VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9 Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9

+2
Özgür Kiraz
Tamer Öztürk
6 posters
YazarMesaj
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9 Empty
MesajKonu: Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9   Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9 EmptyPerş. 11 Nis. 2013, 13:41

Arkadaşlar Simülatör arşivimde bulunan fakat bugün deneme fırsatı bulduğum bir programıı sizlerle paylaşmak istiyorum.Program ücretsiz ve nereden indirdiğimi hatırlamıyorum.Lütfen bir teşekkürü ve (+) vermeyi çok görmeyin!

Linkleri Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link to view!

Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9 D99b2984
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9   Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9 EmptyPerş. 11 Nis. 2013, 14:40

Tamer hocam. Öncelikle mükerrer (yani iki defa) konu açmışsınız. Birisi ben sildim.

Tam olarak yaptığı iş, başlıkta anlatıldığı gibi mi? Çok kısa bir açıklama yapmanız mümkün mü? Yalnız uyarayım, havacılıkta yerel saat kullanımı yoktur. Aslında şöyle var: Siz biletlerinizi alırken yerel saate göre alırsınız. Bunun haricinde UTC, Zulu, GMT gibi deyimler kullanılır. Türkiye, şu anda 45. boylamdaki saat dilimini kullandığından +3 saat dilimindedir. Yani ben bu mesajı 14.40'ta yazdığıma göre UTC olarak saat 11.40 olacak. Bunu zaten biliyoruz ama hatırlatmak istedim.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9   Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9 EmptyPerş. 11 Nis. 2013, 15:16

Ozgur hocam konuyu aslinda bir defa actim ama internette donma oldugu icin sanirim yanlislikla oldu.Programin islevine gelince, bu programi calistirdiginizda, simulatoru acinca bilgisayarin saati kac ise simulatorun saati de o oluyor yani program otomatik ayarliyor.
Sevgiler...
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER
Özgür Kiraz

MesajKonu: Geri: Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9   Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9 EmptyPerş. 11 Nis. 2013, 15:23

Gerekli açıklamaya mütakip artınızı verdim Tamer hocam. Lakin önceki mesajımda da belirttiğim gibi yerel saat kullanmıyoruz uçuşlarda, o yüzden kullanışlı olacağını da sanmıyorum.
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR
Mustafa Adlin

MesajKonu: Geri: Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9   Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9 EmptyPerş. 11 Nis. 2013, 19:19

Tamer hocam teşekkürler ama benim Fs9 um kendiliğinden bilgisayar saatini seçiyor uçuşa başlamadan önce kahkaha
Sedat
Pilot-4

Pilot-4
Sedat

MesajKonu: Geri: Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9   Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9 EmptyPaz 20 Nis. 2014, 11:17

Bu yaz saati ayarlamasını nasıl yapıyorduk FS de, Bilen kaptanım var mı?
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9   Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9 EmptyPtsi 21 Nis. 2014, 02:06

Sedat demiş ki:
Bu yaz saati ayarlamasını nasıl yapıyorduk FS de, Bilen kaptanım var mı?
Geçen hafta ben de FS'min yaz saatini ayarlamıştım.
Buyrun Sedat hocam; (Konu, 2011'den beri kendi yerinde duruyor kahkaha )
Time Zone: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
MURAT OK
ADMIN

ADMIN
MURAT OK

MesajKonu: Geri: Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9   Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9 EmptyPtsi 21 Nis. 2014, 09:06

Pilot hocam ve Tamer hocam paylaşımınız için teşekkür ederiz. Formdaki tüm arkadaşlarımında arşivinde olması gereken bir program hocalarım.  +thanks   +thanks verildi.
Sedat
Pilot-4

Pilot-4
Sedat

MesajKonu: Geri: Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9   Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9 EmptyPtsi 21 Nis. 2014, 17:04

Teşekkürler Pilot Hocam :)

Simülatöre Yerel Saati Alma Programı FS9
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [ÇÖZÜLDÜ]:Simülatör Saati Sorunu ve Çözümü!
» IVAC programı COMMBOX sorunu
» IVAO`da ATIS infoyu sesli dinleme programi.