AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

Yapmayi dusundugunuz ve/veya yapacaginiz boyamalar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer

MesajKonu: Geri: Yapmayi dusundugunuz ve/veya yapacaginiz boyamalar   7/3/2011, 19:33

Bende Pegasus firmasının BEKO reklamlı TC-APU uçağını yapıyorum bilginize.Son demlerindeyim birkaç dosya eklentisinden sonra uçmaya hazır olacak...Eksikleri varsa bu arada belirtirseniz sevinirim...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: Yapmayi dusundugunuz ve/veya yapacaginiz boyamalar   8/3/2011, 00:42

Kolay gelsin hocam. Süper görünüyor..(+) lar geldi.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: Yapmayi dusundugunuz ve/veya yapacaginiz boyamalar   8/3/2011, 00:50

amenathen demiş ki:
Onur Air Wilco A320 boyamaya başlıyorum hocam. Bilginize.
Hüseyin hocam size de kolay gelsin. (+) lar geldi..
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: Yapmayi dusundugunuz ve/veya yapacaginiz boyamalar   18/3/2011, 17:28

Turkish Airlines Yeni A321'lerinden "Sarıyer" isimli uçağı yapıcaktım ve yaptım :D birazdan geliyor...
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: Yapmayi dusundugunuz ve/veya yapacaginiz boyamalar   18/3/2011, 17:39

Teşekkürler hocam. Eline koluna sağlık.(+) lar!..
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: Yapmayi dusundugunuz ve/veya yapacaginiz boyamalar   20/3/2011, 14:32

Kaldı geriye pencere kanat vb. yok etmek :) :

istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer

MesajKonu: Geri: Yapmayi dusundugunuz ve/veya yapacaginiz boyamalar   20/3/2011, 14:48

Hocam bende bu uçak üzerinde çalışma yapmıştım photoreal olarak ancak yayınlamamıştım pek hoşuma gitmediğinden.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: Yapmayi dusundugunuz ve/veya yapacaginiz boyamalar   20/3/2011, 17:27

Aynen!.. Sun-EX: karalama defteri! kahkaha
Bencileyin de... Türk hava taşımacılığında boyaması en berbat bir uçak. Zamana yazık!, Boyaya yazık!, Uçağa yazık' ve bir de bizim gözlerimize yazık!.. kahkaha
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: Yapmayi dusundugunuz ve/veya yapacaginiz boyamalar   21/3/2011, 19:27

Bu çalışmayı bıraktım , yeni bir projem var , TÜRK HAVA YOLLARI GÜNCEL TÜM FİLO yardım edecek biri aranıyor vallahi istanblue arkadaşımla yapsak ne iyi olur :) Ben çalışmalara başlıycam project opensky , ifdg gibi modellerden olucak daha sonra payware lere geçicem :)
istanblue
Vaps Designer

Vaps Designer

MesajKonu: Geri: Yapmayi dusundugunuz ve/veya yapacaginiz boyamalar   21/3/2011, 22:17

Hocam gerçekten yardımcı olmak isterim ama o kadar çok yoğun bir iş tempom varki anlatamam.Yani sizin temponuza yetişemem çok gerilerde kalırım bu seferde olmaz.Ama şöyle söyleyebilirim POSKY modellerde daha başarılıyım.Bana birkaç uçak verin bir uçağı 1-2 saatte çıkarırım.Tabi boş olduğum zamanlarda.Hepten kenarda kalmayada gönlüm razı gelmiyo açıkçası...
memo1998
Co.Master Pilot

Co.Master Pilot

MesajKonu: Geri: Yapmayi dusundugunuz ve/veya yapacaginiz boyamalar   22/3/2011, 14:12

istanblue demiş ki:
Hocam gerçekten yardımcı olmak isterim ama o kadar çok yoğun bir iş tempom varki anlatamam.Yani sizin temponuza yetişemem çok gerilerde kalırım bu seferde olmaz.Ama şöyle söyleyebilirim POSKY modellerde daha başarılıyım.Bana birkaç uçak verin bir uçağı 1-2 saatte çıkarırım.Tabi boş olduğum zamanlarda.Hepten kenarda kalmayada gönlüm razı gelmiyo açıkçası...

Hocam ben 737 lerle 320 serisini yapıyorum , 340,330 u siz alabilirsiniz :) daha sonra 777 yaparız
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: Yapmayi dusundugunuz ve/veya yapacaginiz boyamalar   22/3/2011, 18:14

Değerli Painter arkadaşlarım, yukarıdaki SunExpress Posky B738 uçağı zaten var, onu yapmanıza gerek yok, istiyen arkaşlara ben verebilirim.Saygılar.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Yapmayi dusundugunuz ve/veya yapacaginiz boyamalar   

Yapmayi dusundugunuz ve/veya yapacaginiz boyamalar
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3