AnasayfaFaceVAPSGiriş yapKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
TIME

VAPS

VAPS following countries:
( Since 28.01.2014)

Paylaş | 

[İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
gkaraca172
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: [İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines   15/3/2013, 22:15

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR

MesajKonu: Geri: [İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines   16/3/2013, 00:12

İlla Thomas Ruth mu lazım kahkaha PILOT hocamızın yaptığı POSKY var. ( [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ) Umut Keskin hocamızın yaptığı WİLCO(ücretli) var. ( [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] )
gkaraca172
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines   16/3/2013, 08:58

hocam thomas ruth beğeniyorum wilco posky beğenmiyorum göz_kırpma
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR

MesajKonu: Geri: [İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines   16/3/2013, 10:03

O zaman burdan VAPS Painterlarına sesleniyorum. Nerdesiniz?
gkaraca172
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines   16/3/2013, 20:46

hiç bir painter hocam ilgilenmiyorsa bu isteklerle
zahmet edip cevap yazmaya bile
üşeniyolarsa
neden istek sayfası var Evil or Very Mad
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: [İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines   16/3/2013, 23:10

gkaraca172 demiş ki:
hiç bir painter hocam ilgilenmiyorsa bu isteklerle
üşeniyolarsa
neden istek sayfası var Evil or Very Mad

Çünkü zahmet edip AVSIM de "Thomas ruth Turkish Airlines" şeklinde aratsaydınız istediğiniz boyamaya kolayca ulaşabilirdiniz.
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: [İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines   16/3/2013, 23:10

Zira bu şekilde yazmanız beni üzdü açıkcası, gururum kırıldı.
gkaraca172
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines   16/3/2013, 23:19

hayır hocam ben yeniyim ne yapılacağını bilmiyor olabilirim painter arkadaşlar bizde bu bu yok bunu yapamayız dedilerde bizmi zorladık hocam lütfen şu dakikadan sonrada bir önemi yok benim için yinede sağ olsunlar en azından her şeye yorum yapan arkadaşlar bu olmaz deselerdi hiç ilgilen yok yani ben onu anlatmaya çalıştım tabi siz başka yerden bakmış olabilirsiniz hocam
gkaraca172
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines   16/3/2013, 23:20

hocam avsimi bilsem burdan niye istek yapıyım lütfen başka yere çekmiyelim konuyu
yigitciftci
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: [İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines   16/3/2013, 23:21

Ben şu anda aktif boyama yapmıyorum, ancak yapıyor olsaydım bile bu şekilde bir isteği yapmak içimden gelmezdi. Sizin istemsizce sadece başlığa bişiler yazıp konuyada bir fotoğraf linki iliştirerek yaptığınız istek ciddiye alınmaması çok doğal. İstek yaparken göstermediğiniz emeğin çok çok katı emek göstererek bir boyama yapılıyor. Boyamayı yapan gönüllü arkadaşlarımız bundan ne para alıyor nede başka bir şey. Bu şekilde emrivaki iş olmaz.

Forum anlamı konuları tartışmaktır, anlamlı diyaloğa girip var olan sorunları çözüme ulaştırmaktır. Sizin bu yaptığınız isteğe hiç bir VAPS painteri istekli olarak bakmaz. Eğer hatanızı anlayıp daha içerikli bir istekte bulunur ve yapacak olan kişiye minnetlerinizi sunarsanız yaparlar SEVE SEVE.
gkaraca172
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines   16/3/2013, 23:25

hocam yeniyim diyorum hatalar olabilir ilk default dısında bir istek yaptım kusura bakmayım fazla bilmiyorum istek yaptığıma pişman oldum zaten hocam
yigitciftci
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: [İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines   16/3/2013, 23:31

Sevgili Gökhan, istek yaptığına pişman olma, yazım şeklindeki hatalara pişman ol. Herşeyi aceleye getirmeye çalıştığına pişman ol. Ol ki bir daha aynı hatayı yapma, burası bir aile, bizlerde aile bireyleri olarak birbirimize yardımcı olacağız, hatalarımızı bildirirerek daha iyi olmak için çalışacağız.
gkaraca172
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines   16/3/2013, 23:39

benim derdim kimseyi kırmak değil bana deseler avsimde bulabilirsin hocam bende tamam ordan bakıyım derim olay bu bunu isteğimi yapmasalarda önemli değil hocam sağlık olsun böyle güzel bir sitenin üyesi olduğum içinde ayrıca mutluyum hocam bende kırıldım istek yanlış yapmış olabilirim sadece benim mi yazım yanlışım var zahmet edip baksaydı diyor bilseydim istek yapmazdım keyfimden yapmadım hocam yazdığım mesajdan dolayı özür diliyorum
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: [İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines   16/3/2013, 23:48

gkaraca172 demiş ki:
... zahmet edip baksaydı diyor ..

Laf bana gelmiş, o mesajı kasıtlı ALINTI içine alarak koydumki kendi yazınızla karşılaştırın diye.
Görmemişsiniz buyrun altta:

"hiç bir painter hocam ilgilenmiyorsa bu isteklerle
üşeniyolarsa
...."

Neyse ben uzatmıyorum dahada girmiyorum bu konuya.
gkaraca172
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines   16/3/2013, 23:53

tamam hocalarım hatalı benim yeniyim diye bilmiyorum diye tamam neyse önemli değil özür diliyorum herkes'den istek filan yok vallahi pişman oldum bir daha istek yapmam yanlız ben o lafı demeden niye söylemiyorsunuz ben onu merak ettim
Cengizhan Barut
ADMIN

ADMIN

MesajKonu: Geri: [İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines   17/3/2013, 00:00

gkaraca172 demiş ki:
tamam hocalarım hatalı benim yeniyim diye bilmiyorum diye tamam neyse önemli değil özür diliyorum herkes'den istek filan yok vallahi pişman oldum bir daha istek yapmam yanlız ben o lafı demeden niye söylemiyorsunuz ben onu merak ettim

Tükürdüğümü yalıyorum ve sorunuza ithafen cevap veriyorum.
Hepimiz insaniz, işlerimiz,sorumluluklarımız var 7/24 internette konu gezemiyoruz benim konuya bakmam bu gün,bu saatteymiş demekki.

Sevgiler.
gkaraca172
Pilot-1

Pilot-1

MesajKonu: Geri: [İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines   17/3/2013, 00:04

o zaman öyle söyle bana aynı lafla söylemde bulunuyorsun
Özgür Kiraz
MANAGER

MANAGER

MesajKonu: Geri: [İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines   17/3/2013, 00:54

Ses etmiyordum ama tartışma uzadığı ve konu maksadını aştığı için tarafımdan kilitlenmiştir. İtirazlarınızı bana yapabilirsiniz. Ayrıca boyama Avsim'de mevcutmuş.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: [İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines   Bugün 09:44

[İSTEK] thomas_ruth_a330_300_turkish_airlines
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası