AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

İSTEK; B707-THY Retro Boyamaları-(captain sim)-Fs9

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Can Yargucu
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: İSTEK; B707-THY Retro Boyamaları-(captain sim)-Fs9   21/5/2013, 06:30

Erdinc Hocam selamlar ben Cemal Cakar Havacilim Muzesi Model Ucak Klubunden eskilerden hatirlarsiniz . cooook aradim sizi ama bir turlu ulasamadim .Bu arkadasin hesabi .Sizi gorunce burda sevindim . Fs 2004 icin captain sim 707 thy retro boyamalari vardi bende ama bulamadim silinmis sanirim 3 tane boyama si vardi icelim guzelleselim .zip adi altinda .onlar bana lazim hocam sizde varmis . Bu arada iletisime gecmek isterim sizinle mail [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]. sizinmkini verirseniz sevinirim hocam . Saygilar...
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: İSTEK; B707-THY Retro Boyamaları-(captain sim)-Fs9   21/5/2013, 17:31

Can Yargucu demiş ki:
Erdinc Hocam selamlar ben Cemal Cakar Havacilim Muzesi Model Ucak Klubunden eskilerden hatirlarsiniz . cooook aradim sizi ama bir turlu ulasamadim .Bu arkadasin hesabi .Sizi gorunce burda sevindim . Fs 2004 icin captain sim 707 thy retro boyamalari vardi bende ama bulamadim silinmis sanirim 3 tane boyama si vardi icelim guzelleselim .zip adi altinda .onlar bana lazim hocam sizde varmis . Bu arada iletisime gecmek isterim sizinle mail [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]. sizinmkini verirseniz sevinirim hocam . Saygilar...

Bende vardı texturelerini upload ettim, PM den takip edebilirsiniz.Cemal'e benden selâm söyleyin.Saygılar.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İSTEK; B707-THY Retro Boyamaları-(captain sim)-Fs9   22/5/2013, 07:21

Başkasının hesabı mı??? Forum kuralları gereği hesap paylaşımı yasaktır, hatırlatayım da...
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: İSTEK; B707-THY Retro Boyamaları-(captain sim)-Fs9   22/5/2013, 15:56

Özgür Kiraz demiş ki:
Başkasının hesabı mı??? Forum kuralları gereği hesap paylaşımı yasaktır, hatırlatayım da...

Özgür hocam, çok yakınen tanıdığım bir arkadaşım, şu anda biliyorsunuz, siteye üyelik durdurulduğu için, kendisini kayıt yapamıyoruz, Cemal arkadaşım benden bir ricası olmuş, Can arkadaşımızın yardımıyla bana ulaşmak istemiş, bir konuda yardım istemiş bende yardım ettim, emailimi verdim oradan yazışıyoruz, siz tepkinizde haklısınız,ama arkadaşımla, uzun yıllar görüşdük, zamanında bana çok yardımı olmuşdu, bende ona bir nebze yardımda bulunmak istedim.Bu konunun daha uzamaması dileğiyle, affınıza sığınarak kapatmak istiyorum.Sevgiler,Saygılar.
pilot
Gen.MANAGER
VAPS Founder

Gen.MANAGERVAPS Founder

MesajKonu: Geri: İSTEK; B707-THY Retro Boyamaları-(captain sim)-Fs9   22/5/2013, 17:37

Arkadaşlar, kayıtlarımızı bu gece 24:00'de (23-Mayıs-2013)'te açıyoruz.
Hepimize hayırlı, uğurlu olsun. kahkaha
Sponsored content

MesajKonu: Geri: İSTEK; B707-THY Retro Boyamaları-(captain sim)-Fs9   

İSTEK; B707-THY Retro Boyamaları-(captain sim)-Fs9
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası