VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
[Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor! Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

[Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor!

4 posters
YazarMesaj
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR
Mustafa Adlin

[Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor! Empty
MesajKonu: [Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor!   [Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor! EmptyPtsi 22 Nis. 2013, 21:23

İvao da online olduğum zaman diğer uçaklar aynı benim uçağım gibi gözüküyor. kahkaha düsünceli Eğer anlamadıysanız aşağıdaki resimde anlatayım.

Örneğin bugün Özgür hocamın UAAA-LTFJ uçuşunda ben Sabiha Gökçende Gate Small da başladım. Bir süre sonra Özgür hocam 06 pistine cessna ile iniş yaptı. Ama Özgür hocamın uçağı Cessna değil Airbus du.

[Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor! Fs92013042221020878

[Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor! Fs92013042221022021
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: [Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor!   [Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor! EmptyPtsi 22 Nis. 2013, 21:25

İVAO nun MTL(Multiplayer Traffic Library) yüklü mü? Muhtemelen sizde yüklü olmadığı için böyle gözüküyordur.Yüklediğiniz takdirde düzelecektir.
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR
Mustafa Adlin

MesajKonu: Geri: [Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor!   [Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor! EmptyPtsi 22 Nis. 2013, 21:35

Yüklü fakat tamamı yüklü değil. Kendi seçtiklerimi yükledim. Tamamını yükleyince Fs yaklaşık 1 dakika sonra açılıyor.
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: [Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor!   [Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor! EmptyPtsi 22 Nis. 2013, 21:57

Başlattan IVAO -> MTL hide aircraft a tıklarsan IVAO MTL lerini FS de kullanılabilir uçak olarak tanıtmadan çıkaracak ve FS in eskisi gibi açılacaktır.
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: [Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor!   [Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor! EmptyPtsi 22 Nis. 2013, 22:55

Hayır, indiğim uçak da Airbus A330-300 idi. Resmi de var park yerinden ayrılmak üzereyken kahkaha

IVAO'nun MTL uçaklarıyla uçamazsınız. O yüzden, Cengizhan hocamızın da söylediği gibi gizleyin bunları.
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR
Mustafa Adlin

MesajKonu: Geri: [Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor!   [Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor! EmptyPtsi 22 Nis. 2013, 23:16

Cengizhan Barut demiş ki:
Başlattan IVAO -> MTL hide aircraft a tıklarsan IVAO MTL lerini FS de kullanılabilir uçak olarak tanıtmadan çıkaracak ve FS in eskisi gibi açılacaktır.

uote="Özgür Kiraz"]Hayır, indiğim uçak da Airbus A330-300 idi. Resmi de var park yerinden ayrılmak üzereyken

IVAO'nun MTL uçaklarıyla uçamazsınız. O yüzden, Cengizhan hocamızın da söylediği gibi gizleyin bunları.[/quote]

Hide Aircraft yaptım ama değişen birşey olmadı. Fs bu kez hiç açılmıyor. Aircraft dosyasının içindeki IVAO dosyalarını silince açılıyor.
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN
Cengizhan Barut

MesajKonu: Geri: [Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor!   [Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor! EmptyPtsi 22 Nis. 2013, 23:43

Yanlışlıkla UNhide yapmış olmayasın?

Eğer HIDE yaptıysan, çok garip..
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: [Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor!   [Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor! EmptySalı 23 Nis. 2013, 00:07

Yeniden indeksleme vardı bu dosyaları ama hatırlamıyorum uykulu kafayla.

[Sorun] Ivao uçakları orjinal görünmüyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Scenery'deki Binalar görünmüyor.
» Yüklediğim livery FSX de görünmüyor ! (ÇÖZÜLDÜ!)
» IVAP FSX'te full screen modda görünmüyor
» FsX'te, b737-800 default uçak kaplaması görünmüyor
» Aerosoft Airbus için yüklediğim livery FSX de görünmüyor ?