VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
LTBA'da Apron'un Olmaması Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

LTBA'da Apron'un Olmaması

2 posters
YazarMesaj
omeryesil
Pilot-1

Pilot-1
omeryesil

LTBA'da Apron'un Olmaması Empty
MesajKonu: LTBA'da Apron'un Olmaması   LTBA'da Apron'un Olmaması EmptyPerş. 28 Şub. 2013, 16:43

[img][Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/img]

Değerli Hocalarım Resimde Görmüş Olduğunuz Gibi Aponun bir kısmı yok.Daha dün sildim yükledim fs'i.Sorun Sizce Nedir ?
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

LTBA'da Apron'un Olmaması Empty
MesajKonu: Geri: LTBA'da Apron'un Olmaması   LTBA'da Apron'un Olmaması EmptyPerş. 28 Şub. 2013, 18:22

Merhaba Ömer hocam. Henüz yeni kaptanımızsınız, lâkin "Konuları ait olduğu bölümlerde açılması" gerektiğini bir kez daha yazalım. Bakınız Anasayfaya baktığımızda "TASARIM" kategorimizin altında "Havaalanı ve Afcad Tasarımları, Sorunlar ve Çözümler" bölümü var. Konunuzu öncelikle buraya taşıyorum, daha sonra cevap veriyorum:
Gelelim sorununuza..Resimde görülen açıklık, taxiyolunun kıvrımının iyi yapılandırılmadığından oluşmuş. AFX programı ile düzeltilebilecek basit bir işlem. Ancak, daha buna benzer bir çok büyük hataları da görmezden geliyoruz ve hevesimizi 2013 versiyonuna saklıyoruz. Umarım anlatabilmişimdir. 2013 versiyonunda hem böyle minik hatacıklar, hem de güncellemeler düzenlenecektir. Sadece böyle ufak sorunlar için, FİX yapmaya gerek yok. Sevgiler.

LTBA'da Apron'un Olmaması
1 sayfadaki 1 sayfası