AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

[İstek:] Sky Spirit Boeing 777-300ER THY Yeni Kaplama

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
erkann006
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: [İstek:] Sky Spirit Boeing 777-300ER THY Yeni Kaplama   9/4/2013, 14:06

Arkadaşlar Aranıza Yeni katıldım Sky Spirit B777-300ER THY TC-JJK Boyamısı yapabilirseniz süper olur uçağın resminide aşağıya link olarak vericem.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İstek:] Sky Spirit Boeing 777-300ER THY Yeni Kaplama   9/4/2013, 14:41

Erkan hocam, hoşgeldiniz. İstek yapmadan önce gerekli bilgileri okudunuz mu? Başlığınızda minik bir hata var. Bulursanız ben düzeltirim sizin yerinize (düzeltemezseniz).
erkann006
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: [İstek:] Sky Spirit Boeing 777-300ER THY Yeni Kaplama   9/4/2013, 15:26

Vallaha hocam Bulamadım size zahmet düzeltebilirmsiniz
erkann006
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: [İstek:] Sky Spirit Boeing 777-300ER THY Yeni Kaplama   9/4/2013, 15:28

Yazının Başına [İSTEK] yazmayı unuttum onumu diyorsunuz
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İstek:] Sky Spirit Boeing 777-300ER THY Yeni Kaplama   9/4/2013, 19:56

Evet hocam, ekleyebilirseniz ekleyin, ekleyemezseniz ben ekleyeyim.
erkann006
Pilot-2

Pilot-2

MesajKonu: Geri: [İstek:] Sky Spirit Boeing 777-300ER THY Yeni Kaplama   9/4/2013, 20:01

Eklemeyi bulamadım hocam size Zahmet Eklermisiniz?
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: [İstek:] Sky Spirit Boeing 777-300ER THY Yeni Kaplama   17/5/2013, 19:09

Project Opensky 777 boyamaları, Sky Spirit 777 lerle uyuşmakta, onları kullanabilirsiniz.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Berkay Öztürk
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [İstek:] Sky Spirit Boeing 777-300ER THY Yeni Kaplama   24/5/2013, 17:52

Forumda Var Diye Gördüm Ama :brav:
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İstek:] Sky Spirit Boeing 777-300ER THY Yeni Kaplama   25/5/2013, 08:02

Bende bir tane var yalnız, gerçek THY B777 lerde uydu anteni üst kısında önde olması gerekiyor, bu Posky de modellemede doğru yapılmış, ama SkySpirit de bu anten orta kısmının biraz gersinde duruyor, tam olarak araştırmadım ama texture dosyasında Poskynin anten dosyasıyla değiştirip bu değişikliği yapabilirsem, Cengizhan'ın yazdığı gibi birbirine uyarsa sorun yok derim.Bunu inceledikden sonra yarın açıklamasını SS lerle birlikde yaparım.Sevgiler,Saygılar.
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR

MesajKonu: Geri: [İstek:] Sky Spirit Boeing 777-300ER THY Yeni Kaplama   25/5/2013, 10:21

Bende vardı bir kısmını bitirememiştim ama boyamaya devam ediyordum fakat bilgisayar arızalanıp açılmayınca her şey silindi. İnşallah tekrar başlayacağım yazın TC-JJK yı boyamaya (boyayan çıkmazsa)
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İstek:] Sky Spirit Boeing 777-300ER THY Yeni Kaplama   26/5/2013, 14:21

Arkadaşlar iceleme ve uygulamalar sonunda anadığım kadarıyla model dosyaları farklı olduğu için yaptığım texture değişikliğinde herhangi bir değişiklik olmadı, model dosyalarının farklı olduğunu SS lerde belirttim, kararı size bırakdım, istediğinizi seçebilirsiniz, Bana göre Poskynin modeli gerçeğine daha yakın, Uçakların full dosyalarını önümüzdeki hafta upload edebilirim, daha erken yapabilecek arkdaşımız varsa yapabilir.Sevgiler,Saygılar.

SKYSPİRİT B777-300

POSKY B777-300
Sponsored content

MesajKonu: Geri: [İstek:] Sky Spirit Boeing 777-300ER THY Yeni Kaplama   

[İstek:] Sky Spirit Boeing 777-300ER THY Yeni Kaplama
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası