AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
PAYLAŞ / SHARE
TIME

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
PAYLAŞ / SHARE

Paylaş | 

[İSTEK] FSX Default 747-400 Uçağına Onur Air Boyaması

Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
ataberk001
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FSX Default 747-400 Uçağına Onur Air Boyaması   7/9/2013, 22:27

ÇÖZÜLDÜ İKONU EKLENMİŞTİR. SAYGILAR...
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FSX Default 747-400 Uçağına Onur Air Boyaması   7/9/2013, 22:56

Emeğinize sağlık Çağdaş hocam. Resmi de gördük nihayet kahkaha
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FSX Default 747-400 Uçağına Onur Air Boyaması   7/9/2013, 23:26

Elinize kolunuza sağlık Çağdaş hocam. Kuyruk ta fotoreal olmuş!.. Konuşuyor. kahkaha
kadir yavuzer
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FSX Default 747-400 Uçağına Onur Air Boyaması   15/9/2013, 10:13

merhabalar degerlı hocalarım sımulasyon aılesınde yenıyım yardımlarınıza ıhtıyacım var texture i tam olarak nasıl yuklemelıyım cagdas hocamın yaptıgı onur aır texturesını yuklemek ıstıyorum ama fsx de cıkmıyor tesekurler ler
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FSX Default 747-400 Uçağına Onur Air Boyaması   15/9/2013, 20:50

kadir yavuzer demiş ki:
merhabalar degerlı hocalarım sımulasyon aılesınde yenıyım yardımlarınıza ıhtıyacım var texture i tam olarak nasıl yuklemelıyım cagdas hocamın yaptıgı onur aır texturesını yuklemek ıstıyorum ama fsx de cıkmıyor tesekurler ler
Kadir kaptanım, indirdiğiniz dosyayı rar'dan çıkarın

"Texture.onur" klasörü içerisinde ki bütün dosyaları kopyalayın

Daha sonra Bilgisayarım/Yerel Disk C/Program Files/Microsoft Games/Microsoft Flight Simulator X/SimObjects/Airplanes/b747_400/Texture klsörünü açın ve yapıştır deyin

Yapıştır dedikten sonra "Kopyala ve Değiştir" deyin hepsine

Simülatörümüzü açalım sonra 747-400 modelin White renginde olan boyamasını seçelim

Eğer dediklerimi harfiyen uygularsanız mutlaka çıkacaktır
kadir yavuzer
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FSX Default 747-400 Uçağına Onur Air Boyaması   15/9/2013, 21:33

Ünsal kaptanım oncelikle konuyla ilgilendiginiz icin cok tesekkur ederım dedıgınız gıbı yaptım ve artık bır onur aır offlıne pılotuyum acemılıgımı mazur gorun simulasyon dunyasında yeniyim bilmediklerimizi bılenlerden tecrube edecegız ıyı ucuslar
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FSX Default 747-400 Uçağına Onur Air Boyaması   15/9/2013, 21:59

kadir yavuzer demiş ki:
Ünsal kaptanım oncelikle konuyla ilgilendiginiz icin cok tesekkur ederım dedıgınız gıbı yaptım ve artık bır onur aır offlıne pılotuyum acemılıgımı mazur gorun simulasyon dunyasında yeniyim bilmediklerimizi bılenlerden tecrube edecegız ıyı ucuslar
Rica ederim Kaptanım hiç usanmadan, sıkılmadan, basit, zor demeden aklınızda ki bütün soruları sorun, benim de diğer çok bilgili tecrübeli hocalarım gibi Profesyonelce bilgilerim yok ama bildiğim konularda her zaman yardımcı olurum, bilemediğim konularda da diğer hocalarım yardımcı olur zaten Bravo! 

Ama size tavsiyem yeni başladıysanız küçük uçaklarla temel bilgileri pratik yaparsanız sizin için daha iyi olacaktır göz_kırpma 
kadir yavuzer
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [İSTEK] FSX Default 747-400 Uçağına Onur Air Boyaması   15/9/2013, 22:06

unsal hocam yaklasık 1 yıldır fsx ılgılenıyorum su anda passenger offlıne 75 saat ucus saatım var yavas yavas adım adım ogrenıyoruz sızın degerlı tecrubelerınızle. Genelde default ucaklarla ucuyordum texture olsun ıstedım yakında onlıne ucus yapacagım ama bılmedıgım cok sey var bılgıler ıcın tesekkurler

[İSTEK] FSX Default 747-400 Uçağına Onur Air Boyaması
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2