VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Videolu Yardım  Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Videolu Yardım

4 posters
YazarMesaj
Hasan Yüksel
Pilot-1

Pilot-1
Hasan Yüksel

Videolu Yardım  Empty
MesajKonu: Videolu Yardım    Videolu Yardım  EmptyCuma 22 Mart 2013, 19:21

Uçak boyama konusunda kendimi hafif hafif geliştirsemde bazı yerlerde sorun yaşıyorum, videolu anlatım olarakta Türkçe bulamadım vakti olan bir arkadaşımız sırayla anlatıp baştan aşağı güzelce anlatıcı bir dille üşenmeyip videolu anlatım yapabilir mi ?
Hasan Yüksel
Pilot-1

Pilot-1
Hasan Yüksel

Videolu Yardım  Empty
MesajKonu: Geri: Videolu Yardım    Videolu Yardım  EmptySalı 26 Mart 2013, 14:40

20 Kişi bakmış hiç kimse yardım etmeyecek mi ?
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

Videolu Yardım  Empty
MesajKonu: Geri: Videolu Yardım    Videolu Yardım  EmptySalı 26 Mart 2013, 16:51

Hangi konuda yardim almak istiyorsunuz? Nerede takildiginizi yazarsaniz,bilenler daha iyi yardimci olabilir.
cagri03
Pilot-2

Pilot-2
cagri03

Videolu Yardım  Empty
MesajKonu: Geri: Videolu Yardım    Videolu Yardım  EmptySalı 26 Mart 2013, 19:58

hakan hocam boyamaları en sık olarak photoshop la yapıyoruz boyamak istediğiniz uçağın paintkiti indirerek başlayın sitede logo ve fontlardan yardım alabilirsiniz bunun videolu bir anlatımı yok yapacakta zor yılmadan sabırla en güzelini çıkarırsınız saygılar...
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR
Mustafa Adlin

Videolu Yardım  Empty
MesajKonu: Geri: Videolu Yardım    Videolu Yardım  EmptySalı 26 Mart 2013, 20:06

Siz boyamaya başlayın gerisi kendiliğinden gelir.. Yavaş yavaş alışırsınız.
Hasan Yüksel
Pilot-1

Pilot-1
Hasan Yüksel

Videolu Yardım  Empty
MesajKonu: Geri: Videolu Yardım    Videolu Yardım  EmptySalı 26 Mart 2013, 20:56

Cevap yazan elleriniz dert gormesin arkadaslar zaten boyama yapiyorum fakat kapilar pencereler detaylar diyeyim kisaca onlari tek tek layer olarak ayiramiyorum mesela pmdg kendisi ayirmis bu oldukca guzel fakat diger ucaklarin paint-kit'lerinde yok bunu nasil yapabilirim ? Valla su isi tam ogreneyim bence zor olsa bile bir video cekilmeli, kimse ugrasmak istemiyor (ya da bencil,sadece ben en guzel yaparim, ben bilirim havalarinda) ama ben ogrenirsem her boyamami videoya cekicem her videoda daha cok gelisiriz ve ogrenmek daha kolay olur. Benim dusuncem bu sekilde saygilar. :-)
cagri03
Pilot-2

Pilot-2
cagri03

Videolu Yardım  Empty
MesajKonu: Geri: Videolu Yardım    Videolu Yardım  EmptySalı 26 Mart 2013, 22:17

Hasan Yüksel demiş ki:
Cevap yazan elleriniz dert gormesin arkadaslar zaten boyama yapiyorum fakat kapilar pencereler detaylar diyeyim kisaca onlari tek tek layer olarak ayiramiyorum mesela pmdg kendisi ayirmis bu oldukca guzel fakat diger ucaklarin paint-kit'lerinde yok bunu nasil yapabilirim ? Valla su isi tam ogreneyim bence zor olsa bile bir video cekilmeli, kimse ugrasmak istemiyor (ya da bencil,sadece ben en guzel yaparim, ben bilirim havalarinda) ama ben ogrenirsem her boyamami videoya cekicem her videoda daha cok gelisiriz ve ogrenmek daha kolay olur. Benim dusuncem bu sekilde saygilar. :-)

Hakan hocam layer olarak ayrım yapma konusunda psd. formatlı paintkintler kullanın kimse ugrasmak istemiyor (ya da bencil,sadece ben en guzel yaparim, ben bilirim havalarinda) bu lafa çok üzüldüm içtenlikle herkesin iş veya okulu var bu bir hobi ve bizler vaps sayesinde birbirimize saygı ve sevgi çerçevesinde yardım yapıyoruz ve hiçbir belentimiz olmadan kimiside var açık söylüyorum siteye sadece birşeyler indirmek için üye olanlar!!! işte bu bencillik değilmi hocam saygılar....
Hasan Yüksel
Pilot-1

Pilot-1
Hasan Yüksel

Videolu Yardım  Empty
MesajKonu: Geri: Videolu Yardım    Videolu Yardım  EmptyÇarş. 27 Mart 2013, 00:02

Evet dogru soyluyorsunuz hocam var ama yani sonucta buraya bu isi ogrenmeye gelenlerde var benim hic bir sekilde bisey indirmeye veya emek hirsizligi yapmaya niyetim yok dogru soyluyorsunuz oyle insanlar var ama terbiye ve kisilik meselesi hocam.Ben yine bu isi burada ogrenir paylasimlarimi burada yaparim nerede yetistiysem oraya ihanet veya hainlik yapmam hocam. O lafimda parantez icinde dedigim gibi dusunenlere hocam yarasi olan gocunur. Kesinlikle sizlere degil hocam yanlis anlasilmasin yani o zihniyette olan insanlara.

Videolu Yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chart Okuma(Sesli ve Videolu)
» Fsx İfly737-800 Motor Çalıştırma,Fmc Programlama,Pushback(Sesli ve Videolu)
» Airbus X Yardım
» İ Fly Hatası Yardım
» Nav Frekans Yardım....