VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk)

+2
TUAF-Tora
epremsoft
6 posters
YazarMesaj
epremsoft
ADMIN

ADMIN
epremsoft

EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) Empty
MesajKonu: EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk)   EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) EmptySalı 19 Mayıs 2009, 06:26

Yeni Boyama Boeing 737-800 EL AL Israel - Caesarea Kittyhawk
For Fs2004(FS9)

CREDITS :
Kittyhawk Productions
Boeing 737-800
Model By.......................: Erick Cantu
Model Assistance By........: Fraser Turner
Textures By...................: Erick Cantu
Flight Dynamics By..........: Shawn Anderson
El Al Israel painter By.......: Epremsoft (VAPS)

EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) Elal1

DOWNLOAD

Linkleri Görmek İçin lütfen MESAJ yazınız!
Please enter the message link to view!
Mesajınız en az 10 kelimeden ve anlamlı cümlelerden oluşmalıdır!
(Your message should be at least 10 words and meaningful phrases!)
EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) D99b2984

EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) Elal2

EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) Elal3

EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) Elal4

EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) Elal5

EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) Elal6

EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) Elal7

EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) Elal8

İyi Uçuşlar (Epremsoft)

En son epremsoft tarafından C.tesi 23 Mayıs 2009, 03:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk)   EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) EmptySalı 19 Mayıs 2009, 07:12

Hocam Harika birşey olmuş bu çok teşekkürler. Harika.
TUAF-Tora
Vaps Designer

Vaps Designer

MesajKonu: Geri: EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk)   EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) EmptySalı 19 Mayıs 2009, 11:20

Hocam sırf israil bayrağı taşıdığı için kötü olmuş.Öldürsen oturup israil bayraklı boyama yapmam
yigitciftci
ADMIN

ADMIN
yigitciftci

MesajKonu: Geri: EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk)   EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) EmptySalı 19 Mayıs 2009, 17:49

TUAF-Tora demiş ki:
Hocam sırf israil bayrağı taşıdığı için kötü olmuş.Öldürsen oturup israil bayraklı boyama yapmam
Toracim bu israil isine bende karsiyim ama bu isler gonul isleri, boyama isi bir hastaliktir ilaci olmayan.O yuzden goz, icimizdeki kini gormez boyamasini yapar :)
Ben bu boyamanin bir + kismini goruyorum en azindan israilliler degilde bizimkiler yapiyor hemde onlarinkinden daha da guzel!
tesekkurler epremsoft kaptan
TUAF-Tora
Vaps Designer

Vaps Designer

MesajKonu: Geri: EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk)   EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) EmptySalı 19 Mayıs 2009, 18:27

yigitciftci demiş ki:
TUAF-Tora demiş ki:
Toracim bu israil isine bende karsiyim ama bu isler gonul isleri, boyama isi bir hastaliktir ilaci olmayan.O yuzden goz, icimizdeki kini gormez boyamasini yapar :)
Ben bu boyamanin bir + kismini goruyorum en azindan israilliler degilde bizimkiler yapiyor hemde onlarinkinden daha da guzel!

Walla hastalık olayı doğru ama bana hiçbir kuvvet israil boyaması yaptıramaz.
epremsoft
ADMIN

ADMIN
epremsoft

MesajKonu: Geri: EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk)   EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) EmptyÇarş. 20 Mayıs 2009, 00:36

yigitciftci demiş ki:
TUAF-Tora demiş ki:

Azına Sağlık Be Hocam :D
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk)   EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) EmptyÇarş. 20 Mayıs 2009, 02:24

Öncelikle epremsoft hocanın eline,koluna,bileğine,boyasına,programına,becerisine sağlık... :helal!: (+) yı da helâlinle aldın hocam.
Tora hocam da,aslında hepimiz gibi düşünüyor.Boyama hakkında olumsuz bir şey demek istememiş.Sadece isim ve havayolu olarak bu livery'i boyamak istemediğini söylemiş.Ancak forumlarımızda siyasi konulara girmek, etik olmadığından;

Aslında bu boyamayı eprem hocamdan ben istedim.Çünkü Mega havaalanı olarak yaptığımız ve yakında makyajlama çalışmalarını bitireceğimiz "LLSG_SedomGam-Yehuda" international meydanı sizlere sunacağız.
Bu uçak da burada AI olarak kullanmak amacı ile boyanmıştır.
EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) Lut

Böyle ufak konularda fikir ayrılığı olsa bile Vaps çatısı altında her zaman birbirimizle her konuda anlaşarak,fikir alışverişinde bulunmalıyız.

