VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Prepar3d Tanitim - Sayfa 2 Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Prepar3d Tanitim

+6
FIRAT BISKIN
Emre
K.Hakan Sevindik
paraglider
Ö.Savaş
Emin Yilmaz
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Emin Yilmaz
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Emin Yilmaz

Prepar3d Tanitim - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Prepar3d Tanitim   Prepar3d Tanitim - Sayfa 2 EmptyÇarş. 02 Ekim 2013, 03:56

Ha yeni versiyonda sizin Posky ucaklar problem cikarir mi, onu bilemeyiz tabi. Daha program cikmadi cunku. Cikinca anlasilir. Su anda satilan versiyonunda bir problem yok.
sami caskurlu
Pilot-2

Pilot-2
sami caskurlu

MesajKonu: Geri: Prepar3d Tanitim   Prepar3d Tanitim - Sayfa 2 EmptyÇarş. 02 Ekim 2013, 12:43

bende active etmiyorum zaten ama o sorunu bulana kadar anam aglamsiti hic aklima gelmemisti :)
BurakOZ
WEB-Researcher

WEB-Researcher
BurakOZ

MesajKonu: Geri: Prepar3d Tanitim   Prepar3d Tanitim - Sayfa 2 EmptyPerş. 21 Kas. 2013, 22:35

Emin hocam bol bol detaylı mı detaylı anlatımlarınız için teşekkür ederim. P3D V2 çıkarsa FsX biter diyerek hemfikir olduğumuzu belirtmekten kıvanç duyuyor çalışmalarınızda süreklilik ve başarı diliyorum. Tekrar teşekkürler ...
adarcebe
Pilot-3

Pilot-3
adarcebe

MesajKonu: Geri: Prepar3d Tanitim   Prepar3d Tanitim - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Ara. 2013, 16:40

Hocam ellerinize sağlık çünkü P3D nedir nasıl bir şeydir hiç birini bilmiyordum. Bana çok güzel bir kaynak oldu sağolun :) Şukunuzu da verdim :)
adarcebe
Pilot-3

Pilot-3
adarcebe

MesajKonu: Geri: Prepar3d Tanitim   Prepar3d Tanitim - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Ara. 2013, 16:41

Flood yaptı kusura bakmayın :)
Emin Yilmaz
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Emin Yilmaz

MesajKonu: Geri: Prepar3d Tanitim   Prepar3d Tanitim - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Ara. 2013, 16:46

Rica ederim hocam, faydalandiginiza sevindim. Fazladan yolladiginiz mesaji sildim, problem yok.
Ö.Savaş
Flight Instructor

Flight Instructor
Ö.Savaş

MesajKonu: Geri: Prepar3d Tanitim   Prepar3d Tanitim - Sayfa 2 EmptyPaz 08 Haz. 2014, 13:24

Hocam bildiğim kadarıyla pmdg 737ngx p3d ile çalışıyor
peki pmdg 777 deki son durum nedir? Ayrıca p3d de addon scenery klasörüne hava alanı senaryosu ekleyebiliyormuyuz? Ekleyebiliyorsak nasıl? Ortam tam bir curcuna. Eklentiler Bir biriyle sevişiyor o ona olmuyor öbür ü öbür une. Hesapta p3d fsx,in kaynak kodlarını kullandı.
Emin Yilmaz
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Emin Yilmaz

MesajKonu: Geri: Prepar3d Tanitim   Prepar3d Tanitim - Sayfa 2 EmptyPaz 08 Haz. 2014, 17:27

Pmdg 737 ngx P3d'nin eski versiyonunda calisiyor hocam, yani p3d1.4. Yenisinde pmdg calismiyor. Addon klasorune scenery ekleyebiliyorsun, fsx ile ayni. Benim bildigim cok eski kaplamalar, moduller kullanan eklentiler problem cikariyor. Yani disaridan bakinca fsx eklentisi ama icinde fs2002'ye ait kaplamalar vs.'ler var. Iste bunlar problem cikariyor. Yoksa ben butun eklentileri, orbx, aerosoft, fsdt vs. hepsini P3d'ye gecirdim, problem cikmadi. Birtek pmdg problemli, Airbus extended, Majestic Dash8, butun Carenado'lar hepsi calisiyor.
Ö.Savaş
Flight Instructor

Flight Instructor
Ö.Savaş

MesajKonu: Geri: Prepar3d Tanitim   Prepar3d Tanitim - Sayfa 2 EmptyPaz 08 Haz. 2014, 17:36

Çok saçma bir durum pmdg nin çalışmaması umarım Bi çaresi bulunur.

Prepar3d Tanitim
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» PMDG ve P3D Hakkinda
» Prepar3d 2.0 Ilk Degerlendirme
» Prepar3d 2.1 Yamasi
» Prepar3D v2 directx 11
» PREPAR3D Düşük FPS