VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
FSX PMDG NGX Livery Manager Sorunu (.zip olarak indirilen textureleri .ptp yapma) Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

FSX PMDG NGX Livery Manager Sorunu (.zip olarak indirilen textureleri .ptp yapma)

YazarMesaj
efe00
ADMIN

ADMIN
efe00

FSX PMDG NGX Livery Manager Sorunu (.zip olarak indirilen textureleri .ptp yapma) Empty
MesajKonu: FSX PMDG NGX Livery Manager Sorunu (.zip olarak indirilen textureleri .ptp yapma)   FSX PMDG NGX Livery Manager Sorunu (.zip olarak indirilen textureleri .ptp yapma) EmptyPaz 02 Haz. 2013, 17:44

merhaba hocalarım.. aslında başlıkta her şey açık, ama biraz daha açacak olursam internetten indirdiğim .zip uzantılı pmdg boyamalarını nasıl .ptp uzantılı yapabilirim? aradım ama bulamadım.. (şimdi bazı arkadaşlar ne işin var .zip dosyasını .ptp ye dönüştürmeyle diyecekler, ama ben biraz düzen manyağıyım, o yüzden her şeyin aynı ve düzenli olmasını isterim.. bu yüzden yani, baştan söyleyeyim de  kahkaha )

NOT: başlık uzun oldu özür dilerim kahkaha

FSX PMDG NGX Livery Manager Sorunu (.zip olarak indirilen textureleri .ptp yapma)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PMDG Boeing 737-800W TC-JGY Manavgat (Barcelona Livery) (FS9 Uyumlu)
» PMDG Kurulum Sorunu
» Fs2004 PMDG'de ÇÖKME Sorunu
» Pmdg ngx repaint transparan pencere sorunu
» Yeni Pmdg vc, eski Fs9-PMDG'ye uyar mı?.