Sevgilerimle.

En son pilot tarafından Çarş. 20 Mayıs 2009, 04:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
phantomII
ADMIN

ADMIN
phantomII

MesajKonu: Geri: EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk)   EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) EmptyÇarş. 20 Mayıs 2009, 03:12

Konuya naçizane fikrimi beyan etmek isterim. Sevgili kaptanlarım ve Admin'im, bazı şeyleri gerçekten aşmamız gerekiyor ki bu konulardan biri gerçekte olan bir sorunu sanal havacılığa dahil edilen Türk-Yunan Ege uçuşları krizi "bir ara bir forumda okuduğum online uçuş ile ilgili çemkimser düşünceden alıntı Türk başkanlık uçağına eskortluk etmesi düşünülen 4 F-16 uçağının EGE'de yaratabileceği gerginlik konusuydu." ve bir diğeri şimdi ortama giren İsrail boyamasındaki yorum. Biz sanal havacılığı bir zevk uğruna icra eden insanlar olarak kesinlikle din, dil, ırk, milliyet gözetmeksizin bu işi yapıyoruz. Havacılık öyle bir olayki nereye laf atsanız bu lafın gittiği yerin tasarlamış olduğu bir yapıyı kullanıyoruz. ABD askeri ve sivil modelleri, İsrail aviyonikleri gibi gerekirse boyamasınıda yapalım unutmayın sırf bunu yaptık ya da yapmadık diye değişen hiçbirşey olmicak. Boşa sinirlenmenin boşa kin gütmenin hiçbirimize inanın bir faydası olmicak. Umarım yazım yanlış anlaşılmaz. Bu yazıyı yazarken kimsenin emeğine bir söz söylendiğini düşünmeden yazıyorum Epremsoft emeğin için teşekkürler, TUAF-Tora görüşlerini açık şekilde dile getirdiğin için sanada teşekkürler. Sabahın bu saatlerinde dağınık kafayla ancak bukadar oldu kusura bakmayın yanlış anladığım bir nokta varsa affınıza sığınıyorum. Kazasız uçuşlar.
TUAF-Tora
Vaps Designer

Vaps Designer

MesajKonu: Geri: EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk)   EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) EmptyÇarş. 20 Mayıs 2009, 10:42

phantomII demiş ki:
Konuya naçizane fikrimi beyan etmek isterim. Sevgili kaptanlarım ve Admin'im, bazı şeyleri gerçekten aşmamız gerekiyor ki bu konulardan biri gerçekte olan bir sorunu sanal havacılığa dahil edilen Türk-Yunan Ege uçuşları krizi "bir ara bir forumda okuduğum online uçuş ile ilgili çemkimser düşünceden alıntı Türk başkanlık uçağına eskortluk etmesi düşünülen 4 F-16 uçağının EGE'de yaratabileceği gerginlik konusuydu." ve bir diğeri şimdi ortama giren İsrail boyamasındaki yorum. Biz sanal havacılığı bir zevk uğruna icra eden insanlar olarak kesinlikle din, dil, ırk, milliyet gözetmeksizin bu işi yapıyoruz. Havacılık öyle bir olayki nereye laf atsanız bu lafın gittiği yerin tasarlamış olduğu bir yapıyı kullanıyoruz. ABD askeri ve sivil modelleri, İsrail aviyonikleri gibi gerekirse boyamasınıda yapalım unutmayın sırf bunu yaptık ya da yapmadık diye değişen hiçbirşey olmicak. Boşa sinirlenmenin boşa kin gütmenin hiçbirimize inanın bir faydası olmicak. Umarım yazım yanlış anlaşılmaz. Bu yazıyı yazarken kimsenin emeğine bir söz söylendiğini düşünmeden yazıyorum Epremsoft emeğin için teşekkürler, TUAF-Tora görüşlerini açık şekilde dile getirdiğin için sanada teşekkürler. Sabahın bu saatlerinde dağınık kafayla ancak bukadar oldu kusura bakmayın yanlış anladığım bir nokta varsa affınıza sığınıyorum. Kazasız uçuşlar.

