AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )

Paylaş | 

[İstek/Rica]THY- A340 Star Alliance(Posky)-FsX için

YazarMesaj
Ersin Akbulut
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: [İstek/Rica]THY- A340 Star Alliance(Posky)-FsX için   29/7/2013, 22:47

Merhaba değerli Painter hocalarım.
Sizden bir uçak boyama konusunda  ricada bulunacağım başlıktada belirttiğim gibi bu uçağı çeşitli sitelerde aradım fakat ya tam buldum sevindim ve link e tıkladım link kırıktı yada etrafta bulamadım son çare olarak sizlerden painter hocalarımdan yardım isteyeceğim boş zamanınızda bu uçağı boyarsanız çok sevineceğim şimdiden kolay gelsin.
Bir kaç ss...
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İstek/Rica]THY- A340 Star Alliance(Posky)-FsX için   29/7/2013, 23:49

Ersin hocam, VAPS'ta daha önce Fs9 için paylaşılmış bir adet bulundu. Ama Wilco için.
Wilco_A340 THY-Star Alliance (Painter: Umut Keskin):
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (Link kırık-tekrar upload istenecek)-Fs9 için ama FsX'e çevrilebilir.

Posky ve FsX için "Web Araştırmacı" arkadaşlarımızdan, internetten bulmalarını rica edebiliriz.
Bulamazsak, Painter arkadaşlarımız mutlaka yardımcı olacaklardır.

ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [İstek/Rica]THY- A340 Star Alliance(Posky)-FsX için   29/7/2013, 23:54

Yarın akşama kadar beklemede kalacam Pilot hocam ve Ersin hocam, eğer olumlu bi cevap gelmezse boyarım göz_kırpma 
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İstek/Rica]THY- A340 Star Alliance(Posky)-FsX için   30/7/2013, 00:00

Tamamdır Ünsal hocam. göz_kırpma :brav: 

"Web Araştırmacıları"!... Omuzlarınıza taktığımız ünvanların hakkını verme zamanı!...
Tatildekilere lâf yok. kahkaha

En son pilot tarafından 30/7/2013, 00:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ersin Akbulut
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: [İstek/Rica]THY- A340 Star Alliance(Posky)-FsX için   30/7/2013, 00:17

Çok teşekkür ederim Şimdiden kolay gelsin  İşte_BU!
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İstek/Rica]THY- A340 Star Alliance(Posky)-FsX için   30/7/2013, 12:32

Sitemizde mevcut gerçek hava yolları boyamalarında thy fleet bölümünde Epremsoft arkadaşımızın boyamalarında gördüm link çalışıyor, aşağıdaki linkden indirebilirsiniz.Saygılar

Bulunduğu link
 http://vaps.hooxs.com/t531-turk-havayollary-filo

TC-JDL  "ANKARA"

NOT: Sadece öndeki yuvarlak THY amblemin güncellenmesi gerekiyor, konu başlığında son resimde görülüyor.

Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İstek/Rica]THY- A340 Star Alliance(Posky)-FsX için   30/7/2013, 13:33

Wilco / Feelthere için yapılmış olanı New York'tan İstanbul'a, Londra aktarmalı getirmiştim. Başka da Star Alliance A343 yok filoda. Kanımca, yakında filodan çıkartırlar bunu da zira yeni siparişlerden sonra A343 kullanılacağını zannetmiyorum.
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İstek/Rica]THY- A340 Star Alliance(Posky)-FsX için   30/7/2013, 14:02

"Web Araştırmacıları, haydi iş başına"!, derken onlardan daha hızlı davranacağına inandığım ve aklıma gelen değerli yöneticilerimizden Erdinç hocam, beni yanıltmadı. göz_kırpma Çok teşekkür ederiz Erdinç hocam.

ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [İstek/Rica]THY- A340 Star Alliance(Posky)-FsX için   30/7/2013, 14:51

Ben bi ön araştırma yaptımda Erdinç hocamın dediği gibi ön alt gövdedeki THY logosu içi dolu olacak ve galiba bu uçağın burun ismide değişmiş "Ankara" olarak biliyordum ben "Malazgirt" olarak değiştirilmiş yanlışım varsa düzeltin
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İstek/Rica]THY- A340 Star Alliance(Posky)-FsX için   30/7/2013, 19:42

Doğrudur Ünsal hocam, eğer vaktiniz varsa kontrol edin uçağı güncelleyin, kullanacak arkadaşlar için iyi olur derim.Sevgiler,Saygılar.
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [İstek/Rica]THY- A340 Star Alliance(Posky)-FsX için   30/7/2013, 19:57

Anladım Erdinç hocam, ben o zaman uçağın texturesini indiriyim, gerekli değişiklikleri yapıyım, tekrar paylaşayım
Tabi ki Epremsoft hocamın izniyle diyecem ama ben kendisini bayadır VAPS'ta göremiyorum, müsaade alamayacam kendisinden, umarım bi şey demez kendi boyamasını güncellememe kahkaha
Ersin Akbulut
Pilot-3

Pilot-3

MesajKonu: Geri: [İstek/Rica]THY- A340 Star Alliance(Posky)-FsX için   30/7/2013, 20:01

Herkese çok teşekkür ederim :heytBe!:
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İstek/Rica]THY- A340 Star Alliance(Posky)-FsX için   31/7/2013, 01:59

ünsal_satar demiş ki:
Anladım Erdinç hocam, ben o zaman uçağın texturesini indiriyim, gerekli değişiklikleri yapıyım, tekrar paylaşayım
Tabi ki Epremsoft hocamın izniyle diyecem ama ben kendisini bayadır VAPS'ta göremiyorum, müsaade alamayacam kendisinden, umarım bi şey demez kendi boyamasını güncellememe kahkaha

Sanıyorum sorun olmayacakdır, sunumda onunda adını yazarsan hak geçmemiş olur.Saygılar.
pilot
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İstek/Rica]THY- A340 Star Alliance(Posky)-FsX için   31/7/2013, 02:10

Erdinç TURKAN demiş ki:
ünsal_satar demiş ki:
Sanıyorum sorun olmayacakdır, sunumda onunda adını yazarsan hak geçmemiş olur.Saygılar.
Aynen, tasdikliyorum. :brav:  Kolay gelsin Ünsal hocam.
Zaten Eprem hocamızın paylaşım konusunun başına da şunu yazmış: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
NOT: Sizden İstediğim Sadece Alıntı Yaparken kaynağı Belirtirmenizdir bunu çok görmeyin
ünsal_satar
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR

MesajKonu: Geri: [İstek/Rica]THY- A340 Star Alliance(Posky)-FsX için   31/7/2013, 08:57

Hocalarım ben var olan boyamayı güncellemekten vazgeçtim, yeniden sıfırdan boyasam daha iyi olacak

Boyamada ki logoları silip üstüne yeni logoları ve yazıları yazınca hiç hoş durmadı, silindiği çok belli oluyor, açıkçası beğenmedim ve hiç içime sinmedi bu yüzden başdan boyamaya karar verdim
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İstek/Rica]THY- A340 Star Alliance(Posky)-FsX için   31/7/2013, 19:54

O halde kolay gelsin, Ünsal hocam, sen nasıl uygun gördüysen öyle olsun.Saygılar bizden...))))

[İstek/Rica]THY- A340 Star Alliance(Posky)-FsX için
1 sayfadaki 1 sayfası