VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Multiplayer bağlantı hakkında bazı sorunlar Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Multiplayer bağlantı hakkında bazı sorunlar

3 posters
YazarMesaj
mkaanalper
Pilot-1

Pilot-1
mkaanalper

Multiplayer bağlantı hakkında bazı sorunlar Empty
MesajKonu: Multiplayer bağlantı hakkında bazı sorunlar   Multiplayer bağlantı hakkında bazı sorunlar EmptyPaz 24 Şub. 2013, 16:37

Merhabalar. Ben Kaan Alper. Öncelikle bundan önceki mesajımda bana yardım eden hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Onların sayesinde o sorunu çözdüm. Gelelim şimdiki sorunuma. Öncelikle ben multiplayer a girerken sorun yaşıyorum. Üye olmamı istiyor. Oluyorum. Tamam diyorum. Game spy is unavailable. Please try again. yazıyor. Bu konuda ne yapmam gerekiyor? Bana yardım eder misiniz? Birde bir sorum olacak. Benzin arabasını tuşla çağırdığımız gibi oyunda yolcu merdiveni çağıra biliyor muyuz? Şimdiden teşekkürler :) (Bu arada konuyu yanlış yere açtıysam çok çok özür dilerim. İmzada da belirttiğim gibi. Biraz Acemiyim :)

En son Haluk tarafından Ptsi 25 Şub. 2013, 16:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Başlık anlamsız olduğu için.)
paraglider
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
paraglider

MesajKonu: Geri: Multiplayer bağlantı hakkında bazı sorunlar   Multiplayer bağlantı hakkında bazı sorunlar EmptyPaz 24 Şub. 2013, 16:49

Kaan hocam gamespy fsx'e olan desteğini kesti. Bu nedenle artık fsx'i gamespy üzerinden multiplayer kullanamıyorsunuz. Ama lan bağlantısı kısmından isterseniz bağlantı kurabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken server ip adresini bilmek. Fsx'te defaul meydanlarda bildiğim kadarı ile yolcu merdiveni çağırma olayı yok. Sanırım bunu ücretli eklentilerle yapabilirsiniz.
mkaanalper
Pilot-1

Pilot-1
mkaanalper

MesajKonu: Geri: Multiplayer bağlantı hakkında bazı sorunlar   Multiplayer bağlantı hakkında bazı sorunlar EmptyPaz 24 Şub. 2013, 16:55

paraglider demiş ki:
Kaan hocam gamespy fsx'e olan desteğini kesti. Bu nedenle artık fsx'i gamespy üzerinden multiplayer kullanamıyorsunuz. Ama lan bağlantısı kısmından isterseniz bağlantı kurabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken server ip adresini bilmek. Fsx'te defaul meydanlarda bildiğim kadarı ile yolcu merdiveni çağırma olayı yok. Sanırım bunu ücretli eklentilerle yapabilirsiniz.
Hocam çok teşekkür ederim. Yalnız birde şöyle bir sorun var. ben Lan için kullanıcı adımı yazıyorum. No session found yazıyor. Bunun nedeni nedir?
paraglider
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
paraglider

MesajKonu: Geri: Multiplayer bağlantı hakkında bazı sorunlar   Multiplayer bağlantı hakkında bazı sorunlar EmptyPaz 24 Şub. 2013, 23:05

Lan ile bağlantıda bir host'un olması lazım eğer host siz değilseniz başka bir host'a bağlanacaksınız demektir ki bu durumda o host'un ip numarasını bilmeniz lazım. Örnekler için aşağıdaki adreslere bakabilirsiniz.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Haluk
ADMIN

ADMIN
Haluk

MesajKonu: Geri: Multiplayer bağlantı hakkında bazı sorunlar   Multiplayer bağlantı hakkında bazı sorunlar EmptyPtsi 25 Şub. 2013, 16:16

Kaan hocam Fsx de yolcu merdivenini Shift+J ile getirebiliyorduk diye hatırlıyorum uzun zamandır kullanmadığımdan kombinasyonu yanlış yazmış olabilirim. Başlığı da anlamsız olduğu için değiştirdim gelecekteki sorunlarınız da anlamlı başlıklar ile sorarsanız iyi olur.
mkaanalper
Pilot-1

Pilot-1
mkaanalper

MesajKonu: Geri: Multiplayer bağlantı hakkında bazı sorunlar   Multiplayer bağlantı hakkında bazı sorunlar EmptyPtsi 25 Şub. 2013, 19:22

Haluk demiş ki:
Kaan hocam Fsx de yolcu merdivenini Shift+J ile getirebiliyorduk diye hatırlıyorum uzun zamandır kullanmadığımdan kombinasyonu yanlış yazmış olabilirim. Başlığı da anlamsız olduğu için değiştirdim gelecekteki sorunlarınız da anlamlı başlıklar ile sorarsanız iyi olur.
Hocam öncelikle özür dilerim. Bir daha bu yanlışı yapmamaya çalışırım. Bu arada Shift+J sadece Jetway çalıştırıyor. Yine de teşekkür ederim :)

Multiplayer bağlantı hakkında bazı sorunlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» IVAO Bağlantı sorunu...
» Bazı Meydan chartları (ücretsiz)
» FS9 - Ground Environment Pro Bağlantı Hatası
» "ATC_parking_Codes" hakkında..
» 1234burak hakkında..