıp, Yönetici olarak çalıştır a tıklayın.FSinn kontrol panelden ''SET'' butonuna tıklayın ve problem çözülmüştür.
------------------------------------------------------------------------------------------
''Chat'' Butonu Açılma Problemi Yaşayanlar Olursa Şu Adımı Uygulasınlar,
1. Başlat Menüsünde Arama Motorundan Fsinn UI dosyasını bulun ve sağ tıklayıp, Yönetici olarak Çalıştır diyin.Control Panel menüsü açılacak, Chat butonuna bir defa tıklayın ve kapatın artık problem giderilmiştir.

Hayırlı uğurlu olsun, Emniyetli Uçuşlar!

En son Tamer Öztürk tarafından Paz 29 Eyl. 2013, 20:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: Fsinn ''SET'' Butonu ve ''Chat'' Butonu Problemi'nin Çözümü!   Fsinn ''SET'' Butonu ve ''Chat'' Butonu Problemi'nin Çözümü! EmptyC.tesi 28 Eyl. 2013, 20:23

Windows 8 kuranlar böyle sorunlar yaşıyabiliyor Tamer hocam bunu halledince başka sorunlar çıkacaktır muhtemelen, acele etmeseydiniz keşke.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Fsinn ''SET'' Butonu ve ''Chat'' Butonu Problemi'nin Çözümü!   Fsinn ''SET'' Butonu ve ''Chat'' Butonu Problemi'nin Çözümü! EmptyC.tesi 28 Eyl. 2013, 20:29

Bunun disinda herhangi bir problem yok simdilik.Windows7 den cok cok iyi.Olmazsa Squawkbox deneyecegim.Aklima baska birsey gelmiyor.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Fsinn ''SET'' Butonu ve ''Chat'' Butonu Problemi'nin Çözümü!   Fsinn ''SET'' Butonu ve ''Chat'' Butonu Problemi'nin Çözümü! EmptyPaz 29 Eyl. 2013, 20:50

Problem çözüldü! :heytBe!:  Şuan ne kadar sevindiğimi, tahmin bile edemezsiniz.Yinede Teşekkür ederim Haluk abi(Bazen hocam kelimesini bırakıp abi diyorum) kahkaha

Problemin Çözümü ilk mesaja eklendi!
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: Fsinn ''SET'' Butonu ve ''Chat'' Butonu Problemi'nin Çözümü!   Fsinn ''SET'' Butonu ve ''Chat'' Butonu Problemi'nin Çözümü! EmptyPaz 29 Eyl. 2013, 22:45

Sevindim, Vatsim de görüşürüz artık. :heytBe!:
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Fsinn ''SET'' Butonu ve ''Chat'' Butonu Problemi'nin Çözümü!   Fsinn ''SET'' Butonu ve ''Chat'' Butonu Problemi'nin Çözümü! EmptyPtsi 30 Eyl. 2013, 14:21

Uçuşlar kaldığı yerden devam! Birgün uyarsa birlikte uçuş yapalım Haluk hocam.Kısmet artık kahkaha

Fsinn ''SET'' Butonu ve ''Chat'' Butonu Problemi'nin Çözümü!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fsinn Chat Error Alıyorum.
» FS9 Menüsünden İVAO butonu nasıl kaldırılır?
» Windows 7 ve Fsinn
» FSinn ve AI Model Kurulumu
» Vatsim-Copilot-Fsinn-Yükleme, Kurulum, Konfigurasyon.