VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
[Link İSTEK]; FS kaldırma ve kurulması. Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

[Link İSTEK]; FS kaldırma ve kurulması.

3 posters
YazarMesaj
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

[Link İSTEK]; FS kaldırma ve kurulması. Empty
MesajKonu: [Link İSTEK]; FS kaldırma ve kurulması.   [Link İSTEK]; FS kaldırma ve kurulması. EmptyPaz 08 Eyl. 2013, 00:13

by_izmeil demiş ki:
Merhaba hocam, Sizin fsx veya fs9 ile ilgili temiz kurulum veya temiz kaldırım kelimelerini içeren bir mesajınız vardı, fsx'i temiz kurmak için onu arıyorum ama bulamadım. Zahmet olmazsa linkini gönderebilirmisiniz.
Şimdiden Teşekkürler.
Bu soruya cevap verecek yetenekli ve ESKİ kaptanlarımız var mı acaba?. Bu soruya ben cevap vereceksem, sadece sitede benim olmam gerekir değil mi?. Lütfen arkadaşımıza cevap yazınız arkadaşlar, bu kadar yoğun iş tempomun arasında....
Ayrıca özel mesaj bölümünden FS ile ilgili olmayan sadece özel yaşantı ile ilgili sorular sorulmalı: [b][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/b]

NOT: (Bütün VAPS kaptanlarımıza!..)
----

Fs ile ilgili olan sorunlarınızı (ne olursa olsun) forumlarımızda açıkça ve çekinmeden, utanmadan (vay!, ben bu kadar basit soruyu sorarsam, benimle alay ederler!) diye düşünmeden sorabilir, yardım isteyebilirsiniz. Ne sorunlar olursa olsun, özel mesajdan değil, açıkça forumlarda konu açarak sorulmalıdır. Çekinmenize, sıkılmanıza hiç bir neden yok. Bir neden! çıkarsa, ben onu güzelce! hallederim. Yeterki, Özel Mesajdan Fs sorunlarını yazmayın lütfen!.
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: [Link İSTEK]; FS kaldırma ve kurulması.   [Link İSTEK]; FS kaldırma ve kurulması. EmptyPaz 08 Eyl. 2013, 00:52

Bunu birilerine anlattığımı sanıyorum ama bende bulamadım hocam.
Yöntem basit aslında ama bilmeyince zor tabii.
İlk önce bir kaldırma programı ile (Windows'un programı ilede olabilir) Fsx veya fs9 kaldırıyoruz.
Sonra başlat çalıştıra "Regedit" yazıp çıkan Regedit.exe ya çift tıklayıp açıyoruz. ( Ben şu an açamıyorum bişeyler yazıyor anlamadım sonra bakacağım artık! kahkaha )
Açılan pencerede Microsoft kısımlarında games de olabilir flight simulator x veya fsx, fs9 ibarelerini bulup kaldırıyoruz.
C /deki microsoft games içindeki fsx, fs9 klasörünü de siliyoruz.
Bu kadar.

Kurulum da kolay cd den kuruyoruz bitince şu sıralama ile devam ediyoruz Eğer kurulacaksa ilk önce mesh sonra scenery nin varsa landclass'ı sonra scenery. Settings > scenery library kısmında en alt da mesh onun üstünde land class onun üstünde scenery olacak şekşlde sıralıyoruz.
İçinde mesh olan scenerylerde daha önce o bölgenin mesh ini yüklediyseniz çakışma olabilir birini tercih edeceksiniz artık. Hata yaptıysam affola başım çok ağrıyor. :) Sebebi malum.
Ö.Savaş
Flight Instructor

Flight Instructor
Ö.Savaş

MesajKonu: Geri: [Link İSTEK]; FS kaldırma ve kurulması.   [Link İSTEK]; FS kaldırma ve kurulması. EmptyPaz 08 Eyl. 2013, 00:58

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: [Link İSTEK]; FS kaldırma ve kurulması.   [Link İSTEK]; FS kaldırma ve kurulması. EmptyPaz 08 Eyl. 2013, 01:18

İlginize ve linklerinize teşekkür ederim arkadaşlar.
Haluk hocam, geçmiş olsun . Aynı dert bugün bende de vardı. 2 saat ara ile 4 adet ".......nsForte-1000mgr." içtim, anca kesti. Şu an başım fena değil. Sanırım bu baş ağrılarımız, geçen Pazar günü siz FlyInn'de ben de buradaki "Temizel Köftecisinde" yediğimiz kebaplardan olsa gerek.. kahkaha

Neyse ben linkleri tazeleyeyim: ("FsX kaldırma" konusu VAPS'ta hiç yazılmadı!.)
Yani FsX ile ilgili "Temiz kaldırma" veya "Temiz Kurulum" konuları hiç açılmamıştır.
Alttakilerin hepsi Fs9 içindir:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (Pilot hoca)
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (Haluk hoca)

FsX için "Temiz kaldırma" ve "Temiz kurulum anlatımlarını da lütfen FsX'i iyi tanıyan ve sorunsuz kullanan bir hocamız yaparsa, kaptanlarımız için faydalı olur. Bu konuları en doğru ve en iyi anlatımla yazanın ismi ile FsX bölümüne sabitlenecektir!.

Saygılar.

[Link İSTEK]; FS kaldırma ve kurulması.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Büyük Uçaklar Kaldırma Sorunum
» WOAI - Ana Sayfa (Link)
» [İSTEK] Onur Air A320 TC-OBU
» İstek: FS9 da Karlı dağlarımızı boyayabilirmisiniz?
» [istek] Yeni Zelanda sceneryleri