Şuan nedense çok sevindim.Birbirimizin görüşlerini bu kadar seviyeli bir şekilde öğrenmek çok hoş.Herkese teşekkürler
Kahraman Pilot
Pilot-2

Pilot-2
Kahraman Pilot

MesajKonu: Geri: EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk)   EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) EmptyÇarş. 20 Mayıs 2009, 15:01

güzel bi boyama olmuş
siteden bir hafta uzak kaldım maşaallah üye sayımız baya artmış
TUAF-Tora
Vaps Designer

Vaps Designer

MesajKonu: Geri: EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk)   EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) EmptyÇarş. 20 Mayıs 2009, 15:17

Kahraman Pilot demiş ki:
güzel bi boyama olmuş
siteden bir hafta uzak kaldım maşaallah üye sayımız baya artmış

Aman hocam wallahi sıkıldım buralarda tek başıma gelin bir sinerji oluşturalım :D
Kahraman Pilot
Pilot-2

Pilot-2
Kahraman Pilot

MesajKonu: Geri: EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk)   EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) EmptyÇarş. 20 Mayıs 2009, 18:40

resimde uçağın kapısına bir merdiven yanaşmış da onu nasıl yaptın ???
TUAF-Tora
Vaps Designer

Vaps Designer

MesajKonu: Geri: EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk)   EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) EmptyÇarş. 20 Mayıs 2009, 19:45

Kahraman Pilot demiş ki:
resimde uçağın kapısına bir merdiven yanaşmış da onu nasıl yaptın ???

Shift+E+2,3,4

Ne kadar kapı varsa açılır :D
TUAF-Tora
Vaps Designer

Vaps Designer

MesajKonu: Geri: EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk)   EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) EmptyÇarş. 20 Mayıs 2009, 20:25

Hocam öncelikle şuan gözümün önünde bir A319 Brüksel Havayolları inişe geçmiş durumda :D

Daha sonra hocam maalesef söyleyemem.Çünkü bütün uçaklarım freeware ve freeware ürünlerde sadece tek kapı var :D
Benim dediğim tuşlar Payware uçakların kapılarını açmak için.Denenirse olduğu görülür.Ancak dediğim gibi freewarelarda yok.Tek tuş Shift+E :D

Maalesef yardımcı olamayacağım.
Kahraman Pilot
Pilot-2

Pilot-2
Kahraman Pilot

MesajKonu: Geri: EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk)   EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) EmptyÇarş. 20 Mayıs 2009, 20:42

ben bu konuda bi eğitim videosu eklemiştim ama bunuı sormamıştım ben bende ctrl+j yapınca jetway geliyor jetway olmayıncada hiç bir şey olmuyor kapıları zaten açabiliyorum
yinede teşekkürler
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk)   EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk) EmptyPerş. 21 Mayıs 2009, 01:48

Teşekkür ederim Tora hocam.
Kahraman hocam.Şu imzanızdaki Colorado daki Canyon'un koordinatlarını verebilir misiniz.Ben de FS9'da arayıp bulayım.Sizde fS-X var ,biliyorum.Siz yine de verin.
Bir de Bozcaada terminalini unutmadım.Çünkü Bozcaada klasörü masaüstümde sizin terminalini göndermenizi bekliyor.Lütfen bir cevap bekliyorum.Yapılamayacaksa default bir bina kullanacağız veya meydan işlerini rafa kaldırırız.

EL AL_Israel (Caesarea)_4X-EKS_B737-800_(Kittyhawk)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» THY-TOKAT_B738_(Kittyhawk)
» Boeing737-800_Bulgar Air-Kittyhawk
» KTHY-Mesarya,TC-CTA_B737-800_(Kittyhawk)V2